Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
1252z dziś
7412z ostatnich 7 dni
25711z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Adaptacja sztolni ćwiczebnej

Wynik: Zobacz treść wyniku
Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Adaptacja sztolni ćwiczebnej

Data zamieszczenia: 2023-03-16
Dane kontaktowe Zamawiającego: Miasto Rydułtowy
Ofiar Terroru 36
44-280 Rydułtowy
powiat: wodzisławski
324537411, faks 324537410
um@rydultowy.pl
https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy
Województwo: śląskie
Miasto: Rydułtowy
Wadium: w oryginalnej treści
Nr telefonu: 324537411, faks 3245
Termin składania ofert: 2023-03-31 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Poprawa atrakcyjności zamieszkania - adaptacja sztolni ćwiczebnej na strzelnicę sportową realizowane w ramach Programu Rozwój Lokalny
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1: ,,Poprawa atrakcyjności zamieszkania - adaptacja sztolni ćwiczebnej na strzelnicę sportową" realizowane w ramach Programu Rozwój Lokalny.
1. Zakres robót obejmuje przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania dawnej sztolni ćwiczebnej na strzelnicę sportową. Pokopalniana sztolnia szkoleniowa usytuowana jest na terenach byłego szybu Leon III w Rydułtowach. Budynek częściowo podziemny o jednej kondygnacji, o wysokości nie przekraczającej 12m (budynek niski). Przebudowa części sztolni oraz jej rozbudowa ma na celu uzyskanie właściwych parametrów strzelnicy sportowej wraz z niezbędnym zapleczem technicznym, socjalnym i sanitarnym. Zakres robót obejmuje m. in. roboty wyburzeniowe - rozbiórkowe części istniejącego budynku. Zakres objęty pozwoleniem na budowę na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę nr 1508/22 z dnia 28.12.2022 r.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących:
1) roboty rozbiórkowe części sztolni ćwiczebnej. Zakresem jest rozbiórka budynku podziemnego o konstrukcji mieszanej murowano - monolitycznej, a w tym: demontaż wszystkich instalacji, dachu, rozbiórka ścian, wyrównanie najniższych elementów budynku do przyległego gruntu. Szczegółowy zakres i sposób wykonania został określony w projekcie technicznym,
2) roboty budowlane - budowa nowego budynku strzelnicy.
a) konstrukcja. Jest to budynek o jednej kondygnacji, budynek niski. Obiekt zaprojektowano w technologii tradycyjnej, posadowiony na płycie fundamentowej. Budynek z żelbetowymi ścianami zewnętrznymi oraz częściowo wewnętrznymi. Dach zaprojektowano w postaci stropodachu żelbetowego. Wokół budynku zaprojektowano żelbetowe mury oporowe posadowione na wspólnej płycie fundamentowej.
b) charakterystyka obiektu. W budynku na poziomie 0,00 m znajdować się będzie: pomieszczenie głównego zaworu wody, pomieszczenie techniczne, toalety, zaplecze socjalne, salka szkoleniowa, pomieszczenie sterowania/pierwszej pomocy, strzelnica, magazyn broni i amunicji.
c) układ przestrzenny oraz forma architektoniczna obiektu. Po przebudowie obiekt strzelnicy będzie budynkiem podziemnym z dachem zielonym i obsypany ziemią wraz z warstwami roślinności płożącej. Dojście do budynku w formie esplanady będzie charakterystycznym elementem przebudowy terenu. Ze względu na zróżnicowany teren budynek będzie posiadał wejście od strony południowo - wschodniej i na nowo ukształtowanym terenem dojściem od drogi dojazdowej i parkingów. Bryła obiektu zwarta, z dachem płaskim o nachyleniu głównym ok. 1% stopnia pokryty ziemią. Na dachu tzw. odwróconym znajdować się będą panele fotowoltaiczne zasilające obiekt strzelnicy. Teren na dachu, na którym zlokalizowano panele fotowoltaiczne zostanie ogrodzony.
d) elementy budowlano - instalacyjne. Budynek będzie wyposażony w instalację elektryczną, instalację fotowoltaiczną, instalację CO, instalację zimnej i ciepłej wody użytkowej, wentylację mechaniczną oraz instalację kanalizacji sanitarnej i deszczowej. W instalacji grzewczej źródłem ciepła będą promienniki na podczerwień oraz grzejniki elektryczne konwekcyjne. Obiekt będzie wyposażony w instalacje oświetlenia podstawowego i awaryjnego, instalację wyłącznika p.poż., monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, podłączenie internetu.
