Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
6265z ostatnich 7 dni
25240z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Aplikacja mobilna

Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami...

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej

Data zamieszczenia: 2025-01-28
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Olkusz
Rynek 1
32-300 Olkusz
powiat: olkuski
przetarg@umig.olkusz.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050894
Województwo: małopolskie
Miasto: Olkusz
Wadium: w oryginalnej treści
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2025-02-17 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1. ŚWIETLICA W PAZURKU
Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Pazurku z zewnętrznymi i wewnętrznymi instalacjami wod.-kan. i energii elektrycznej, zewnętrznymi odcinkami instalacji wodnej i energii elektrycznej, zbiornikiem szambo na działce nr ew. gr. 74/13 w Pazurku, zgodnie z dokumentacją projektową oraz roboty związane z budową przyłączy wody i energii elektrycznej wraz instalacją fotowoltaiczną. Uwaga: Zgodnie z dokumentacją projektową, wykonany został stan 0 (fundamenty) wraz z rurociągami PCV kanalizacyjnymi oraz szambem. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dokończeniu budowy ww. budynku, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą Załącznik nr 12 do SWZ.
Ponadto w ramach zamówienia należy wykonać:
1. Roboty w zakresie przyłącza wodociągowego włącznie z projektem przyłącza i przyłącza elektrycznego z uzyskaniem warunków przyłączenia do sieci.
2. Projekt budowlany i wykonawczy instalacji PV wraz z przedmiarem, kosztorysem inwestorskim, specyfikacją techniczną w zakresie instalacji PV poprzedzony analizą zapotrzebowania oraz możliwości technicznych montażu wraz z oceną stanu zaprojektowanej konstrukcji dachowej.
3. Zgodne z opracowanym projektem wykonanie "małej instalacji fotowoltaicznej " na dachu budynku świetlicy . Instalacja włączona będzie do instalacji wewnętrznej budynku świetlicy.
4. Dostawę i montaż podstawowego wyposażenia kuchni zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 19.1 do SWZ.
5. Dokumentację powykonawczą odbiorową zawierającą w szczególności: inwentaryzację geodezyjną powykonawczą, protokoły badań i sprawdzeń instalacji, atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności i inne dokumenty potwierdzające, że wbudowane wyroby budowlane są zgodne z art. 10 Prawa Budowlanego.
6. Terminowe przekazanie do eksploatacji przedmiotu Umowy, w tym uzyskanie wymaganej przepisami prawa ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego oraz uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich dokumentów wymaganych do prawidłowego użytkowania Świetlicy w Pazurku.
Część 2. BUDYNEK SPOTKAŃ WIEJSKICH W WIŚLICZCE
Budowa budynku spotkań wiejskich wraz z wewnętrznymi instalacjami: wod.-kan. i elektryczną, szczelnym zbiornikiem na nieczystości ciekłe na dz. nr ew. gr. 529 w Wiśliczce, zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz roboty związane z budową przyłączy wody i energii elektrycznej wraz instalacją fotowoltaiczną.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na dokończeniu budowy ww. budynku. Zakres prac, które pozostają do wykonania, zgodnie z dokumentacją projektową, stanowiącą Załącznik nr 13 do SWZ obejmuje w
szczególności:
1. Roboty w zakresie przyłącza wodociągowego włącznie z projektem przyłącza i przyłącza elektrycznego z uzyskaniem warunków przyłączenia do sieci.
2. Ocieplenie budynku z użyciem rusztowań zewnętrznych,
3. Wykonanie podbitki,
4. Wykonanie podkładu na gruncie,
4. Wykonanie instalacji wewnętrznych,
5. Prace związane z wykonaniem instalacji odgromowej,
6. Prace tynkarskie,
7. Przewidziano ogrzewanie elektryczne, w związku z tym należy wykonać instalację gniazd wtykowych zasilających grzejniki elektryczne - 1 grzejnik w każdym pomieszczeniu. Moc grzejników należy dobrać do kubatury danego
pomieszczenia,
8. Prace malarskie,
9. Montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej, parapety, wyłaz na poddasze
10. Prace wykończeniowe,
11 . Dostawę i montaż podstawowego wyposażenia sali spotkań zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 19.2 do SWZ.
