Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4988z ostatnich 7 dni
22240z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z województw:

Dostawa oraz montaż mebli biurowych

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Dostawa oraz montaż mebli biurowych

Data zamieszczenia: 2023-09-19
Dane kontaktowe Zamawiającego: Kuratorium Oświaty w Poznaniu Wydział Administracyjno-Finansowy
ul. Kościuszki 93
61-716 Poznań
powiat: Poznań
tel. 61 670 40 82
n.wisniewska@ko.poznan.pl
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 61 670 40 82
Termin składania ofert: 2023-09-26 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie ofertowe
na dostawę oraz montaż mebli biurowych dla Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Do niniejszego zapytania ofertowego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 roku, poz. 1605 t.j.).
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż mebli biurowych w Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegaturze w Lesznie, wg poniższego zestawienia:
Lp.
Przedmiot zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia
Liczba
1.
Szafa biurowa dwuskrzydłowa
Szafa biurowa dwuskrzydłowa o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 235/90/35 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), drzwi skrzydłowe z uchwytami, zamykane na klucz, sześć przestrzeni na segregatory. Szafa w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
21 szt.
2.
Szafa ubraniowa dwuskrzydłowa
Szafa ubraniowa dwuskrzydłowa o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 235/90/60 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), drzwi skrzydłowe z uchwytami, drążek na ubrania na całej szerokości szafy, półka nad drążkiem.
Szafa w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
3 szt.
3.
Szafa na korespondencję
Szafa na korespondencję o wym. nie mniejszym niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 235/50/39 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), szafa podzielona na 3 części, każda
1 szt.
część z osobnymi drzwiami, część 1 (górna) wyposażona w 2 półki, część 2 (środkowa) wyposażona w 14 przegród na korespondencję, drzwi zamykane na klucz, część 3 (dolna) wyposażona w 1 półkę.
Szafa w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
4.
Kontener biurowy - 3 szuflady
Kontener biurowy o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 60/60/55 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), kontener mobilny na kółkach - w tym min. 2 kółka z hamulcem, wyposażony w 3 szuflady z uchwytami.
Kontener w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
10 szt.
5.
Kontener biurowy - 4 szuflady
Kontener biurowy o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 60/43/59 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), kontener mobilny na kółkach - w tym min. 2 kółka z hamulcem, wyposażony 4 szuflady, w tym jedna na przybory, szuflady z uchwytami, zamykane na klucz.
Kontener w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
14 szt.
6.
Komoda biurowa trzydrzwiowa
Komoda trzydrzwiowa o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 125/150/35 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), drzwi z uchwytami, zamykane na klucz, komoda wyposażona w 3 półki.
Komoda w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
1 szt.
7.
Komoda/szafka biurowa dwudrzwiowa
Komoda dwudrzwiowa o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 125/100/35 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), drzwi z uchwytami, zamykane na klucz, komoda wyposażona w 3 półki.
Komoda w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
3 szt.
8.
Komoda/szafka biurowa jednodrzwiowa
Komoda jednodrzwiowa o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 125/50/35 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym
1 szt.
wymiarze), drzwi z uchwytem, zamykane na klucz, komoda wyposażona w 3 półki.
Komoda w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
9.
Biurko proste pełne
Biurko proste pełne o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/160/80 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, przelotki po obu stronach biurka.
Biurko w kolorze dąb vicenza.
6 szt.
10.
Biurko proste pełne
Biurko proste pełne o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/160/65, (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, przelotki po obu stronach biurka.
Biurko w kolorze dąb vicenza.
4 szt.
11.
Biurko proste pełne
Biurko proste pełne o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/140/80, (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, przelotki po obu stronach biurka.
Biurko w kolorze dąb vicenza.
2 szt.
12.
Biurko proste pełne z pomocnikiem
Biurko proste pełne o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/165/80, (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, przelotki po obu stronach biurka.
Biurko w kolorze dąb vicenza.
Pomocnik o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 66/165/45 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), pomocnik podzielony na trzy części, pierwsza część wyposażona w 4 szuflady z uchwytami, w tym jedna na przybory, szuflady zamykane na klucz, druga część wyposażona w 1 półkę i 2 szuflady z uchwytami, trzecia część wyposażona w szafkę z drzwiami, przelotka po jednej stronie. Pomocnik w kolorze dąb vicenza, uchwyty w kolorze srebrnym.
Łączne wymiary biurka z pomocnikiem: (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/185/180.
1 szt.
13.
Biurko z kontuarem
Biurko z kontuarem o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/160/50 (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, w kolorze dąb vicenza, kontuar dopasowany do szerokości biurka, o całkowitej wysokości nie niższej niż 110 cm, wysokość pomiędzy blatem biurka, a blatem kontuaru nie niższa niż 30 cm, głębokość blatu kontuaru nie mniejsza niż 30 cm, (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze). Front kontuaru wykończony ozdobnymi lamelami. Kontuar w kolorze dąb vicenza.
1 szt.
14.
Biurko proste pełne
Biurko proste pełne o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/140/65, (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, przelotki po obu stronach biurka, wyposażone w szufladę na klawiaturę.
Biurko w kolorze dąb vicenza.
1 szt.
15.
Biurko proste pełne
Biurko proste pełne o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/140/65, (Zamawiający dopuszcza zwiększenie wymiarów do 5 cm na każdym wymiarze), biurko pełne wykonane z płyty, przelotki po obu stronach biurka.
Biurko w kolorze dąb vicenza.
1 szt.
16.
Stolik konferencyjny
Stolik konferencyjny o wym. nie mniejszych niż (wysokość/szerokość/głębokość wymiary podane w cm) 76/60/60, blat o zaokrąglonych rogach, stelaż metalowy - podstawa kwadratowa. Blat w kolorze dąb vicenza, stelaż w kolorze popielatym.
3 szt.
Przedmiot zamówienia winien być dowieziony bezpłatnie do Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Lesznie, Plac Kościuszki 4, 64-100 Leszno.
Montaż mebli winien odbyć się w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Lesznie w godz.ch pracy urzędu, najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od daty dostawy przedmiotu zamówienia, w pokojach wskazanych przez Zamawiającego.

Dokument nr: WAF.272.7.2023

Składanie ofert:
TERMIN SKŁADANIA ofert:
Ofertę należy złożyć do dnia 26 września 2023 r. do godz. 12.00 w formie elektronicznej na adres n.wisniewska@ko.poznan.pl
Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Kazimierz Gaweł

Miejsce i termin realizacji:
Termin realizacji zamówienia:
Realizacja przedmiotu zamówienia tj. dostawa winna nastąpić najpóźniej do dnia 30 listopada 2023 r., montaż może odbyć się w dniu dostawy jednak nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty dostawy mebli.

Wymagania:
Warunki gwarancji:
Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji na przedmiot zamówienia na minimalny okres 36 miesięcy.
Wynagrodzenie wykonawcy:
Wynagrodzenie Wykonawcy będzie płatne po zakończeniu montażu przedmiotu zamówienia, w terminie 21 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca na fakturze wyszczególnił osobno pozycje: koszt mebli oraz koszt montażu.
Sposób przygotowania oferty:
Oferta musi być przygotowana na formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.
Oferta cenowa musi być podana w złotych polskich, jako cena brutto z naliczonym podatkiem VAT.
Kryterium oceny ofert:
Cena

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2023

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.