Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4476z ostatnich 7 dni
18456z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Rozładunek, transport urządzeń, przeprowadzki biurowe

Przedmiot:

Rozładunek, transport urządzeń, przeprowadzki biurowe

Data zamieszczenia: 2021-09-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna
A. Fleminga 2
03-176 Warszawa
powiat: Warszawa
https://polfa-tarchomin.logintrade.net/portal,szczegolyZapytaniaOfertowe,ca3a005bcf5ab70fec5df372d4932663.html
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2021-09-14 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Rozładunek, transport urządzeń, przeprowadzki biurowe

Treść zapytania

Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem spółki Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" SA zapraszamy Państwa do złożenia oferty w postępowaniu przetargowym na rozładunek, transport urządzeń, przeprowadzki biurowe. Szczegóły dotyczące realizacji usługi znajdą Państwo poniżej.

Planujemy podpisanie Umowy Ramowej z wykonawcą, który zobowiąże się do podejmowania następujących działań (wg potrzeb Zlecającego):

konsultacji w zakresie planowanych przez Zlecającego przeprowadzek firmowych, rozładunku paczek, transportu urządzeń, w szczególności na etapie planowania działań, sporządzania planów, określania kosztów i terminów realizacji,

rozładunek transportu z użyciem wózka widłowego, platformy niskopodłogowej (o długości roboczej do 7 m), innego sprzętu koniecznego do wykonania zadania po omówieniu zakresu ze Zlecającym;

transport urządzeń pomiędzy budynkami, przenoszenie urządzeń w obrębie jednego budynku z użyciem odpowiedniego zaplecza technicznego (np. rolki transportowe) i personalnego;

zapewnienie odpowiedniego ubezpieczenia na przenoszone urządzenia. Wycena po ustaleniu z Zamawiającym - w Ofercie należy zawrzeć kwotę przenoszenia urządzenia do wartości 800 tys EURO

wynajęcie podnośnika koszowego wraz z operatorem;

przeprowadzki: demontowanie i powtórne montowanie mebli, pakowanie, zabezpieczenie elementów

zabezpieczania, odpowiedniego pakowania - poza dokumentami pakowanymi przez pracowników Zlecającego - i przewożenia wyposażenia Zlecającego, a następnie rozpakowywania go w nowej powierzchni biurowej Zlecającego,

pakowania, przewożenia i rozpakowywania sprzętu komputerowego Zlecającego, z wyłączeniem odłączania i podłączania sprzętu IT, chyba że co innego wynikać będzie z oferty Wykonawcy,

zabezpieczania ciągów komunikacyjnych na czas przenoszenia/przeprowadzki,
Należy uwzględnić godzinowy czas pracy: pracownika, samochodu ciążarowego, platformy niskopodwoziowej, busa, wózka widłowego, podnośnika koszowego z operatorem.
Produkty
Produkt Ilość Jednostka miary
1. rozładunek transportu z użyciem wózka widłowego, platformy niskopodłogowej (o długości roboczej do 7 m), innego sprzętu koniecznego do wykonania zadania 1 rbg.
2. transport urządzeń pomiędzy budynkami, przenoszenie urządzeń w obrębie jednego budynku z użyciem odpowiedniego zaplecza technicznego (np. rolki transportowe) i personalnego 1 rbg.
3. konsultacja w zakresie planowanych przez Zlecającego przeprowadzek firmowych, rozładunku paczek, transportu urządzeń, w szczególności na etapie planowania działań, sporządzania planów, określania kosztów i terminów realizacji 1 rbg.
4. przenoszenia urządzenia do wartości 800 tys EURO 1 rbg.
5. wynajęcie podnośnika koszowego wraz z operatorem 1 rbg.
6. przeprowadzki: demontowanie i powtórne montowanie mebli, pakowanie, zabezpieczenie elementów 1 rbg.
7. zabezpieczania, odpowiedniego pakowania - poza dokumentami pakowanymi przez pracowników Zlecającego - i przewożenia wyposażenia Zlecającego, a następnie rozpakowywania go w nowej powierzchni biurowej Zlecającego 1 rbg.
8. pakowania, przewożenia i rozpakowywania sprzętu komputerowego 1 rbg.
9. zabezpieczania ciągów komunikacyjnych na czas przenoszenia/przeprowadzki 1 rbg.

Dokument nr: Z115/125/1/aktualizacja1

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://polfa-tarchomin.logintrade.net/portal,szczegolyZapytaniaOfertowe,ca3a005bcf5ab70fec5df372d4932663.html

Data rozpoczęcia: 2021-08-04 07:00:00 Data zakończenia: 2021-09-14 12:00:00 Termin zadawania pytań (do kiedy?): 2021-09-13 10:00:00

Wymagania:
ZAŁOŻENIA OFERTOWE

Odpowiadając na zapytanie ofertowe, Oferent akceptuje bez zastrzeżeń wszystkie warunki w nim zawarte. Niedostarczenie żądanych informacji w terminie, oznacza brak chęci udziału w przetargu z woli Oferenta.

Termin ważności oferty - 90 dni od dnia, w którym upływa termin składania ofert .

Wymagane warunki dotyczące płatności - brak przedpłaty, płatność po realizacji usługi w terminie minimum 30 dni od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.

Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Polfa zastrzega sobie prawo do przyjęcia oferty w całości, albo w części bądź do jej odrzucenia, jak również prawo do zmiany warunków przeprowadzania procesu zakupowego, przerwania lub anulowania procesu zakupowego bez podania przyczyn. W takim wypadku Oferentom nie będą przysługiwały żadne roszczenia przeciwko Polfie. W przypadku zmiany warunków przeprowadzania procesu zakupowego, przerwania lub jego anulowania, Oferenci zostaną poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem platformy Logintrade, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Ostateczna akceptacja oferty będzie miała postać Umowy pomiędzy Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" SA i Oferentem.

Oferent jest zobowiązany do zachowania poufności otrzymanych informacji, materiałów i dokumentów dotyczących Polfy, otrzymanych w związku z udziałem w procesie zakupowym, w szczególności stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 4 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r. nr 153, poz. 1503, z późniejszymi zmianami).

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY

Oferta cenowa, przygotowana zgodnie z załączonym zapytaniem ofertowym, powinna zostać złożona na platformie Logintrade w niniejszym zapytaniu ofertowym.

Waluta:
PLN
Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):

1. Termin płatności: 30 dni

2. Miejsce dostawy: siedziba

3. Koszt transportu: po stronie dostawcy

Dodatkowe warunki formalne:

-

Dodatkowe pytania do oferty:
------

Brak pozycji
------

Uwagi:
Uwaga:
1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.

Kontakt:
Osmanowska, Agata
tel:

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.