Ponadto zakres zamówienia obejmuje:
12. Wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego instalacji PV wraz z przedmiarem, kosztorysem inwestorskim, specyfikacją techniczną w zakresie instalacji PV poprzedzony analizą zapotrzebowania oraz możliwości technicznych montażu wraz z oceną stanu zaprojektowanej konstrukcji dachowej.
13. Zgodne z opracowanym projektem wykonanie "małej instalacji fotowoltaicznej " na dachu budynku świetlicy . Instalacja włączona będzie do instalacji wewnętrznej budynku świetlicy.
14. Dokumentację powykonawczą odbiorową zawierającą w szczególności: inwentaryzację geodezyjną powykonawczą, protokoły badań i sprawdzeń instalacji, atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności i inne dokumenty potwierdzające, że wbudowane wyroby budowlane są zgodne z art. 10 Prawa Budowlanego.
15. Terminowe przekazanie do eksploatacji przedmiotu Umowy, w tym uzyskanie wymaganej przepisami prawa ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego oraz uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich dokumentów wymaganych do prawidłowego użytkowania budynku spotkań wiejskich w Wiśliczce.
Część 3. BUDYNEK GOSPODARCZY W ZADOLU KOSMOLOWSKIM
Budowa budynku gospodarczego wraz z wewnętrznymi instalacjami wod.-kan., C.O., elektryczną, szczelnym zbiornikiem na nieczystości ciekłe, utwardzeniem terenu na działce nr ew. gr. 1071 w Zadolu Kosmolowskim, zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz roboty związane z budową przyłączy wody i energii elektrycznej wraz instalacją fotowoltaiczną.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na dokończeniu budowy ww. budynku. Zakres prac, które pozostają do wykonania, zgodnie z dokumentacją projektową, stanowiącą Załącznik nr 14 do SWZ, obejmuje w szczególności:
1. Roboty w zakresie przyłącza wodociągowego włącznie z projektem przyłącza i przyłącza elektrycznego z uzyskaniem warunków przyłączenia do sieci. Po uzyskaniu warunków uzgodnić projekt przyłącza z właścicielem sieci,
2. Ocieplenie budynku z użyciem rusztowań zewnętrznych,
3. Wykonanie instalacji wewnętrznych,
4. Prace związane z wykonaniem instalacji odgromowej,
5. Wykonanie podbitki,
6. Prace tynkarskie,
7. Prace związane z wykonaniem ogrzewania elektrycznego,
8. Prace malarskie,
9. Montaż stolarki drzwiowej, wyłaz na poddasze,
10. Prace wykończeniowe,
11. Dostawę i montaż podstawowego wyposażenia pomieszczenia gospodarczego, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 19.3 do SWZ,
Ponadto zakres zamówienia obejmuje:
12. Wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego instalacji PV wraz z przedmiarem, kosztorysem inwestorskim, specyfikacją techniczną w zakresie instalacji PV poprzedzony analizą zapotrzebowania oraz możliwości technicznych montażu wraz z oceną stanu zaprojektowanej konstrukcji dachowej.
13. Zgodne z opracowanym projektem wykonanie "małej instalacji fotowoltaicznej " na dachu budynku gospodarczego .
Instalacja włączona będzie do instalacji wewnętrznej budynku .
Projekt instalacji PV należy wykonać zgodnie z wymaganiami technicznymi i eksploatacyjnymi jakie muszą posiadać instalacje PV, przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta winna być wpisana na listę członków samorządu zawodowego.
Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót - powinny być opracowane z uwzględnieniem podziału szczegółowego robót wg Wspólnego Słownika Zamówień.
14. Dokumentację powykonawczą odbiorową zawierającą w szczególności: inwentaryzację geodezyjną powykonawczą, protokoły badań i sprawdzeń instalacji, atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności i inne dokumenty potwierdzające, że wbudowane wyroby budowlane są zgodne z art. 10 Prawa Budowlanego.
15. Terminowe przekazanie do eksploatacji przedmiotu Umowy, w tym uzyskania przez Wykonawcę zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu budowy oraz uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich dokumentów wymaganych do prawidłowego użytkowania budynku w Zadolu Kosmolowskim.
Część 4. ZSP I ZESPÓŁ MIESZKAŃ KOMUNALNYCH W BRACIEJÓWCE
Modernizacja obiektu mieszczącego Zespół Szkolno - Przedszkolny i zespół mieszkań komunalnych w Braciejówce w zakresie wymiany pokrycia dachowego wraz z ociepleniem stropu i dachu, wymianą okien, OZE, kotłownią gazową i niezbędnymi pracami towarzyszącymi, w formule ,,zaprojektuj i wybuduj", zgodnie z załączonym PFU, stanowiącym Załącznik nr 15 do SWZ
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń lub przeprowadzenie wymaganych zgłoszeń w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych,
2. Modernizację dachu nad całym budynkiem wraz z niezbędnymi pracami dodatkowymi, w tym z odtworzeniem pomieszczeń mieszkalnych, które zlokalizowane są w przestrzeni dachowej,
3. Wymianę instalacji wodociągowej w segmencie szkolno-przedszkolnym wraz z instalacjami towarzyszącymi,
4. Przeniesienie lokalizacji źródła ciepła - likwidacja istniejącej kotłowni gazowej w piwnicy segmentu A, i wykonanie nowej kotłowni gazowej zewnętrznej wyposażonej w dwa kotły gazowe na elewacji zachodniej segmentu A wraz modernizacją instalacji gazu,
5. Montaż instalacji fotowoltaicznej na południowej stronie połaci dach Sali gimnastycznej wraz z instalacją odgromową i monitoringiem wizyjnym,
6. Wymianę oświetlenia budynku szkoły i sali gimnastycznej na oświetlenie typu LED z zachowaniem normatywnego natężenia oświetlenia w pomieszczeniach - zakres wynikający jedynie z remontu dachu,
7. Wykonanie dokumentacji geodezyjnej, zawierającej wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, sporządzone przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii,
11. Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego,
12. Dostarczenie innych niezbędnych dokumentów zgromadzonych w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia, a odnoszących się do jego realizacji.
Część 5. ZSPI NR 1 W OLKUSZU
Przebudowa istniejącego węzła cieplnego wraz z instalacjami towarzyszącymi (przyłącz wraz z wymiennikownią i robotami towarzyszącymi) w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Integracyjnym nr 1 w Olkuszu, w formule ,,zaprojektuj i wybuduj", zgodnie z załączonym PFU, stanowiącym Załącznik nr 16 do SWZ
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń lub przeprowadzenie wymaganych zgłoszeń w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych,
2. W zakresie instalacji sanitarnych:
- kompletną wymianę węzła cieplnego uwzględniając wymianę węzłów rozdzielczych na poszczególne pawilony (B, C, D, stara sala, przedszkole) wraz z wymianą rurociągów zasilających i powrotnych między pomieszczeniem węzła cieplnego a węzłami rozdzielczymi.
3. W zakresie instalacji eklektycznej:
- demontaż starej i montaż nowej instalacji oświetlenia ogólnego oraz ewakuacyjnego pomieszczeń,
- nową instalację gniazd wtykowych jednofazowych i siłowych ogólnych,
- nowe zasilanie węzła cieplnego,
- rozdzielnia AKPIA węzła cieplnego.
4. W zakresie branży architektonicznej:
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej (wewnętrznej i zewnętrznej),
- wymianę zadaszenia nad szybem montażowym służącym do transportu urządzeń węzła z poziomu terenu do pomieszczenia węzła,
- wydzielenie nowego pomieszczenia węzła,
- remont wszystkich pomieszczeń wchodzących w skład węzła,
- dostosowanie zespołu pomieszczeń węzła cieplnego do obecnych wymagań ochrony przeciwpożarowej.
