Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4517z ostatnich 7 dni
18964z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Dostarczenie i zamontowanie urządzenia na Plac Integracji i Edukacji:

Przedmiot:

Dostarczenie i zamontowanie urządzenia na Plac Integracji i Edukacji:

Data zamieszczenia: 2021-10-06
Dane kontaktowe Zamawiającego: GMINA JAWOR
Rynek 1
59-400 Jawor
powiat: jaworski
Tel. (76) 870 20 21, Fax (76) 870 22 02
tomasz.greniuch@jawor.pl
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Jawor
Wadium: ---
Nr telefonu: Tel. (76) 870 20 21,
Termin składania ofert: 2021-10-08 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zaproszenie do składania ofert
Gmina Jawor zaprasza do składania ofert na realizację zadań pod nazwą: Plac Integracji i Edukacji na Osiedlu Słowiańskim w Jaworze, działka nr 132/4 Obręb Łany.
Zamówienie zostanie przeprowadzone zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz 1129)
II. Opis zadania:
Plac Integracji i Edukacji na Osiedlu Słowiańskim w Jaworze, działka nr 132/4, Obręb Łany.
W ramach zadania Wykonawca dostarczy i zamontuje urządzenia na Plac Integracji i Edukacji: 1. Boisko do badmintona: Teren pod boisko o wymiarach około 13,0 x 6,10 m powinien zostać wyrównany, powinna zostać posiana trawa oraz wyznaczona granica boiska za pomocą gumowych krawężników usadowionych na równi z gruntem w kolorze innym niż zielonym. Siatka o szerokości około 75 cm zawieszona za pomocą dwóch słupków na wysokości około 150 cm Na wyposażeniu powinny znaleźć się 4 zestawy do gry. Treningowe słupki wykonane z wytrzymałego profilu stalowego o średnicy min 70 mm. Zabezpieczone przed korozją przez malowanie proszkowe, posiadające funkcję płynnej regulacji wysokości zawieszenia siatki. Specyfikacja techniczna słupków:
o wysokość słupków: około 280 cm
o materiał: stal, zabezpieczona przed korozją poprzez malowanie proszkowe
o profil słupków: śr. Min 70 mm
o słupki mocowane w tulejach (tuleje do betonowania o głębokości około 35 cm powinny znaleźć się w zestawie)
o bezstopniowa regulacja w zakresie około 100 - 240 cm umożliwiające wykorzystanie ich do gry w tenisa, badmintona i siatkówkę Zestaw powinien zawierać:
o Słupek z aparatem napinającym (czynny) 1 szt.
o Słupek z zaczepami siatki (bierny) 1 szt.
o Korbę o 2 x tuleja stalowa do zabetonowania o głębokości 35 cm
Siatka do badmintona: - Siatka wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości (min 1,0 mm) - Szerokość 6,10 m - Wysokość 76 cm - Krawędź oczka około 18 mm - Długość linki kewlarowej 8 m - Boczne krawędzie siatki wzmocnione poliestrem 2. Zewnętrzny stół do tenisa wraz z wyposażeniem. - Betonowy stół pingpongowy wytworzony na bazie twardych kruszyw z surowców naturalnych. - Dwuczęściowy blat stołu wykonany z wysokogatunkowego betonu z kruszywem ozdobnym, szlifowany i lakierowany - Obrzeża zabezpieczone aluminiowymi profilami o zaokrąglonych krawędziach.
Zdjęcie przykładowe
- Siatka stalowa wykonana z blachy stalowej o gr. min. 5 mm i zamocowana w sposób uniemożliwiający kradzież. - Wszystkie elementy stalowe w konstrukcji ocynkowane metodą ogniową. - Całość wsparta na konstrukcji stalowo-betonowej - Stół należy ustawić na płaskim, idealnie wyważonym terenie trawiastym. Betonowy stół do gry w tenisa stołowego, wkopany w grunt. Parametry stołu do ping ponga: - Wysokość: liczona bez siatki stalowej - około 75 cm - Wymiary blatu: około 150 x 270 cm - Waga: min. 700 kg Zestaw wyposażony w 4 startowe zestawy do gry z piłeczkami oraz kieszeń na chowanie paletek i piłeczek (piłeczki mogą być zamontowane w podajniku).
3. Wielkoformatowa gra ,,Zgadnij kim jestem"
Montaż wielkoformatowej gry ,,Zgadnij kim jestem" dla 2 osób, na której z obu stron znajdą się tabliczki z kolorowymi postaciami. Zadaniem graczy jest za pomocą pytań odgadnięcie postaci wybranej przez drugiego partnera.
Wymagany montaż 32 tabliczek obrotowych z jednej strony i 32 tabliczek obrotowych z drugiej strony (ułożonych w innej kolejności niż po stronie przeciwnej), tak aby każda osoba posiadała przed sobą pinowe rurki do obracania tabliczek. Z Jednej strony grafika danej osoby/postaci z drugiej strony czysty nadruk. Pomiędzy tablicami wymagany montaż płyty odpornej na warunki atmosferyczne oddzielającej strefę dwóch graczy. W gornej części tablicy powinna znaleźć się instrukcja obsługi gry. Treścią wypełnającą tabliczki będą postacie, osoby wykonujące dany zawód, itp., do uzgodnienia z Zamawiającym.
