Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
1248z dziś
7409z ostatnich 7 dni
27792z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz usługi diagnozy cyberbezpieczeństwa

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz usługi diagnozy cyberbezpieczeństwa

Data zamieszczenia: 2023-03-15
Dane kontaktowe Zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Złotoryi
pl. Niepodległości 8
59-500 Złotoryja
powiat: złotoryjski
tel. 76 506 53 34, tel. 76 506 53 30, tel. 76 506 53 21, tel. 76 506 53 23
zamowienia@powiat-zlotoryja.pl
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Złotoryja
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 76 506 53 34, t
Termin składania ofert: 2023-03-24 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
DOSTAWA sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz usługi diagnozy cyberbezpieczeństwa w ramach realizacji grantu ,,Cyfrowy Powiat" opisanego szczegółowo w załączniku nr 1 do zapytania ofertowego.
2. Projekt ,,Cyfrowy Powiat" jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.
Zamówienie zostało podzielone na dwie części:
Część I - DOSTAWA sprzętu komputerowego i oprogramowania.
Część II - Usługa diagnozy cyberbezpieczeństwa.

CZEŚĆ I

Komputer typu All in One (8 sztuk):

- Wyniki testu dla: Procesor zaprojektowany do wydajnej pracy w komputerach stacjonarnych. Procesor musi osiągać w testach SYSMark 25 minimum 950 punktów.
(załączyć do oferty).

- Certyfikat ISO 9001 dla producenta komputera (załączyć do oferty).

- Deklaracja zgodności CE (załączyć do oferty).

- Certyfikat ISO 50001 dla producenta komputera (załączyć do oferty).

UPS:
- Certyfikat ISO 9001:2015 dla producenta sprzętu obejmujący proces projektowania, produkcji i serwisowania (załączyć do oferty).

Serwer rack:
- Dokument potwierdzający spełnianie wymogu opisanego poniżej (dołączyć do oferty):
Oferowane produkty muszą zawierać informacje dotyczące ponownego użycia
i recyklingu, nie mogą zawierać farb i powłok na dużych plastikowych częściach, których nie da się poddać recyklingowi lub ponownie użyć. Wszystkie produkty zawierające podzespoły elektroniczne oraz niebezpieczne składniki powinny być bezpiecznie i łatwo identyfikowalne oraz usuwalne. Usunięcie materiałów i komponentów powinno odbywać się zgodnie z wymogami Dyrektywy WEEE 2002/96/EC. Produkty muszą składać się z co najmniej w 65% ze składników wielokrotnego użytku/zdatnych do recyklingu. We wszystkich produktach części tworzyw sztucznych większe niż 25-gramowe powinny zawierać nie więcej niż śladowe ilości środków zmniejszających palność sklasyfikowanych w dyrektywie RE 67/548/EEC. Potwierdzeniem spełnienia powyższego wymogu jest wydruk ze strony internetowej www.epeat.net potwierdzający spełnienie normy co najmniej Epeat Bronze według normy wprowadzonej w 2019 roku
- Zamawiający wymaga od podmiotu realizującego serwis lub producenta sprzętu dołączenia do oferty oświadczenia, że w przypadku wystąpienia awarii dysku twardego w urządzeniu objętym aktywnym wparciem technicznym, uszkodzony dysk twardy pozostaje u Zamawiającego.

- Firma serwisująca musi posiadać ISO 9001:2015 oraz ISO-27001 na świadczenie usług serwisowych oraz posiadać autoryzacje producenta urządzeń - dokumenty potwierdzające należy załączyć do oferty.

- Wymagane dołączenie do oferty oświadczenia potwierdzające, że Serwis urządzeń będzie realizowany bezpośrednio przez Producenta i/lub we współpracy z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Producenta

- Wyniki testu dla: procesora min. 12-rdzeniowy, min. 2.1GHz, dedykowanego do pracy z zaoferowanym serwerem umożliwiający osiągnięcie wyniku min. 168 w teście SPECrate2017_int_base, dostępnym na stronie www.spec.org (zamawiający zaakceptuje test dla konfiguracji jedno lub dwuprocesorowej urządzeń - dokumenty potwierdzające należy załączyć do oferty.

CZEŚĆ II

Diagnoza Cyberbezpieczeństwa:

- załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego (załączyć do oferty).

CPV: 30213000-5, 32420000-3, 31213300-5, 35100000-5, 48000000-8

Składanie ofert:
14. Zamawiający ustalił termin składania ofert cenowych Wykonawców do dnia 24.03.2023 r. do godz. 12:00.
Ofertę należy złożyć w jednej z poniżej opisanych form:

1) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zamowienia@powiat-zlotoryja.pl
(oferta opatrzona podpisem elektronicznym tj. podpisem kwalifikowanym lub osobistym lub za pośrednictwem profilu zaufanego);
2) w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zamowienia@powiat-zlotoryja.pl lub za pośrednictwem Bazy konkurencyjności pod adresem: https://bazakonkurencyjnośći.funduszeeuropejskie.gov.pl
(oferta musi być opatrzona podpisem elektronicznym tj. podpisem kwalifikowanym lub osobistym lub za pośrednictwem profilu zaufanego);

Miejsce i termin realizacji:
3. Termin realizacji zamówienia:
- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy;
- zakończenie: 31.05.2023 r. (dla obu części).

Wymagania:
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części.
Szczegóły przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zadania określa Szczegółowy opis zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.
Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Bazy konkurencyjności lub poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zlotoryja.pl

5. Jedynym kryterium oceny oferty, jakie Zamawiający przyjął w tym postępowaniu jest cena. Ma ona znaczenie w 100%.
6. Sposobu oceniania oferty:
W kryterium tym Zamawiającemu zależy, aby oferty przedstawiały jak najniższy wskaźnik ceny. Każda część zamówienia oceniania będzie oddzielnie.
Do obliczenia punktów zostanie zastosowany następujący wzór arytmetyczny:

cena:
cena najkorzystniejsza X 100 max ilość punktów możliwych do otrzymania
cena badana

7. Zamawiający zastosuje zaokrąglenie każdego wyniku do dwóch miejsc po przecinku. Zamawiający ma prawo poprawić oczywiste omyłki rachunkowe w ofercie Wykonawcy.
8. Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą spośród ofert spełniających warunki udziału w postępowaniu. Za najkorzystniejszą ofertę Zamawiający uzna ofertę z najniższą ceną brutto na daną część zamówienia. Jeżeli Wykonawca z największą liczbą punktów odstąpi od podpisania umowy Zamawiający ma prawo wybrać Wykonawcę kolejnego, bez ponownego badania ofert.
9. Jeżeli Zamawiający nie może dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że zostały złożone oferty o takiej samej cenie, Zamawiający wezwie Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych.
10. Wykonawcy składający oferty dodatkowe nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w złożonych ofertach.
11. Opis sposobu obliczania ceny: Wykonawca oblicza cenę oferty zawierającą podatek od towarów i usług. Cena oferty musi być wyrażona w złotych polskich.
12. Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenia dalszych negocjacji z wybranym Wykonawcą.
13. Cenna powinna zawierać wszelkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia.
W każdym z przypadków doręczenie oferty musi być dokonane przed upływem terminu na
składanie ofert, pod rygorem nieważności. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

15. Zamawiający prosi o złożenie oferty na druku załączonym do niniejszego zapytania pn. ,,Formularz oferty cenowej" (załącznik Nr 2 do zapytania ofertowego).

Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy (wówczas należy dołączyć do oferty stosowne pełnomocnictwo).

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy i wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Do oferty należy dołączyć:

- Oświadczenie o braku powiązań (Załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego)
O zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy są zdolni do wykonania przedmiotu zamówienia i spełniają warunki w zakresie:

a) posiadania kompetencji/uprawnień do prowadzenia działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - złożą w tym zakresie oświadczenie na formularzu (załącznik nr 3);
b) sytuacji finansowej umożliwiającej realizację przedmiotu zamówienia - złożą w tym zakresie oświadczenie na formularzu (załącznik nr 3);
c) posiadania potencjału technicznego i osobowego niezbędnego do wykonania przedmiotu zamówienia - złożą w tym zakresie oświadczenie na formularzu (załącznik nr 3);
d) posiadania wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu przedmiotu zamówienia - złożą
w tym zakresie oświadczenie na formularzu (załącznik nr 3);
e) posiadania wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu przedmiotu zamówienia i wykażą,
iż w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali minimum 10 audytów w różnych jednostkach samorządu terytorialnego wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, w tym 5 audytów w różnych jednostkach samorządu terytorialnego, o wartości nie mniejszej niż 5 000,00 zł brutto każda, wynikających z Diagnozy Cyberbezpieczeństwa wg Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina Oś V. Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia - REACT-EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia.

Dowodami na spełnienie tego warunku będą referencje lub inne dokumenty wystawione przez podmiot na rzecz którego były wykonywane wskazane usługi, potwierdzające należyte wykonanie wskazanej usługi;

f) posiadania uprawnienia wskazane w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 12 października 2018 r. w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu;
g) posiadania ważnego certyfikatu wydanego przez jednostkę akredytowaną, tj. Polskie Centrum Akredytacji zgodny z wymogami międzynarodowej normy standaryzującej systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji PN-ISO/IEC 27001:2017-06,
h) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wezwania Wykonawców do uzupełnienia dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postepowaniu, bądź do złożenia wyjaśnień.
16. Z Wykonawcą zostanie podpisana umowa, której projekt stanowi Załącznik Nr 4 oraz 5 (w zależności od części zamówienia) do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany projektu umowy.
17. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.

Kontakt:
4. Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami są:
1) w zakresie proceduralnym:
- Kamila Brzozowska - Kierownik Wydziału Rozwoju, tel. 76 506 53 34
- Ada Mikus - Główny Specjalista w Wydziale Rozwoju, tel. 76 506 53 30
2) w zakresie merytorycznym:
- Kamil Goda - Kierownik Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych, tel. 76 506 53 21
- Tomasz Saluszewski - Informatyk, tel. 76 506 53 23

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.