Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
117z dziś
5969z ostatnich 7 dni
23223z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Praca dla Kierownika robót na terenie Ślaska

Typ ogłoszenia: zlecenie
Przedmiot:

Data zamieszczenia: 2023-06-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: Schobeli.pl
35-312 Rzeszów
powiat: Rzeszów
570952915
lukasz.blasik@schobeli.pl
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Wadium: ---
Nr telefonu: 570952915
Termin składania ofert: 2023-06-30 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zakres obowiązków:
- nadzorowanie i koordynowanie robót ekip budowlanych zgodnie z projektem oraz
harmonogramem terminowym oraz budżetowym,
- czynny udział w układaniu harmonogramu realizacji robót kontrola projektów wykonawczych,
- konsultowanie rozwiązań technicznych z projektantem lub przełożonym,
- kontrolowanie z zakresu przestrzegania przepisów BHP pracowników i podwykonawców,
- uczestnictwo naradach i odbiorach,
- kompletowanie dokumentacji powykonawczej,
- utrzymywanie dobrych relacji z inwestorem.
Nasze wymagania:
- doświadczenie,
- dyspozycyjność,
- znajomość branży (konstrukcje żelbetowe i konstrukcje stalowe),
- prawo jazdy kat. B,
- dobra znajomość programu AUTOCAD,
- znajomość języka ukraińskiego - mile widziana,
- gotowość pracy w delegacji.
Oferujemy:
- praca w międzynarodowej Firmie
- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- narzędzia pracy
- możliwość rozwinięcia swoich umiejętności.

Prosimy przesyłać CV na adres e-mail: lukasz.blasik@schobeli.pl.
Tel. 570 952 915
Prosimy dopisać klauzule RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schobeli.pl Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii