Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
946z dziś
5613z ostatnich 7 dni
21784z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Wykonanie oświetlenia, zasilanego systemem fotowoltaicznym, wiaty śmietnikowej

Przedmiot:

Wykonanie oświetlenia, zasilanego systemem fotowoltaicznym, wiaty śmietnikowej

Data zamieszczenia: 2022-09-21
Dane kontaktowe Zamawiającego: Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa "CZYN"
ul. S. Leszczyńskiego 7
76-200 Słupsk
powiat: Słupsk
tel. 59 307 02 90
sekretariat@czyn.slupsk.pl
Województwo: pomorskie
Miasto: Słupsk
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 59 307 02 90
Termin składania ofert: 2022-09-30 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,CZYN" z siedzibą w Słupsku zaprasza do złożenia oferty cenowej na:
Wykonanie oświetlenia, zasilanego systemem fotowoltaicznym, wiaty śmietnikowej zlokalizowanej w Słupsku przy Ul. Anny Gryfitki 2 na terenie Słupskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Czyn" wraz z modernizacją zamknięcia wiaty polegającą na dodaniu do zamka elektrozaczepu i dostarczenie chipów zbliżeniowych w ilości 245 szt. umożliwiających jego otwieranie .
Zakres robót:
A. Montaż systemu oświetlenia z naświetlaczem LED o mocy 30W sterowany czujnikiem ruchu i zmierzchu, zasilanym panelem fotowoltaicznym o mocy 100 W z regulatorem ładowania i akumulatorem żelowym o pojemności min. 100 Ah . Regulator ładowania i akumulator zabudowane w skrzynce elektrycznej o podwyższonej odporności ( klasa szczelności min. IP 44) z tworzywa termoutwardzalnego lub metalowej umiejscowionej pod dachem wiaty zamkniętej na kłódkę sztabową .
B. Przystosowanie w istniejącej wiacie zamka w furtce do otwierania oprócz klucza także za pomocą chipów zbliżeniowych poprzez montaż elektrozaczepu i instalacji zasilającej poprowadzonej w rurkach ochronnych ze skrzynki elektrycznej opisanej w punkcie A powyżej. Instalację zasilającą poprowadzić najkrótszą trasą z przejściem przez pokrycie dachowe przepustem kablowym (dławikiem).
C. DOSTAWA chipów zbliżeniowych w ilości 245 szt.. Chipy winne być kompatybilne z dotychczas stosowanym systemem w wiatach śmietnikowych (szczególnie przy budynku Ul. Anny Gryfitki 1). Należy zastosować moduł elektroniczny, który w przypadku jego uszkodzenia nie będzie wymagał wymiany chipów a jedynie sam moduł elektroniczny.
D. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej wykonanych instalacji.
Wszystkie materiały użyte do wykonania robót muszą być dopuszczone do obrotu lub stosowania w budownictwie, na podstawie z art. 10 ustawy z 07 lipca 1994r - Prawo Budowane (Dz.U.2021.2351 j.t.).
Każdy oferent zobowiązany jest dokonać wizji lokalnej. Informacje na temat przedmiotu zamówienia uzyskać można u Pana Andrzeja Walkusza, telefonicznie pod nr telefonu 577 447 652 w godz. od 800 do 1300 w dni robocze.

Składanie ofert:
Ofertę, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia, należy złożyć w zamkniętej kopercie w sekretariacie Spółdzielni w terminie do dnia 30.09.2022 r. do godz. 1100 z następującym oznakowaniem: Oświetlenie wiaty SSM ,,CZYN" Ul. Ul. Anny Gryfitki 2

Miejsce i termin realizacji:
Termin wykonania zadania do 09.12.2022 r.

Wymagania:
Wymagany minimalny okres gwarancji 24 miesiące
W ofercie należy podać:
1. Cenę brutto wykonania zadania.
2.Termin wykonania zadania.
O wyborze oferty zawiadomimy oferenta wygrywającego, jak również wynik zostanie umieszczony na tablicy ogłoszeń w biurze Spółdzielni i na stronie internetowej Spółdzielni.
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania w trybie zapytania o cenę na każdym etapie bez podania przyczyn, bez prawa do zgłaszania przez Oferentów roszczeń z tego tytułu.
W załączniku ,,Obowiązek informacyjny dla osób biorących udział w przetargach, zapytaniach ofertowych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, stanowiących załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2022

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.