Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
1041z dziś
6590z ostatnich 7 dni
21989z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Zakup i montaż obiektów małej architektury

Przedmiot:

Zakup i montaż obiektów małej architektury

Data zamieszczenia: 2022-01-25
Dane kontaktowe Zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
Marii Dąbrowskiej 8
62-510 Konin
powiat: Konin
632428276, faks: 632428224
sekretariat@pgkim.konin.pl
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Konin
Wadium: ---
Nr telefonu: 632428276, faks: 632
Termin składania ofert: 2022-02-03 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zakup i montaż obiektów małej architektury.
Krótki opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup obiektów małej architektury wykorzystywanych na potrzeby prowadzenia kampanii edukacyjnej z zakresu edukacji ekologicznej o następujących parametrach technicznych i użytkowych:
1. Tablice informacyjne - 11 szt.
Tablice edukacyjne w formie pulpitu na stelażu aluminiowym, główny panel nachylony do przodu (ułatwiający czytanie). Wysokiej jakości wydruk UV na materiale typu Albond (lub innej płycie kompozytowej) zabezpieczonym utwardzonym lakierem, zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi, o wymiarach min. 50x50 cm. Tablice posadowione na betonowych kotwach lub prefabrykatach metodą przykręcenia. Konstrukcja tablicy wykonana z malowanych proszkowo profili aluminiowych o grubości min. 3mm w kolorze z palety RAL ustalonym z Zamawiającym (preferowany kolor to RAL 7043).
W konstrukcji zostanie zamontowany pulpit edukacyjny (panel nachylony do przodu) o wymiarach min. 50x50 cm prezentujący treści proekologiczne.
2. Ławki ze zintegrowanymi tablicami informacyjno-edukacyjnymi (11 szt.) Ławki edukacyjne ze zintegrowanymi tablicami informacyjno-edukacyjnymi zamontowanymi w oparciu (11 szt.) o parametrach technicznych nie gorszych, niż: oparcie i siedzisko wykonane z tworzywa wysokiego gatunku, konstrukcja aluminiowa z zadrukowanym oparciem (metoda druku UV) zabezpieczonym lakierem utwardzalnym zapewniającym odporność na czynniki atmosferyczne, wymiary nie mniejsze, niż 190x80cm (szerokość x wysokość), ławki posadowione na betonowych kotwach lub prefabrykatach metodą przykręcenia. Tablice informacyjno-edukacyjne wykonane zostaną na materiale typu Albond (lub innej płycie kompozytowej).
Konstrukcja wykonana zostanie z malowanych proszkowo profili aluminiowych o grubości min. 3mm w kolorze z palety RAL ustalonym z Zamawiającym (preferowany kolor to RAL 7043).
3. Czteropojemnikowy kosz na odpady wyposażony w nośnik informacyjno-edukacyjny (1 szt.) Edukacyjny kosz na odpady wyposażony w nośnik informacyjno-edukacyjny (1 szt.) - tablicę edukacyjną prezentującą treści związane z charakterystyką projektu. W konstrukcji zostaną zamontowane kosze na następujące typy odpadów: papier, szkło, plastik, bio.
Konstrukcja wykonana z malowanych proszkowo profili aluminiowych o grubości min. 3mm w kolorze z palety RAL ustalonym z Zamawiającym (preferowany kolor to RAL 7043).
W dolnej części konstrukcji zamontowane zostaną cztery aluminiowe kosze na odpady o pojemności min. 70 l każdy z wyjmowanym wkładem wykonanym z blachy ocynkowanej. W górnej części konstrukcji zamontowany zostanie nośnik informacyjno-edukacyjny prezentujący treści proekologiczne.
Konstrukcja kosza posadowiona na betonowych kotwach lub prefabrykatach metodą przykręcenia, oznaczenia w formie wysokiej jakości wydruku UV na materiale typu Albond (lub innej płycie kompozytowej) zabezpieczonym utwardzonym lakierem, wymiary nie mniejsze, niż: 150x170 cm (szerokość x wysokość), przy czym wysokość tablicy min. 70 cm.
Integralną częścią zamówienia jest opracowanie przez Wykonawcę grafik, ilustracji i treści o charakterze edukacyjnym, która prezentowana zostanie na nośnikach edukacyjnych wszystkich zakupionych urządzeń. Tematyka prezentowanych treści obejmuje zagadnienia związane z fauną i florą występującą na terenie Parku im. Fryderyka Chopina w Koninie i wymaga ustalenia z Zamawiającym. Sporządzone materiały graficzne mają być różne dla każdej tablicy.

Dokument nr: 2022/BZP 00033517

Składanie ofert:
TERMIN SKŁADANIA wniosków lub ofert: 2022-02-03 11:15

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2022

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.