5. Wykonanie dokumentacji geodezyjnej, zawierającej wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, sporządzone przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii
6. Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego / zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu budowy,
7. Dostarczenie innych niezbędnych dokumentów zgromadzonych w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia, a odnoszących się do jego realizacji.
Część 6. SP W SIENICZNIE
Modernizacja Szkoły Podstawowej w Sienicznie: sala gimnastyczna, zaplecze szatniowo-sanitarne, OZE, miejsca postojowe, prace towarzyszące, w formule ,,zaprojektuj i wybuduj", zgodnie z załączonym PFU, stanowiącym Załącznik nr 17 do SWZ
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń lub przeprowadzenie wymaganych zgłoszeń w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych,
2. Wymianę instalacji C.O. w budynku na nową w obrębie sali gimnastycznej,
3. Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej na sali gimnastycznej,
4. Montaż ,,małej instalacji fotowoltaicznej" wraz z robotami towarzyszącymi,
5. Wymianę instalacji elektrycznej oraz montaż opraw oświetlenia typu LED w pomieszczeniu sali gimnastycznej,
6.Wymianę istniejącej podłogi na sali gimnastycznej (parkiet) na posadzkę sportową,
7. Wymianę drzwi wewnętrznych do sali od strony korytarza,
8. Malowanie sali gimnastycznej z uzupełnieniem ubytków w ścianach po pracach demontażowych i montażowych instalacyjnych,
9. Dostosowanie pomieszczenia sali gimnastycznej do obecnych wymagań ochrony przeciwpożarowej, przy założeniu, ze sala gimnastyczna tworzy odrębną strefę pożarową,
10. Dostosowanie obiektu do wymagań osób ze szczególnymi potrzebami,
11. Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania węzła sanitarno-szatniowego przy Sali gimnastycznej,
11. Wykonanie miejsc postojowych przy budynku szkoły,
12. Wykonanie utwardzenia nawierzchni wraz z murem oporowym oraz przebudową sieci wodociągowej.
13. Wykonanie dokumentacji geodezyjnej, zawierającej wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, sporządzone przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii,
14. Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego,
15. Dostarczenie innych niezbędnych dokumentów zgromadzonych w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia, a odnoszących się do jego realizacji.
Część 7 - UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODAMI OPADOWYMI W MODELU HYDRODYNAMICZNYM poprzez:
Zadanie 1 - Budowa inteligentnego systemu zarządzania kanalizacją deszczową (ocena stanu technicznego sieci kanalizacji deszczowe, inwentaryzacja danych, model wraz z priorytetyzacją działań, pomiary na sieci, aplikacja z danymi przestrzennymi o sieci w formie GIS, prace związane z diagnozą, poprawą przepustowości i stanu technicznego kanalizacji) w formule ,,zaprojektuj i wybuduj",
Zadanie 2 - Działania zapobiegawczo - ratownicze: po identyfikacji obszarów problemowych zostaną wykonane działania w obrębie zielono-niebieskiej infrastruktury (przebudowa / modernizacja 2 zbiorników, modernizacja kanału rzeki Baby i Witeradówki), w formule ,,zaprojektuj i wybuduj", zgodnie z załączonym PFU, stanowiącym Załącznik nr 18 do SWZ.
Planowany zakres robót obejmuje w szczególności:
Zbiorniki
- Żuradzka: przebudowa i modernizacja zbiornika w tym wymiana istniejącej kraty ręcznej na wlocie do zbiornika i dostarczenie kontenera na skratki oraz modyfikacje wylotu do odbiornika wraz z przygotowaniem operatu wodnoprawnego, jeśli dotyczy to zakresu robót budowlanych. Dodatkowo remont i modyfikacje barierek, ogrodzenia, oczyszczenie terenu z samosiejek, oczyszczenie zbiornika, instalacja urządzeń pomiarowych.
- Pakuska: przebudowa z odtworzeniem i zwiększeniem zdolności retencyjnych oraz modernizacją układu podczyszczania ziemnego zbiornika na wylocie kanalizacji deszczowej do Witeradówki, wraz z przebudową / modernizacją układu wlotowego i wylotowego oraz z zagospodarowaniem terenu z zastosowaniem rozwiązań zielono-niebieskiej infrastruktury, instalacją urządzeń pomiarowych. Przygotowanie operatu wodnoprawnego, jeśli dotyczy to zakresu robót budowlanych.