Parametry gry:
Wymiary zewnętrzne: min. 160 x 200 cm
Ilość pól z postaciami min. 32
Konstrukcja potrójnie impregnowana tak aby wyeliminować sytuacje szybkiego wpływu warunków pogodowych.
Konstrukcja solidnie zabezpieczona przed przesuwaniem, wywróceniem. Cała konstrukcja zadaszona.
MONTAŻ: Posadowienie w terenie wraz z betonem C16/20.
4. Tablice poświęcone imiennikom nazw ulic na Osiedlu: Królowej Marysieńce, Królowej Jadwidze, Bolesławowi Krzywoustemu, Władysławowi Jagiellończykowi. Montaż dwóch tablic dwustronnych poświęconych imiennikom nazw ulic z ciekawą szatą graficzną nawiązującą indywidualnie do każdej z w/w postaci. Ich treść zawierać ma liczne ciekawostki wraz ze szkicami, rysunkami, a w części tablicy powinien być zamieszczony krótki test - quiz nabytej wiedzy.
Zasadnym jest wprowadzenie elementów konstrukcyjnych polegających na obracaniu, przesuwaniu, itd. co zwiększa atrakcyjność poznawczą dzieci i młodzieży.
Opracowany tekst nie powinien mieć charakteru naukowego a popularnego, z użyciem języka dostępnego w odbiorze także dla młodszego pokolenia, które nie posiada bardzo obszernej i szczególnej wiedzy historycznej.
Plansze z tekstem powinny być odporne na zarysowania oraz działanie warunków atmosferycznych. Ważne aby posiadać prawa autorskie do przygotowanej grafiki aby w razie potrzeby móc wykonać za kilka lat ponowny wydruk plansz. Cała konstrukcja zadaszona. Tablica dwustronna, nie mniejsza niż 250x220 cm. MONTAŻ: Posadowienie w terenie wraz z betonem C16/20.
Treść do ustalenia z Zamawiającym.
Zdjęcie przykładowe
5. Dwie ławki z nazwami na oparciu Na terenie placu przewidziano montaż dwóch ławek terenowych aluminiowych zlokalizowanych
w rejonie urządzeń. Montaż dwóch ławek, które będą posiadały nazwy własne z widocznym na oparciu dużym stylizowanym napisem nawiązującym do władców (Kr. Marysieńka i Wł. Jagiellończyk). Na tabliczce powinny znaleźć się również lata kiedy żyli, jakiej dynastii pochodzili i jaką wiodącą funkcję pełnili.
MONTAŻ: Posadowienie w terenie wraz z betonem C16/20.
Treść do ustalenia z Zamawiającym.
Zdjęcie przykładowe:
6. Stanowisko na psie odpady tzw. psi pakiet
Kosze na psie odchody odporne na korozję, wykonane z stali ocynkowanej, lakierowane proszkowo. Zestaw mocowany w gruncie za pośrednictwem zabetonowanego stelaża. Worki na psie odchody dostępne z dystrybutora, który ma mechanizm, ułatwiający ich pobranie.
MONTAŻ: Kotwy ocynkowane wpuszczane w ziemię i zalewane betonem C16/20.
Minimalne wymagania: - wykonana z blachy stalowej - zabezpieczenie antykorozyjne (ocynk) - malowanie proszkowe - naklejka z instrukcją użycia woreczka - dystrybutor worków z zabezpieczeniem przed wyjęciem więcej niż kilku woreczków na raz
- uniwersalny, prosty w obsłudze zamek trójkątny - pojemnik zbiorczy z wewnętrznym wsadem ułatwiającym opróżnianie - otwór wrzutowy nie zamknięty, umożliwiający bezdotykowe wyrzucanie nieczystości - podziemny stelaż trwale stabilizujący konstrukcje po posadowieniu w gruncie - kolor do ustalenia z Zamawiającym
Zdjęcia przykładowe
Wykonawca zobowiązany jest zamontować tablicę z regulaminem korzystania z placu integracji i edukacji.
Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do zgłoszenia budowy placu zabaw w starostwie powiatowym zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2020.1333 z późniejszymi zmianami) celem przeprowadzenia danych robót budowlanych.
Wykonawca zobowiązany jest do określenia m. in.: - rodzaju, zakresu, a także sposobu wykonywania prac budowlanych - terminie rozpoczęcia prac - do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane i odpowiednie szkice lub rysunki, a także pozwolenia, uzgodnienia i opinie, które są wymagane odrębnymi przepisami - wraz ze zgłoszeniem należy również przedstawić projekt zagospodarowania działki lub terenu.
III. Trwałość elementów: Wykonawca powinien uwzględniać najbardziej skrajne warunki, jakie mogą wystąpić podczas wykonywania robót i w okresie eksploatacji po ukończeniu robót, obejmujące między innymi najwyższe i najniższe obciążenie eksploatacyjne czy warunki klimatyczne.

