Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
935z dziś
5749z ostatnich 7 dni
21765z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Usługa sceno-techniczna

Przedmiot:

Usługa sceno-techniczna

Data zamieszczenia: 2022-09-19
Dane kontaktowe Zamawiającego: Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie
ul. J.P. Woronicza 17
00-999 Warszawa
powiat: Warszawa
TELEWIZJA POLSKA S.A
karolina.rusinek-rolska@tvp.pl
https://tvp.eb2b.com.pl/auction/auction/preview-auction/id/11149
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: TELEWIZJA POLSKA S.A
Termin składania ofert: 2022-09-22 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Postępowanie otwarte pn.: Usługa sceno-techniczna (oświetlenie) z wykorzystaniem sprzętu własnego Zleceniobiorcy z transportem, ubezpieczeniem i obsługą do audycji "GIGANCI NAUKI - 13 ODC. JESIEŃ 2022 (SERIA 1)" realizowanej w Warszawie
Opis postępowania:

Szanowni Państwo,
informujemy o wszczęciu postępowania zakupowego w trybie postępowania otwartego, którego przedmiotem jest usługa sceno-techniczna (oświetlenie) z wykorzystaniem sprzętu własnego Zleceniobiorcy z transportem, ubezpieczeniem i obsługą do audycji "GIGANCI NAUKI - 13 ODC. JESIEŃ 2022 (SERIA 1)" realizowanej w Warszawie.

Postępowanie prowadzone jest w oparciu o Regulamin udzielania zamówień wyłączonych spod przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, którego treść zamieszczona jest na Platformie elektronicznej Zamawiającego w zakładce ,,Regulacje i procedury".

Informacje o postępowaniu, wymagania Zamawiającego oraz sposób realizacji zamówienia zawarte są w opisie poniżej, Wzorze Umowy oraz Załączniku nr 1 (Wykaz sprzętu oświetleniowego), Załączniku nr 2 Harmonogram, Załączniku nr 3 Protokół, Informację o protokole. Wszystkie załączniki są dostępne dla Oferentów w zakładce ,,Załączniki".

Przedmiotem zamówienia jest - usługa sceno-techniczna (oświetlenie) z wykorzystaniem sprzętu własnego Zleceniobiorcy z transportem, ubezpieczeniem i obsługą do audycji "GIGANCI NAUKI - 13 ODC. JESIEŃ 2022 (SERIA 1)" realizowanej w Warszawie, w terminie 09-13.10.2022r., na podstawie załączonych do niniejszego postępowania załączników.

Miejsce realizacji: Woronicza 17, Studio S1.

Ewentualne zakwaterowanie po stronie Kontrahenta.

Organizator CUP - Anna Marczakiewicz.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych oraz wariantowych w postępowaniu. TERMIN SKŁADANIA ofert upływa w dniu 22.09.2022 roku o godz. 12:00. Ofertę należy złożyć elektronicznie na Platformie w zakładce ,,Oferta" poprzez wpisanie całkowitej ceny netto za realizację całości przedmiotu zamówienia na formularzu elektronicznym. Oprócz ceny netto za realizację przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć w formie załącznika Wykaz sprzętu celem weryfikacji wraz z kosztorysem. Potwierdzeniem złożenia oferty jest komunikat ,,Oferta została zapisana. Po upływie w/w terminu, złożenie oferty i dokumentów na Platformie będzie niemożliwe. Termin związania ofertą wynosi 30 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się od dnia upływu terminu składania ofert.

Sposób dokonywania zmiany lub wycofania oferty:

1) Oferent może samodzielnie wprowadzić zmiany do treści złożonej oferty elektronicznie na platformie w zakładce ,,Oferta" poprzez wpisanie nowej całkowitej ceny netto za realizację całości przedmiotu zamówienia na formularzy elektronicznym.

2) Oferent może samodzielnie wycofać ofertę poprzez skorzystanie z polecenia ,,Usuń obecną ofertę" z poziomu zakładki ,,Oferta".

3) Oferent może samodzielnie usunąć i dodać dokumenty na platformie poprzez ich usunięcie/dodanie w formacie pliku pdf lub jpg w zakładce ,,Załączniki".

Oferent nie może skutecznie dokonać zmian lub wycofać oferty po upływie wyznaczonego terminu do składania ofert.

Zamawiający informuje, że jedynym kryterium oceny ofert o wadze 100 % jest całkowita cena netto za całość przedmiotu zamówienia. Zamawiający jako najkorzystniejszą wybierze ofertę Kontrahenta, która uzyska najwyższą ocenę w rankingu złożonych ofert. Zaoferowana cena musi zawierać wszystkie koszty niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia, o których mowa we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik do niniejszego postępowania. Cenę należy zaokrąglić do dwóch miejsc po przecinku, stosując matematyczną zasadę zaokrągleń. Cena musi być podana w PLN. Osobą uprawnioną po stronie Zamawiającego do kontaktowania się z Kontrahentami w sprawie niniejszego postępowania w zakresie procedury udzielenia zamówienia jest Pani Karolina Rusinek-Rolska, nr 517 884 895, adres e-mail: karolina.rusinek-rolska@tvp.pl

Grupa asortymentowa:

Dokument nr: WNZ-001121/22

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://tvp.eb2b.com.pl/auction/auction/preview-auction/id/11149
Etapy i terminy
Etap Runda Data rozpoczęcia Data zakończenia
1 składanie ofert 2022-09-19 12:30:00 2022-09-22 12:00:00

Wymagania:
Warunki składania oferty w postępowaniu
Sposób składania ofert: Wartość
Rodzaj ceny: Cena netto
Wymóg składania ofert: Wszystkie przedmioty postępowania
Termin związania ofertą: 30 dni
Forma składania ofert/wniosków: Elektronicznie
Domyślna waluta: PLN

Kontakt:
TELEWIZJA POLSKA S.A
KAROLINA RUSINEK-ROLSKA
karolina.rusinek-rolska@tvp.pl
Zamawiający: Zakład Główny
Województwo: MAZOWIECKIE

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2022

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.