e) obiekt zaliczony do kategorii obiektu XV. Szczegółowy zakres i sposób wykonania został określony w projekcie budowlanym oraz projektach technicznych.
3. Szczegółowy zakres prac określa: dokumentacja projektowa zatwierdzona decyzją o pozwoleniu na budowę nr 1508/22 z dnia 28 grudnia 2022 r., w tym przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Zadanie obejmuje:
1) roboty przygotowawcze, w tym opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu - wyjazd z budowy możliwy od Ul. Ofiar Terroru lub od Ul. Adama Mickiewicza,
2) roboty demontażowe i rozbiórkowe,
3) roboty ziemne,
4) roboty zbrojarskie,
5) roboty związane z betonowaniem i deskowaniem,
6) konstrukcje stalowe oraz zabezpieczenia tych elementów,
7) roboty murowe,
8) izolacje,
9) ścianki działowe,
10) tynki i okładziny wewnętrzne,
11) roboty związane z wykonaniem sufitów,
12) roboty elewacyjne,
13) roboty związane z pokryciem dachowym,
14) podłoża i posadzki, okładziny podłogowe,
15) roboty malarskie,
16) stolarka okienna i drzwiowa,
17) roboty zewnętrzne,
18) roboty w zakresie instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, fotowoltaicznej, oświetleniowej, telewizyjnej, internetowej, alarmowej, monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, oświetlenia ewakuacyjnego,
19) roboty w zakresie instalacji wodnych, CO, wentylacji i klimatyzacji, sanitarnych, instalacji przeciwpożarowej, deszczowej,
20) roboty w zakresie zagospodarowania terenu, w tym m.in.: mury oporowe, ściany gabionowe, skarpy/ nasypy, miejsce składowania odpadów, tereny zielone (trawniki), barierki zabezpieczające, lampy oświetleniowe, chodniki i dojścia,
21) zapewnienie dostępności dla niepełnosprawnych: obiekt wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób niedosłyszących oraz tablicę informacyjną dla osób słabowidzących,
22) wyposażenie, w tym m.in.: kamery zewnętrzne i wewnętrzne, szafa na broń, telewizor do salki szkoleniowej, stalowa obudowa górnicza (z wyburzonej części zdemontować, odrestaurować i zamontować jako element dekoracyjny w salce szkoleniowej), krzesła, biurka, stoliki, kozetka, szafy biurowe i porządkowe, wieszaki szatniowe, kosze na śmieci, fototapety/obrazy dekoracyjne w salce szkoleniowej, wyposażenie pomieszczenia strzelnicy w tym m.in.: stoliki strzeleckie, przegrody międzystanowiskowe, tarczociągi, kulochwyty, okładziny antyrykoszetowe, wyposażenie łazienek,
23) magazyn broni spełniający warunki przechowywania i ewidencjonowania broni, wynikające z treści rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 października 2011 r. w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Zadanie nr 2 ,,Budowa centrum przesiadkowego przy Ul. Ofiar Terroru 91 w Rydułtowach" realizowane w ramach Programu Rozwój Lokalny (rozbiórka budynku dworca)
11. Zakres robót obejmuje rozbiórkę budynku dworca kolejowego w Rydułtowach. Zakres objęty pozwoleniem na rozbiórkę na podstawie decyzji o pozwoleniu na rozbiórkę nr 0736/19 z dnia 27.06.2019 r.
12. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących roboty rozbiórkowe budynku dworca kolejowego w Rydułtowach. Przedmiotowy budynek nie jest użytkowany, znajduję się przy bezpośrednio przyległym do obszaru kolejowego terenie od 0,27-1,88 m oraz w odległości od 6,53-7,01 m od osi skrajnego toru. Wszystkie prace należy prowadzić zgodnie z uzgodnieniami i opiniami PKP. Szczegółowy zakres i sposób wykonanie został określony w projekcie rozbiórki budynku dworca kolejowego.
13. Zadanie obejmuje:
1) odłączenie od budynku wszelkiej infrastruktury instalacyjnej,
2) roboty przygotowawcze, w tym opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu - wyjazd z budowy możliwy od Ul. Ofiar Terroru,
3) demontaż pokrycia dachowego,
4) demontaż konstrukcji dachu,
5) rozbiórkę stolarki drzwiowej i okiennej,
6) rozbiórkę ścian wewnętrznych i zewnętrznych,
7) rozbiórkę ścian fundamentowych ( uwaga: pozostawić fundamenty usytuowane poniżej 1,0 m),
8) wypełnienie przestrzeni wykopu pospółką żwirowo-piaskową,
9) uporządkowanie i niwelacja terenu,
10) ewentualne kolizje z uzbrojeniem terenu Wykonawca rozwiąże we własnym zakresie i na własny koszt w uzgodnieniu z właściwym zarządcą sieci.
14. Roboty powinny być prowadzone tak, aby nie została naruszona stateczność rozbieranego budynku oraz tak, aby usuwanie jednego elementu konstrukcyjnego rozbieranego budynku nie wywołało utraty stateczności i przewrócenia się innego fragmentu konstrukcji. W razie potrzeby stosować montażowe podparcia. Rozbiórkę budynku, po usunięciu pokrycia dachowe, rozpocząć od konstrukcji dachu. Prace rozbiórkowe ścian zewnętrznych i wewnętrznych należy wykonywać przy użyciu ręcznych narzędzi. Niedopuszczalne jest dokonywanie rozbiórki przez podkopywanie lub podcinanie konstrukcji od dołu. Gruz i materiały drobnicowe należy usuwać na bieżąco poza rejon robót, do kontenerów, w sposób zabezpieczający przed pyleniem.
15. Wykonawca robót winien:
1) ująć koszty urządzeń i eksploatacji zaplecza budowy (w tym doprowadzenie i zużycie mediów, itp.) oraz koszt likwidacji zaplecza budowy.
2) zabezpieczyć teren rozbiórki, w tym ująć koszty tymczasowego ogrodzenia,
3) ująć koszty związane z bieżącym uporządkowaniem terenu w obrębie prowadzonych robót budowlanych,
4) ubezpieczyć budowę od wszelkich roszczeń cywilnoprawnych,
5) zabezpieczyć istniejące uzbrojenie terenu.
6) wszystkie prace prowadzić zgodnie z uzgodnieniami i opiniami ze spółkami PKP.
7) zlecić nadzory branżowe prowadzone przez przedstawicieli spółek PKP i dla właściwych gestorów sieci.
8) ująć koszty odwozu gruntu, gruzu, elementów stalowych oraz wszelkich innych odpadów wraz z ich utylizacją (cena uwzględnia również środki uzyskane z utylizacji, które stanowią przychód wykonawcy również uwzględniony w wynagrodzeniu),
9) wykonać roboty naprawcze i odtworzeniowe.
10) zapewnić prowadzenie robót budowlanych - rozbiórkowych zgodnie z zobowiązującymi przepisami BHP - w tym transport i składowanie materiałów budowlanych oraz zabezpieczenie używanych elektronarzędzi i innego sprzętu budowlanego użytego do realizacji zadania.
11) Wykonawca przed przystąpieniem do robót rozbiórkowych przedłoży do Sekcji Eksploatacji w Rybniku plan dojścia do peronów na stacji Rydułtowy ze wskazaniem umiejscowienia tablic informacyjnych zgodnych z wymogami PKP Polskie Linii Kolejowych S.A.
12) roboty rozbiórkowe Wykonawca będzie prowadził pod odpłatnym nadzorem spółek PKP. W związku z powyższym Wykonawca wystąpi do PKP w celu zawarcia umowy o pełnienie nadzoru z 21 dniowym wyprzedzeniem przed wejściem w teren.
13) na czas trwania robót rozbiórkowych konieczne będzie spisanie Regulaminu Tymczasowego Prowadzenia Ruchu Pociągów. Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane ze zmianą funkcjonowania linii kolejowej. W związku z powyższym Wykonawca minimum 30 dni przed przystąpieniem do robót wystąpi do Działu Eksploatacji i Infrastruktury Pasażerskiej ze zleceniem o sporządzenie Regulaminu Tymczasowego prowadzenia Ruchu Pociągów. Pismo powinno zawierać harmonogram robót. W przypadku przyjętej technologii robót, która będzie wymagać zmianę organizacji ruchu kolejowego Wykonawca minimum 15 tygodni przed przystąpieniem do robót wystąpi w celu zaplanowania zamknięcia torów.
14) prace w sąsiedztwie terenu pozostającego we władaniu spółek PKP nie mogą spowodować zniszczenia, naruszenia urządzeń kolejowych, zdewastowania, zaśmiecania terenu kolejowego ani naruszania stateczności gruntów w tym rejonie. Wymagane jest skuteczne zabezpieczenie terenu budowy przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem elementów infrastruktury kolejowej. Powstałe ewentualne uszkodzenia (zanieczyszczenia) Wykonawca usunie na własny koszt.
15) opracować harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji zadania oraz harmonogram terminowy wykonania robót budowlanych,
16) uwzględnienie wszelkich kosztów wynikających z obowiązków wobec PKP PLK oraz pozostałych spółek PKP.

CPV: 45000000-7, 45111200-0,45111300-1,45261100-5,45262300-4,45262500-6,45332000-3,45311200-2, 45113000-2,45111300-1

Dokument nr: 2023/BZP 00138800, BP.271.000009.2023

Otwarcie ofert: Termin otwarcia ofert: 2023-03-31 10:15

Specyfikacja:
SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy
3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie.
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak.
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między
Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej. 2. Komunikacja w postępowaniu odbywa się elektronicznie za pośrednictwem platformy (portalu)
https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy i formularza "Wyślij wiadomość". W korespondencji należy posługiwać się znakiem
sprawy względnie ID postępowania.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej. 2. Komunikacja w postępowaniu odbywa się elektronicznie za pośrednictwem platformy (portalu) https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy i formularza "Wyślij wiadomość". W korespondencji należy
posługiwać się znakiem sprawy względnie ID postępowania. 3. Korzystanie z serwisu (platformy) wymaga zapoznania się Regulaminem dla Użytkowników (Wykonawców) dostępnego na portal_https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy.4. Minimalne wymagania techniczne umożliwiające
korzystanie ze strony platformazakupowa.pl to przeglądarka internetowa Internet Explorer, Chrome i FireFox w najnowszej dostępnej wersji, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu ,,cookies" oraz łącze internetowe o przepustowości, co najmniej 256 kbit/s. platformazakupowa.pl jest zoptymalizowana dla minimalnej rozdzielczości ekranu 1024x768 pikseli. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL.5. Kodowanie i czas: Plik załączony i zapisany przez Wykonawcę na platformie nie jest widoczny dla Zamawiającego, gdyż jest przechowywany na osobnym szyfrującym serwerze i zaszyfrowany. Możliwość pobrania plików przez Zamawiającego następuje po upłynięciu terminu otwarcia ofert oraz ich odszyfrowaniu w systemie. Oznaczenie czasu
odbioru danych przez platformę stanowi przypiętą do oferty elektronicznej datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), znajdujące się w
kolumnie dotyczącej danej oferty, w sekcji - "Data złożenia oferty". 6. Komunikacja przez "Wyślij wiadomość" umożliwia dodanie do
treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanego katalogu (załączników). Występuje limit objętości plików lub spakowanego katalogu w zakresie całej wiadomości do 1 GB przy maksymalnej ilości 20 plików lub spakowanych katalogów. Zamawiający, zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na
platforma zakupowa.pl, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer
klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z
systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna przeglądarka
internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program
Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, 6)Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą
protokołu TLS 1.3. 7) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss)
generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. Ofertę składa się, pod rygorem
nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Szczegółowy opis został zawarty w SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie.
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: jest: Burmistrz Miasta Rydułtowy z siedzibą w urzędzie miasta przy Ul. Ofiar Terroru 36, 44-280 Rydułtowy, tel.: (032) 4537411, faks: (032) 4537410, e-mail: um@rydultowy.pl, adres internetowy: www.rydultowy.pl, 2) inspektor ochrony danych jest dostępny pod numerem (032 4537480) oraz pod adresem e-mail iod@rydultowy.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ust. 1 oraz art. 74 ust.1 ustawy Pzp, 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z okresem archiwizacji przewidzianym dla projektów współfinansowanych ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021, 6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy; 7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8) posiada Pani/Pan: a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; W przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 rozporządzenia RODO, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych, przy czym skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą umowy w zakresie niezgodnym z Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników, c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; Wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W przypadku gdy wniesienie żądania dotyczącego prawa, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia RODO spowoduje ograniczenie przetwarzania danych osobowych zawartych w protokole postępowania lub załącznikach do tego protokołu, od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający nie udostępnia tych danych, chyba że zachodzą przesłanki, o których mowa w art. 18 ust. 2 rozporządzenia RODO. Udostępnianie, o którym mowa powyżej, ma zastosowanie do wszystkich danych osobowych, z wyjątkiem danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 rozporządzenia RODO zebranych w toku postępowania o udzielenie zamówienia. Ograniczenia zasady jawności, o których mowa w ust. 3 i art. 18 ust. 3-6, stosuje się odpowiednio, d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9) nie przysługuje Pani/Panu: a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z
uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia RODO, nie może skutkować zmianą wyniku
postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym
z ustawą. W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1
rozporządzenia RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/pn/rydultowy
TERMIN SKŁADANIA ofert: 2023-03-31 10:00
Miejsce składania ofert: platforma zakupowa

Miejsce i termin realizacji:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Wymagania:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Uwagi:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.