Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4560z ostatnich 7 dni
18827z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Przebudowa i zakup wyposażenia

Przedmiot:

Przebudowa i zakup wyposażenia

Data zamieszczenia: 2021-09-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: TEATR "BAJ POMORSKI"
UL. PIERNIKARSKA 9
87-100 TORUŃ
powiat: Toruń
+48 56 652 24 24 FAX 56 652 27 17
administracja@bajpomorski.art.pl
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: TORUŃ
Wadium: ---
Nr telefonu: +48 56 652 24 24 FAX
Termin składania ofert: 2021-09-10 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie o cenę w celu oszacowania wartości zamówienia
dotyczy:
Nowa odsłona Teatru ,,Baj Pomorski" w Toruniu - przebudowa i zakup wyposażenia
realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 - 2020 OŚ PRIORYTETOWA 4 Region przyjazny środowisku, Działanie 4.6 Ochrona środowiska naturalnego i zasobów kulturowych na obszarze ZIT, Poddziałanie 4.6.2 Wsparcie ochrony zasobów kultury w ramach ZIT
Teatr Baj Pomorski z siedzibą w Toruniu, w ramach procedury oszacowania wartości zamówienia informuje, że w najbliższym czasie planuje zakup kraty montażowej z osprzętem w związku z dofinansowaniem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020,
W związku z powyższym zaprasza wszystkich zainteresowanych przyszłym zamówieniem, do przesłania szacunkowej wartości zamówienia, poprzez wypełnienie załączonego formularza (załącznik nr 2 - formularz ofertowy) i przesłanie go na wskazany w tym zapytaniu adres email. Szczegóły zamówienia w załączniku znajdują się w załączniku nr 1 - Opis Przedmiotu Zamówienia.

Składanie ofert:
Oferty należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres email administracja@bajpomorski.art.pl do dnia 10 września 2021 do godz. 15.00.

Wymagania:
1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
2. Powyższe zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego, nie jest także ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie oszacowanie wartości zamówienia i uzyskanie wiedzy nt. oferty cenowej na realizację ww. usługi. Zapytanie o cenę w celu oszacowania wartości zamówienia nie jest postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w rozumieniu przepisów Prawa Zamówień Publicznych oraz nie kształtuje zobowiązania Zamawiającego do przyjęcia którejkolwiek z uzyskanych ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zamówienia bez wyboru złożonych ofert.
3. Zamawiający zastrzega, że całościowa cena stanowi informację publiczną w rozumieniu Ustawy o dostępie do informacji publicznej i w przypadku zastrzeżenia jej przez Oferenta jako tajemnicy przedsiębiorstwa lub tajemnicy przedsiębiorcy, Jego oferta zostanie odrzucona.

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.