Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
248z dziś
6420z ostatnich 7 dni
23656z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Nabycie materiałów do badań

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Nabycie materiałów do badań

Data zamieszczenia: 2023-03-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: STALKONE Sp. z o.o
Gołębia 27
81-185 Gdynia
powiat: Gdynia
508008640, 605 238 328
inwestycje@stalkone.com
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/149325
Województwo: pomorskie
Miasto: Gdynia
Wadium: ---
Nr telefonu: 508008640, 605 238 3
Termin składania ofert: 2023-04-11 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie Ofertowe na nabycie materiałów do badań - 20 sztuk elementów podporowych do budowy modułowych systemów transportowych MSTone na potrzeby firmy STALKONE Sp. z.o.o., w ramach projektu pt. ,,Modułowy system transportowy MSTone", w ramach Działania 1.1 Projekty B+R przedsiębiorstw Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Powstaje w kontekście projektu
POIR.01.01.01-00-1948/20 - Modułowy system transportowy MSTone

Część 1
Materiały do badań - 20 sztuk elementów podporowych

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest nabycie materiałów do badań - 20 sztuk elementów podporowych do budowy modułowych systemów transportowych MSTone na potrzeby firmy STALKONE Sp. z.o.o., w ramach projektu pt. ,,Modułowy system transportowy MSTone", w ramach Działania 1.1 Projekty B+R przedsiębiorstw Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest nabycie materiałów do badań - 20 sztuk elementów podporowych do budowy modułowych systemów transportowych MSTone (w formie produktów stalowych).
Elementy podporowe są kluczowym elementem przygotowania prototypów platform MSTone oraz ich weryfikacji. Podpory pozwolą na badania elementów prototypu - platform transportowych imitujących zawieszenie. W celu przeprowadzenia badań przemysłowych Zamawiający planuje wykorzystać elementy podporowe do przebadania systemów o skrajnych obciążeniach: 20T, 80T, 160T. Do najbardziej złożonego systemu - 2x2 potrzeba 4 modułów, z tych modułów wytworzone zostaną w. w. aranżacje.
Elementy podporowe symulujące punkty podparcia zawieszenia o regulowanej sztywności. Pozwolą na wykonanie zaplanowanych badań systemu sprzęgu i zawieszenia platformy transportowej, w tym przeprowadzenie prób obciążeniowych.
Minimalne wymagania techniczno-funkcjonalne oraz paramenty przedmiotu zamówienia:
W ramach realizacji zamówienia Zamawiający oczekuje dostawy wykonanych z gatunku stali typu S355J2 lub równoważnej następujących produktów stalowych:
o konstrukcja stalowa typu S355 lub równoważna
o udźwig 20000 kg
o regulacja i dopasowanie do podłoża dolnej części elementów podporowych
o górna podpora wahacza o punkcie podporowym 300mm
o stopniowa regulacja w zakresie min. 600-800 mm umożliwiająca ustawienie wysokości na odpowiednim poziomie.
o zestaw blach i profili o podwyższonej wytrzymałości typu S355 lub równoważnej
Zakres oferty: 20 sztuk elementów podporowych z parametrami minimalnymi jak powyżej, dostawa, atesty oraz dokumentacja powykonawcza.
DODATKOWE INFORMACJE:
1. Wyłoniony Wykonawca zapewni w ramach wynagrodzenia na swój koszt i ryzyko dostawę, rozładunek, ubezpieczenie na czas transportu Przedmiotu zamówienia w wyznaczonym przez Zamawiającego miejsca realizacji projektu na terenie Gdyni,
2. W odniesieniu do określonych w ww. tabeli parametrów, zakresów tolerancji, powierzchni oraz wymiarów Zamawiający dopuszcza wykazanie rozwiązań równoważnych.
3. Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy od podpisania przez obie strony protokołu odbioru końcowego. Odpowiedzialność z tytułu rękojmi Wykonawcy za dostarczony przedmiot zamówienia na zasadach wskazanych w kodeksie cywilnym oraz umowie. W przypadku zaoferowania okresu gwarancji krótszego niż 12 miesięcy oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako niezgodna z zapytaniem ofertowym.
4. Przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane prawem polskim atesty dopuszczające do stosowania na rynku polskim oraz musi być zgodny z normami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej.
5. Przedmiot zamówienia musi zostać dostarczony bez wad i usterek fizycznych oraz wad prawnych, w tym bez jakichkolwiek obciążeń na rzecz osób trzecich, będzie wytworzony wyłącznie z należytej jakości i nowych komponentów, a także odpowiadać będzie właściwościom i zapewnieniom określonym w Ofercie oraz spełniać będzie wymogi europejskich norm lub Polskich Norm przenoszących normy europejskie, a także obowiązujących przepisów prawa. Ponadto, Przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane prawem polskim atesty dopuszczające do stosowania na rynku polskim oraz musi być zgodny z normami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej, a także posiadać certyfikat CE.
6. Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest miejsce realizacji projektu wskazane przez Zamawiającego zgodnie z Zapytaniem Ofertowym.
7. Mogące wystąpić w Zapytaniu ofertowym znaki towarowe, pochodzenia czy patenty mają charakter wyłącznie przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu przy czym Zamawiający informuje, że dopuszcza możliwość zastosowania równoważnych rozwiązań.
8. W razie opisania Przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W takim wypadku Oferent zobowiązany jest do wskazania w załączniku nr 3 - Parametry techniczne Przedmiotu zamówienia, w kolumnie ,,uwagi" zakresu równoważności. Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie ofert mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących ich właściwości funkcjonalnych, jakościowych i parametrów oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne.
9. Za rozwiązania równoważne należy rozumieć takie, które przedstawiają opis przedmiotu zamówienia o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych spełniających minimalne parametry określone przez Zamawiającego, lecz oznaczone innym np. znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem, normą, czy aprobatą. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne w opisywanym przez Zamawiającego przedmiocie zamówienia, jest obowiązany udowodnić, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w zapytaniu ofertowym.
10. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia stosownych dokumentów uwiarygadniających zastosowanie rozwiązań równoważnych. W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych równoważnych materiałów lub rozwiązań, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty i wykonania przedmiotu zamówienia ujęto materiały zaproponowane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia; w związku z tym Wykonawca jest zobowiązany zastosować do wykonania zamówienia materiały lub rozwiązania zaproponowane w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
11. Wykonawca do kosztu przedmiotu zamówienia powinien doliczyć koszty związane z dostarczeniem Zamawiającemu następujących dokumentów:
o w wersji drukowanej i/lub elektronicznej, w języku polskim, wszelkich stosownych certyfikatów potwierdzających zgodność z aktualnymi aprobatami, polskimi normami i przepisami dopuszczającymi do ich stosowania wraz z daną partią dostawy.

