Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5264z ostatnich 7 dni
21796z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Usługa dostępu do sieci Internet

Przedmiot:

Usługa dostępu do sieci Internet

Data zamieszczenia: 2022-05-10
Dane kontaktowe Zamawiającego: Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa
powiat: Warszawa
+48222500123
ofertyIT@mrit.gov.pl
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: +48222500123
Termin składania ofert: 2022-05-13 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zaproszenie do złożenia oferty cenowej w celu oszacowania wartości zamówienia dostępu do internetu

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza w ramach rozeznania rynku oraz w celu oszacowania wartości przedmiotu zamówienia pt.: ,,dotyczącego zapewnienia Zamawiającemu dostępu do sieci Internet w lokalizacjach Zamawiającego oraz dostępu do usługi VPN w celu połączenia sieci korporacyjnych Zamawiającego" do przedstawienia oferty cenowej na załączonym formularzu ofertowym.
Przedmiotem zamówienia jest usługa dostępu do sieci Internet dla Ministerstwa Rozwoju i Technologii w lokalizacji przy pl. Trzech Krzyży 3/5 i przy Ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie.
Zamówienie zostanie podzielone na dwie części:

CZĘŚĆ I

Usługa dostępu do sieci Internet w lokalizacji przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie, za pomocą łącza o gwarantowanej przepustowości 300 Mbps wykonanej w technologii światłowodowej,
Zapewnienie Zamawiającemu dostępu do usługi VPN w celu połączenia sieci korporacyjnych, dwóch lokalizacji Ministerstwa - przy pl. Trzech Krzyży 3/5 oraz przy Ul. Chałubińskiego 4/6.

CZĘŚĆ II

Usługa dostępu do sieci Internet w lokalizacji przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie, za pomocą łącza o gwarantowanej przepustowości 1000 Mbps wykonane w technologii światłowodowej,
Usługa dostępu do sieci Internet w lokalizacji przy pl. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie, za pomocą łącza o gwarantowanej przepustowości 100 Mbps wykonane w technologii światłowodowej.

Składanie ofert:
Informację zwrotną wraz z wypełnionym formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do ĆZĘŚCI I i Załącznik nr 1 do CZĘŚCI II do Zaproszenia, prosimy przesłać dnia 13.05.2022 r., do godz. 11.00, na adres ofertyIT@mrit.gov.pl

Wymagania:
Zamawiający zastrzega, że Wykonawcy mogą ubiegać się o realizację jednego z dwóch części zamówienia, tj. składając ofertę do części I nie może złożyć oferty do części II.
W celu dołożenia należytej staranności przy ustalaniu szacunkowej wartości planowanego zamówienia, uprzejmie prosimy o podanie ceny netto i brutto za wykonanie usług będących przedmiotem zaproszenia. W tym celu należy wypełnić i przesłać formularz wyceny, stanowiący odpowiednio Załącznik nr 1 do CZĘŚCI I, Załącznik nr 1 do CZĘŚCI II

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2022

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.