Cieki - koryta
- Baba przy zbiorniku Żuradzka: przebudowa umocnienia koryta Baby w rejonie wylotu ze zbiornika Żuradzka wraz z lokalną przebudową skarp i brzegu koryta.
- Witeradówka przy zbiorniku Pakuska: przebudowa umocnienia koryta Witeradówki w rejonie wylotu ze zbiornika Pakuska.
Budowa inteligentnego systemu zarządzania kanalizacją deszczową;
- inwentaryzację systemu kanalizacji deszczowej, inwentaryzację geodezyjną odbiorników i komór na sieci), wraz z przygotowaniem bazy danych do aplikacji eksploatacyjnej,
- wideofilmowanie (kamerowanie) wybranych odcinków sieci kanalizacji deszczowej,
- czyszczenie wybranych odcinków kanalizacji deszczowej,
- odtworzenie przepustowości szczególnie uszkodzonych odcinków kanalizacji deszczowej ,
- dostarczenie i wdrożenie aplikacji GIS do inwentaryzacji, zarządzania i eksploatacji systemu kanalizacji deszczowej oraz w zakresie zarządzania systemem opłat do PGW Wody Polskie
- budowę systemu pomiarowego i kampania pomiarowa na kanalizacji deszczowej wraz z zakupem urządzeń pomiarowych,
- budowę modelu hydrodynamicznego zintegrowanego 1D+2D kanalizacji deszczowej dla stanu istniejącego z uwzględnieniem warunków zmian klimatu dla roku 2050,
- wskazanie lokalizacji koniecznych interwencji polegających na przebudowie odcinków kanalizacji, budowie zbiorników retencyjnych lub budowie obiektów zielono-niebieskiej infrastruktury wraz z koncepcjami dla 5 wybranych lokalizacji obiektowych,
- wskazanie priorytetowych działań na kanalizacji deszczowej w jednostkach odwodnieniowych (zlewniach) w formie wytycznych planowania przestrzennego i wytycznych do lokalizacji zielononiebieskiej infrastruktury.
W nawiązaniu do powyższego zakres prac obejmuje także:
- opracowanie dokumentacji technicznej, w tym projektów budowlanych i projektów technicznych, wykonanych na dzień
sporządzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa,
- uzyskanie wymaganych przepisami polskiego prawa niezbędnych uzgodnień i pozwoleń oraz innych decyzji formalnych i elementów dokumentacji formalno-prawnej, w tym także prawa do tymczasowego zajęcia terenu oraz infrastruktury technicznej dla celów realizacji robót budowlanych oraz usług umożliwiających wejście w teren; w przypadku braku prawa do dysponowania nieruchomością oraz infrastrukturą techniczną na cele budowlane oraz cele realizacji usług a także w innych uzasadnionych okolicznościach Zamawiający
zastrzega sobie prawo wskazania robót oraz usług zamiennych lub wykonania pozostałych możliwych do wykonania prac.
Pozyskanie dokumentacji formalno-prawnej, prawa do tymczasowego zajęcia terenu dla celów realizacji robót budowlanych oraz usług, organizacji robót budowlanych oraz usług i zaplecza Wykonawcy oraz poniesienie kosztów z tego tytułu należą do Wykonawcy. W przypadku konieczności wyjścia poza istniejący pas drogowy lub pozyskania dodatkowych terenów, wynikających z niezbędnych rozwiązań projektowych, Wykonawca pozyska wszelkie decyzje i uzgodnienia oraz wszystkie materiały do ich pozyskania, umożliwiające wejście w teren, na własny koszt.
Dla Części 8 Zamawiający wymaga udzielenia 60 - miesięcznego okresu gwarancji jakości, wykonania przedmiotu umowy tj. gwarancji na wykonane roboty i usługi oraz zamontowane urządzenia i wbudowane materiały, licząc od dnia podpisania końcowego protokołu odbioru tej Części inwestycji.
Część 8 INWESTOR ZASTĘPCZY
Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego z funkcją inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania ,,Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz".
Zakres prac obejmuje pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego z funkcją inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadań opisanych w Częściach od 1-7.
Podstawowe obowiązki Inwestora Zastępczego z funkcją Inspektora Nadzoru obejmują m.in.
- reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,
- sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych i stosowania przy wykonywaniu tych robót wyrobów zgodnie z art. 10 ustawy Prawo budowlane,
- sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji i urządzeń technicznych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania,
- potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także, na żądanie inwestora, kontrolowanie rozliczeń budowy.
Szczegółowy wykaz obowiązków i zakres czynności Inwestora Zastępczego zawiera wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5.8 do SWZ.

CPV: 45000000-7, 45262410-8,45260000-7,45420000-7,45320000-6,45310000-3,45330000-9-,09331200-0,71320000-7, 45420000-7

Dokument nr: 2025/BZP 00070223, KBZ.271.2.2.2025

Otwarcie ofert: Termin otwarcia ofert: 2025-02-17 11:15

Specyfikacja:
SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050894
3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie.
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak.
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej oraz osobach uprawnionych do komunikowania się z wykonawcami określone zostały w rozdziale III.1 SWZ. adres strony: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050894
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Oferta oraz przedmiotowe środki dowodowe (jeżeli były wymagane) składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W procesie składania oferty, wniosku w tym przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny wykonawca może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do systemu (opcja rekomendowana przez platformazakupowa.pl) oraz dodatkowo dla całego pakietu dokumentów w kroku 2 Formularza składania oferty lub wniosku (po kliknięciu w przycisk Przejdź do podsumowania). Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać ,,Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014- od 1 lipca 2016 roku". W przypadku wykorzystania formatu podpisu XAdES zewnętrzny. Zamawiający wymaga dołączenia odpowiedniej ilości plików, podpisywanych plików z danymi oraz plików XAdES. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB. Niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a. stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b. komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c. zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 100., d. włączona obsługa JavaScript,e. zainstalowany program Adobe crobatReader lub inny obsługujący format plików .pdf, f. Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g. Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 8. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: a. akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce ,,Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, b. zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów:. pdf.doc.xls.jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: a. .zip b. .7Z Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers.pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym, który wynosi max 10MB oraz na ograniczenie wielkości plików podpisywanych w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5MB. Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, zamawiający zaleca, w miarę możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES. Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca powinien pamiętać, aby plik z podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym. Podczas podpisywania plików zaleca się stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1. Jeśli wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP zalecamy wcześniejsze podpisanie każdego ze skompresowanych plików. Szczegółowe informacje w tym zakresie określono w rodz. II.11 i III.2 SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie.
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1 z późn. zm.), dalej ,,RODO", informuję, że: 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Olkusz, Rynek, 32-300 Olkusz; 2. inspektorem ochrony danych osobowych w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu jest Jarosław Cieślik, Rynek 1, pok. 209, 32-300 Olkusz, tel. 326260209, mail: j.cieslik@umig.olkusz.pl; 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego: Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz 4. odbiorcami pani/pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy - Prawo zamówień publicznych; 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6. obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp; 7. w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8. posiada Pani/Pan:- na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;- na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych *;- na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **; - prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9. Nie przysługuje Pani/Panu:- w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;- na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit.c RODO. 10. Na podstawie art. 75 i art. 19 ust. 3 ustawy Pzp oraz zgodnie z RODO: - w przypadku, gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 RODO wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających w szczególności na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z art. 19 ust. 2 ustawy Pzp skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą; Prawo do ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), przy czym przepisy odrębne mogą wyłączyć możliwość skorzystania z tego prawa. Zgodnie z art. 19 ust. 3 Pzp w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050894
TERMIN SKŁADANIA ofert: 2025-02-17 11:00
Miejsce składania ofert: Za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050894

Miejsce i termin realizacji:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Wymagania:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Uwagi:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2025

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.