Dokument nr: GK.272.2.6.2021

Składanie ofert:
Propozycje cenowe należy składać w formie elektronicznej na adres: tomasz.greniuch@jawor.pl w terminie do dnia 8 października 2021r. do godz. 12:00.76 870-20-21 wew. 111 2. Tomasz Greniuch - tel. 76 870-20-21 wew. 110

Miejsce i termin realizacji:
Termin wykonania zamówienia ustala się do 30 listopada 2021 r.

Wymagania:
Urządzenia, zestawy zabawowe i sprzęt rekreacyjny będący przedmiotem zamówienia muszą spełniać następujące wymagania: I. posiadać min. 36 miesięczny okres gwarancji, (okres gwarancji liczony od dnia sporządzenia protokołu końcowego). II. być wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów, III. zabezpieczenie elementów metalowych powinno gwarantować trwałość antykorozyjną,
IV. być rozmieszczone na placu zabaw w sposób umożliwiający zachowania bezpiecznych stref pomiędzy urządzeniami placu zabaw. V. wszystkie urządzenia muszą być fabrycznie nowe i posiadać atesty i certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące, a w przypadkach niewymagalnych wykonawca jest zobowiązany do wystawienia deklaracji zgodności.
IV. Przygotowanie terenu budowy: Przed rozpoczęciem robót budowlanych należy wydzielić obszar (miejsca), w których prowadzony będzie montaż nowych urządzeń. Przygotować plac budowy poprzez: -wydzielenie miejsca robót wraz z zabezpieczeniem przed dostępem osób trzecich -nieupoważnionych przez odpowiednie wygrodzenie i oznakowanie; -wyznaczenie stref niebezpiecznych przez odpowiednie wygrodzenie i oznakowanie; -drogi odpowiednio przystosowane do poruszania się po nich środków transportu; -składowiska materiałów i wyrobów budowlanych, materiałów z rozbiórki.
V. Roboty budowlane: Roboty budowlane należy wykonać na podstawie uzgodnionej z Zamawiającym. Rozwiązania techniczno-materiałowe winny uwzględniać jak najdłuższe użytkowanie. Wszystkie użyte w projekcie i w trakcie robót budowlanych materiały i urządzenia muszą odpowiadać odpowiednim normom oraz posiadać atesty lub deklaracje zgodności i certyfikaty. Powstałe w trakcie wykonywania robót zanieczyszczenia (np. gruz, ziemia) muszą zostać zutylizowane na koszt Wykonawcy.
VI. Wymagania w stosunku do wykonawcy: 1. Wykonawca dołączy do oferty atesty i certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące, a w przypadkach niewymagalnych wykonawca jest zobowiązany do wystawienia deklaracji zgodności. 2. Wykonawca dołączy do oferty aktualny odpis z właściwego rejestru albo zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej bądź Krajowego Rejestru Sądowego. 3. Wykonawca dołączy do oferty wykaz, że w przeciągu ostatnich 3 lat wykonał minimum 1 zadanie z zakresu budowy i montażu urządzeń placu zabaw na kwotę min. 20.000 zł brutto. 4. Wykonawca wykona inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
VII. Kryterium oceny: 1. Kryterium wyboru oferty stanowi cena brutto - 100%. 2. Cena musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia. Wykonawca przedstawi cenę za wykonanie zamówienia na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania. 3. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, który zaoferuje najniższą cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia.

Kontakt:
IX. Osobami uprawnionymi do kontaktu z wykonawcami z ramienia zamawiającego są: 1. Jacek Baszczyk-

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.