Okres gwarancji
minimum 12 miesięcy

CPV: 14622000-7, 42900000-5

Dokument nr: 2023-8177-149325

Składanie ofert:
TERMIN SKŁADANIA ofert
2023-04-11

Miejsce i termin realizacji:
Planowany termin podpisania umowy
2023-04
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA (TERMIN REALIZACJI UMOWY)
1. Planowany termin realizacji przedmiotu zamówienia: planuje się, od daty zawarcia umowy z wybranym wykonawcą, nie później jednak niż do 28.04.2023 r.,
2. Za termin zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia przyjmuje się datę dokonania przez Zamawiającego odbioru Przedmiotu Zamówienia, potwierdzonego podpisanym przez obie strony bez zastrzeżeń protokołem odbioru końcowego.
Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdynia
Gmina
Gdynia
Miejscowość
Gdynia

Wymagania:
Zamówienia uzupełniające
Zgodnie z warunkami zmiany umowy.
Warunki zmiany umowy
1. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku wystąpienia, co najmniej jednej z okoliczności wymienionych poniżej, z uwzględnieniem podawanych warunków ich wprowadzenia, tj.:
a) zmiany dotyczą realizacji dodatkowych dostaw od dotychczasowego wykonawcy nieobjętych zamówieniem podstawowym, o ile stały się niezbędne i zostały spełnione łącznie następujące warunki:
o zmiana wykonawcy nie może zostać dokonana z powodów ekonomicznych lub technicznych, w szczególności dotyczących zamienności lub interoperacyjności sprzętu, usług lub instalacji, zamówionych w ramach zamówienia podstawowego,
o zmiana wykonawcy spowodowałaby istotną niedogodność lub znaczne zwiększenie kosztów dla Zamawiającego,
o wartość każdej kolejnej zmiany nie przekracza 50% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie,
b) zmiana nie prowadzi do zmiany charakteru umowy i zostały spełnione łącznie następujące warunki:
o konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć,
o wartość zmiany nie przekracza 50% wartości zamówienia określonej pierwotnie
w umowie,
c) wykonawcę, któremu Zamawiający udzielił zamówienia, ma zastąpić nowy wykonawca:
o w wyniku połączenia, podziału, przekształcenia, upadłości, restrukturyzacji lub nabycia dotychczasowego wykonawcy lub jego przedsiębiorstwa, o ile nowy wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niego podstawy wykluczenia oraz nie pociąga to za sobą innych istotnych zmian umowy,
o w wyniku przejęcia przez Zamawiającego zobowiązań wykonawcy względem jego podwykonawców - w przypadku zmiany podwykonawcy Zamawiający może zawrzeć umowę z nowym podwykonawcą bez zmiany warunków realizacji zamówienia z uwzględnieniem dokonanych płatności z tytułu dotychczas zrealizowanych prac,
d) zmiana nie prowadzi do zmiany charakteru umowy a łączna wartość zmian jest mniejsza niż progi unijne w rozumieniu art. 3 Pzp i jednocześnie jest mniejsza od 10% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie w przypadku zamówień na usługi lub dostawy albo, w przypadku zamówień na roboty budowlane, jest mniejsza od 15% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie,
e) zmiana sposobu rozliczania umowy, dokonywania płatności lub konieczność zmiany terminu realizacji na rzecz każdej ze Stron, na umotywowany ich wniosek,
f) wystąpienia siły wyższej,
g) zmiana wynika z okoliczności wywołanych wystąpieniem epidemii choroby COVID-19.
2. Ponadto Zamawiający dopuszcza istotne zmiany postanowień umowy w następujących przypadkach i zakresie:
a) sposobu wykonania przedmiotu umowy wskutek wystąpienia okoliczności, których Zamawiający i Wykonawca nie byli w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności,
b) wynagrodzenia w przypadku zmiany przepisów podatkowych, w szczególności zmiany stawki podatku od towarów i usług,
c) zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy,
d) zmiany zasad płatności wynagrodzenia Wykonawcy, gdy konieczność wprowadzania zmian będzie następstwem postanowień innych umów mających związek z umową dotyczącą niniejszego postępowania a konieczność wprowadzenia zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy
e) innych zmian na skutek okoliczności, których Strony nie mogły przewidzieć w chwili zawarcia umowy,
f) zmiany okresu realizacji przedmiotu umowy, zmiany zakresu przedmiotu umowy w ramach całego projektu wynikającej z potrzeb Zamawiającego w przypadku zaakceptowania przez Instytucję będącą stroną Umowy o dofinansowanie projektu zmian we Wniosku o dofinansowanie.
3. Zmiany umowy wymagają dla swej ważności aneksu w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
Czy dopuszczalna oferta częściowa?
NIE
Warunki, jakie musi spełniać oferent
Typ
Dodatkowe warunki udziału
Opis
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy, którzy oświadczą brak podstaw do wykluczenia z postępowania.
Typ
Lista wymaganych dokumentów/oświadczeń
Opis
Zamawiający żąda dostarczenia wraz z ofertą (Załącznik nr 1) następujących dokumentów:
a) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (Załącznik nr 2),
b) oświadczenie Wykonawcy w zakresie wypełnienia obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub art. 14 RODO (Załącznik nr 3),
c) Potwierdzenie parametrów techniczo-użytkowych (Załącznik nr 4)
d) dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentacji i działania w imieniu Wykonawcy - jeśli dotyczy.

Uwagi:
Data opublikowania ogłoszenia
2023-03-07
Data ostatniej zmiany
2023-03-07 14:26:31

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
CENA NETTO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Szczegółowy opis sposobu przyznania punktacji znajduje się w załączniku - Zapytanie ofertowe.
Oferta za kryterium może otrzymać maksymalnie 100,00 pkt.

Kontakt:
Osoby do kontaktu
Przemysław Konieczka
tel.: 508008640
e-mail: inwestycje@stalkone.com
Sebastian Bieszke
tel.: 605 238 328
e-mail: inwestycje@stalkone.com

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.