Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4523z ostatnich 7 dni
18518z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie zadania pt.: ,,Prace interwencyjne na ciekach wodnych : Zasyp wyrw brzegowych"

Przedmiot:

Wykonanie zadania pt.: ,,Prace interwencyjne na ciekach wodnych : Zasyp wyrw brzegowych"

Data zamieszczenia: 2021-09-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Zarząd Zlewni w Krakowie
ul. Morawskiego 5
30-102 Kraków
powiat: Kraków
(12) 62 90 621
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Wadium: ---
Nr telefonu: (12) 62 90 621
Termin składania ofert: 2021-09-14 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
1. Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Zarząd Zlewni w Krakowie
ul. Morawskiego 5, 30 - 102 Kraków w związku z prowadzonym postępowaniem o wartości nie
większej niż 130 000 zł. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pt.:
,,Prace interwencyjne na ciekach wodnych na terenie działania NW Myślenice: Zasyp wyrw
brzegowych na potoku Krzczonówka w km 12+440-12+500 w m. Łętownia".
5. Zakres zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia:
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.
Mapa sytuacyjna stanowi zał nr 7.

Dokument nr: KR.2.4.532.7.2021

Składanie ofert:
Podpisane przez osobę upoważnioną do składania oświadczeń woli w imieniu wykonawcy
i zeskanowane w formacie PDF dokumenty, o których mowa w pkt. 11 niniejszego zapytania należy
przesłać za pośrednictwem Platformy - pod adresem http://www.przetargi.wody.gov.pl/ do dnia
14.09.2021 do godz. 8:00.

Miejsce i termin realizacji:
2. Termin realizacji zamówienia: do 30 dni od daty otrzymania zlecenia.

Wymagania:
4. Kryteria wyboru ofert: cena -100 %.
6. Wymagania, jakie powinni spełniać wykonawcy zamówienia w zakresie dokumentów i oświadczeń:
a) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia
działalności jest krótszy wykonali w tym okresie, co najmniej 1 robotę budowlaną na rzekach lub
potokach lub obiektach hydrotechnicznych o wartości minimum 10 tyś. zł brutto, w zakres, której
wchodziło wykonanie narzutu kamiennego, na potwierdzenie spełnienia tego warunku wykonawca
złoży wypełniony zał. nr 3 ,,Wykaz robót" oraz dokumenty potwierdzające wykonanie należycie
(referencje lub protokoły odbioru),
b) dysponują osobą lub osobami posiadającymi uprawnienia do kierowania robotami
w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej bez ograniczeń lub równoważnych wydanych
na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Na potwierdzenie spełnienia tego warunku
wykonawca złoży wypełniony załącznik nr 4 ,,Wykaz osób" wraz z kserokopią uprawnień
i zaświadczeniu o przynależności do izby inżynierów budownictwa.
7. Wzór zlecenia stanowi załącznik nr 5 do niniejszego Zapytania ofertowego.
8. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy, sposobu oraz formy jego
wniesienia: nie jest wymagane.
9. Warunki rękojmi: 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
10. Opis sposobu obliczenia ceny: cena oferty najtańszej/cena oferty badanej x 100%.
11. Sposób przygotowania oferty i jej zawartość:
Ofertę należy sporządzić w języku polskim pisemnie w postaci elektronicznej. Podpisany i zeskanowany
komplet dokumentów należy przesłać przez stronę: www.przetargi.wody.gov.pl Zamawiający
dopuszcza możliwość złożenia przez Wykonawcę oferty podpisanej kwalifikowanym podpisem
elektronicznym. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie większej ilości ofert lub
oferty wariantowej spowoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę.
Kompletna oferta musi zawierać:
o Formularz oferty (zał. nr 6),
o Wykaz robót (zał. nr 3) wraz dowodami określającymi czy roboty zostały wykonane
należycie (referencje, protokoły odbioru),
o Wykaz osób (zał. Nr 4) wraz z kserokopią uprawnień i przynależności do izby
inżynierów budownictwa,
o Kosztorys ofertowy (zał. nr 2),
o Oświadczenie RODO o którym mowa w pkt. 20 niniejszego zapytania,
o Dokument wskazujący na umocowanie do podpisania oferty - aktualny odpis
z właściwego rejestru np. CEiDG, KRS lub pełnomocnictwo.
12. Dopuszczalność negocjacji i ich zakres: nie dotyczy.
13. Miejsce i termin złożenia ofert:
Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w formie elektronicznej
za pośrednictwem Platformy Zakupowej zwanej dalej ,,Platformą" - pod adresem
https://przetargi.wodv.gov.pl. Korzystanie z Platformy jest nieodpłatne. Instrukcja korzystania
z Platformy znajduje się pod adresem Przetargi.wody.gov.pl w zakładce Instrukcja dla Wykonawców.
Ofertę oraz dokumenty lub oświadczenia składane razem z ofertą należy złożyć za pośrednictwem
Platformy.
Celem złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą, Wykonawca
korzysta z opcji ,,Zgłoś udział w postępowaniu", a następnie wypełnia wszystkie wymagane pola,
zaznacza właściwe opcje oraz załącza pliki, w szczególności pliki Formularza oferty, oświadczeń,
dokumentów.
Zamawiający zaleca aby poszczególne pliki były opatrywane nazwą umożliwiającą ich identyfikację,
np.: ,,oferta" itd. Szczegółowy sposób złożenia oferty zawiera Instrukcja oferenta dostępna
na Platformie.
Oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą nie należy szyfrować - załączone
pliki są automatycznie szyfrowane po zamieszczeniu ich na Platformie i do upływu terminu składania
ofert są one niewidoczne zarówno dla Zamawiającego, jak i dla innych Wykonawców.
Wykonawca może przed upływem terminu do składania ofert wycofać ofertę za pośrednictwem funkcji
,,Wycofaj ofertę". Sposób wycofania oferty został opisany w Instrukcji oferenta dostępnej
Wykonawca może przed upływem terminu do składania ofert zmienić ofertę za pośrednictwem funkcji
,,Modyfikuj ofertę". Proces modyfikacji oferty przebiega etapowo, najpierw jest anulowana aktualna
oferta, a następnie wyświetlany jest formularz składania nowej oferty. Sposób wycofania oferty został
opisany w Instrukcji oferenta dostępnej na Platformie.
14. Termin związania ofertą: 60 dni
15. W przypadku błędów w ofercie Zamawiający dokona poprawy oczywistych omyłek rachunkowych
bądź pisemnych z uwzględnieniem konsekwencji dokonanych poprawek, informując o tym
Wykonawcę. W szczególności poprawione zostaną omyłki polegające na nieprawidłowym wyliczeniu
wartości oferty zgodnie z podanymi cenami jednostkowymi.
16. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień treści złożonych
ofert i wzywać do uzupełniania dokumentów. Informacje podane w celu obliczenia punktów w ramach
kryteriów oceny ofert nie podlegają uzupełnieniu.
17. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku, gdy:
- środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części
przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane,
- nie wpłynie żadna oferta lub żadna ze złożonych ofert nie będzie odpowiadała treści zapytania
ofertowego,
- cena najkorzystniejszej oferty przekroczy kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć
na realizację zamówienia,
- wystąpi jakakolwiek inna okoliczność uzasadniająca zakończenie procedury bez udzjelenia
zamówienia.
Zamawiający jest upoważniony do unieważnienia postępowania na każdym jego etapie bez
podania przyczyny. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenia względem Zamawiającego
w przypadku skorzystania przez niego z ww. uprawnień.
18. Dodatkowe informacje niezbędne do przygotowania oferty: złożenie oferty jest jednoznaczne
z akceptacją wzoru zlecenia stanowiącego zał. nr 5 do zapytania ofertowego.

Kontakt:
3. Osoby wskazane do kontaktu: Wojciech Skalny - ZZ Kraków (12) 62 90 621,

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii