Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
224z dziś
4067z ostatnich 7 dni
12407z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Usługi roboczogodziny pracy operatora równiarki, koparki, traktorzysty

Przedmiot:

Data zamieszczenia: 2022-01-05
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Witnica
ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6
66-460 WITNICA
powiat: gorzowski
tel. +95 721 64 40, fax. +95 751 52 18,
projekty@witnica.pl
Województwo: lubuskie
Miasto: WITNICA
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. +95 721 64 40,
Termin składania ofert: 2022-01-10 23:59:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie ofertowe
Gmina Witnica zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na usługę
roboczogodz. pracy operatora równiarki, koparki, traktorzysty w 2022 roku.
Prowadzone postępowanie nie podlega ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień
publicznych - wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych kwoty 30 000 euro
(art. 4 pkt 8 ustawy).

Dokument nr: WI.271.1.2022.Zo

Składanie ofert:
5. Miejsce, sposób i termin składania ofert:
Oferty należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Witnica Ul. Plac
Andrzeja Zabłockiego 6,
66-460 Witnica - drogą elektroniczną na adres projekty@witnica.pl,
w terminie do dnia 10.01.2022 r. do godz. 12:00.
Oferty złożone po terminie nie będą
uwzględnione. Zamawiający niezwłocznie zwraca ofertę, która została złożona po terminie.

Miejsce i termin realizacji:
4. Termin realizacji zamówienia:
Termin realizacji zamówienia od 11.01.2022r. - 31.12.2022r.

Wymagania:
Ilekroć w niniejszym zapytaniu ofertowym jest mowa o Wykonawcy, należy przez to
rozumieć podmiot/osobę fizyczną, do którego/ej zostało skierowane niniejsze zapytanie lub
który złoży ofertę w odpowiedzi na niniejsze zapytanie.

2. Zakres czynności obejmuje następujące zadania:
Zamawiający oczekuje podania ceny netto i ceny brutto za roboczogodzinę pracy operatora
równiarki, koparki, traktorzysty w 2022 roku.
6. Warunki udziału w postępowaniu:
Wykonawca musi posiadać uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub
czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
7. Informacja dotycząca najkorzystniejszej oferty
Wybrany wykonawca zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub
pocztą elektroniczną, faksem.

Uwagi:
3. Kryterium, którym Zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty:
Wybór najkorzystniejszej oferty zostanie dokonany na podstawie poniższych kryteriów oceny
ofert:
cena -100%

Kontakt:
Do kontaktowania z Wykonawcami upoważniony: Gabriela Watral
Tel.: (0-95) 721-64-46
e-mail: projekty@witnica.pl

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii