Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4316z ostatnich 7 dni
17912z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Wykonanie usługi polegającej na kompleksowym działaniu zapewniającym stały i...

Przedmiot:

Wykonanie usługi polegającej na kompleksowym działaniu zapewniającym stały i nieprzerwany odbiór odprowadzanych z powierzchni wód opadowych

Data zamieszczenia: 2021-11-18
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
ul. Wojska Polskiego 10
59-220 Legnica
powiat: Legnica
Telefon: 76 7564600, 76 8523478
przetargi@zdm.legnica.eu
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Legnica
Wadium: ---
Nr telefonu: Telefon: 76 7564600,
Termin składania ofert: 2021-11-24 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Z A P Y T A N I E O F E R T O W E
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
zaprasza do złożenia oferty cenowej, o wartości nieprzekraczającej 130 000 zł netto - nie stosuje się ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych Dz.U. z 2021r. poz. 1129 i zgodnie z Zarządzeniem Nr. 1/DP/2021 Dyrektora z dnia 04.01.2021 r, dla zadania pn.: Utrzymanie kanalizacji deszczowej" - w zakresie wylotów do rzek, roboty eksploatacyjne w 2021 roku
1. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym działaniu zapewniającym stały i nieprzerwany odbiór odprowadzanych z powierzchni wód opadowych a w szczególności: na bieżącym utrzymaniu wylotów kanalizacji deszczowej do cieków wodnych.
Usługa polega na jednorazowym wyczyszczeniu, konserwacji, regulacji i przeglądzie urządzeń tj. klapa, klapo-zastawka, zasuwa, usytuowanych na wylotach kanalizacji deszczowej (30szt.) do otwartych cieków wodnych.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) Bieżące utrzymanie urządzeń zamontowanych na wylotach kanalizacji deszczowej do rzek i cieków wodnych. Usługa polega na jednorazowym wyczyszczeniu, konserwacji, regulacji i przeglądzie urządzeń (30szt.) tj. klapa, klapo-zastawka, zasuwa, usytuowanych na wylotach kanalizacji deszczowej
2) Bieżące utrzymanie wylotów kanalizacji deszczowej do zarurowanego potoku Kopanina
Usługa polega na jednorazowym wyczyszczeniu i przeglądzie wylotów kanalizacji deszczowej (10szt.) do zamkniętej części cieku wodnego Kopanina wraz ze studniami oraz wyczyszczeniu i przeglądzie regulatora przepływu (1szt.) wraz ze studnią wraz z wywozem zanieczyszczeń
3) Bieżące utrzymanie potoku Kopanina w 100%, na odcinku od km 1 + 450 do km 3 + 995 (w tym długość cieku otwartego 1078m) z wyłączeniem odcinków zarurowanych (krytych).
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszaniu skarp po obu stronach cieku, dna cieku wodnego, miejsc wokół wylotów, zgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
4) Bieżące utrzymanie rzeki Wierzbiak na odcinku od wylotu KD15 do wylotu KD17 o długości 143m - wraz ze skarpami po obu stronach rzeki,
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszaniu skarp po obu stronach cieku, dna cieku wodnego, miejsc wokół wylotów, zgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
5) Bieżące utrzymanie rzeki Czarna Woda na odcinku od km 0 + 000 do km 0 + 827 (długość 827m) wraz ze skarpami po obu stronach rzeki,
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie skarp po obu stronach cieku , miejsc wokół wylotów, zgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym, wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
6) Bieżące utrzymanie rowu przydrożnego w Ul. Pątnowskiej od wylotu do rzeki Kaczawa KD63 do skrzyżowania z Ul. Bieniowicką wraz ze skarpami, dnem rowu i przepustami zabudowanymi na rowie,
wyprofilowaniem rowu. Rów ma długość 100m w części ujścia, natomiast część drogi jest odwadniana dwoma rowami - po obu stronach drogi na odcinku 700m, (długość 100m + 2 x 700m = 1500m)
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie rowu, zgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym, wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
7) Bieżące utrzymanie skarpy rzeki Kaczawy w obrębie 5m poniżej i 5m powyżej każdego wylotu, na całej szerokości wylotu (13 wylotów )
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie miejsc wokół wylotów urządzeń kanalizacji deszczowej, zgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
8) Bieżące utrzymanie skarpy rzeki Kopanina oraz rowu B-8 w obrębie 2m poniżej i 2m powyżej każdego wylotu, na całej długości wylotu (8szt.)
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie miejsc wokół wylotów urządzeń kanalizacji deszczowej, wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
9) Bieżące utrzymanie skarpy rzeki Wierzbiak w obrębie 2m poniżej i 2m powyżej każdego wylotu, na całej długości wylotu (2 szt.)
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie miejsc wokół wylotów urządzeń kanalizacji deszczowej wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
10) Bieżące utrzymanie skarpy rzeki Czarna Woda w obrębie 2m poniżej i 2m powyżej każdego wylotu, na całej długości wylotu (6szt.)
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie miejsc wokół wylotów urządzeń kanalizacji deszczowej wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
11) Bieżące utrzymanie zbiorników retencyjnych i wygrodzonych przepompowni wód opadowych
Usługa polega na konserwacji, sprzątaniu, karczowaniu i wykaszanie zbiornika retencyjnego w granicach ogrodzenia wraz z wywozem zanieczyszczeń, pokosu z koszenia.
Szczegółowy zakres wraz z załącznikami graficznymi zawiera ,,opis przedmiotu zamówienia".

Składanie ofert:
Miejsce i termin złożenia ofert:
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego przy Ul. Wojska Polskiego 10 w Legnicy, pok. 105 (SEKRETARIAT) lub przesłać na adres e-mail: lub przetargi@zdm.legnica.eu; do dnia: 24.11.2021r do godz. 10.00.

Miejsce i termin realizacji:
5. Termin realizacji: 15.12.2021r.

Wymagania:
6. Kryteria wyboru ofert- wiarygodność ceny tj. wg aktualnych stawek roboczogodzin oraz innych elementów cenotwórczych.
Wybrany Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy oryginał oferty i oryginały wymaganych dokumentów

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.