Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5668z ostatnich 7 dni
24001z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Dostawa wyłącznika mechanicznego

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Dostawa wyłącznika mechanicznego

Data zamieszczenia: 2023-05-18
Dane kontaktowe Zamawiającego: PKP Energetyka S.A
Hoża 63/67
00-681 Warszawa
powiat: Warszawa
tel.: 504 183 297
m.baczyk@pkpeholding.pl
https://dostawcy-pkpenergetyka.ivalua.app/page.aspx/pl/bpm/process_manage_extranet/3336
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: tel.: 504 183 297
Termin składania ofert: 2023-05-19 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
DOSTAWA wyłącznika mechanicznego - Retrofit APU-30A 630A
Szanowni Państwo,

Niniejsze zapytanie ofertowe ma na celu porównanie warunków cenowych, jakościowych oraz najnowszych rozwiązań, które pomogą w istotny sposób dokonać wyboru najlepszej oferty.
W efekcie przeprowadzenia RFP, dokonany zostanie wybór podmiotu dostarczającego Retrofit WYLACZNIK MECHAN.UNIWERS. APU-30A 630A (załącznik nr 1), który jest w stanie zapewnić warunki w najlepszym stopniu odpowiadające potrzebom niniejszego RFP.

Dokument nr: BPM001589

Składanie ofert:
Data początkowa
18.05.2023 11:00:00 (UTC+0)
TERMIN SKŁADANIA:
Data końcowa
19.05.2023 07:00:00 (UTC+0)

Proszę o przesłanie oferty do 19.05.2023 do godz. 09:00. Po tym terminie oferta może nie być rozpatrywana.

Wymagania:
PKPE Holding Sp. z o.o. przysługuje prawo, w każdym czasie, zmiany warunków, odwołania, odstąpienia, unieważnienia w całości bądź w części zapytania ofertowego, bez wskazania przyczyny lub do wprowadzenia dodatkowego etapu zapytania. Jeżeli w wyniku modyfikacji treści Zapytania niezbędny będzie dodatkowy czas na wprowadzenie zmian w ofertach, PKPE Holding Sp. z o.o. może przedłużyć termin składania ofert lub wyznaczyć czas na złożenie aktualizacji oferty.
UWAGA: Pytania proszę zadawać jedynie przez platformę zakupową IVALUA Forum dyskusyjne (szary przycisk - nowa wiadomość).
Niniejsze zapytanie ofertowe (dalej: 'RFI') ma na celu porównanie warunków cenowych, jakościowych oraz najnowszych rozwiązań, które pomogą w istotny sposób dokonać wyboru najlepszej oferty.

PKPE Holding Sp. z o.o. przysługuje prawo, w każdym czasie, zmiany warunków lub odwołania lub odstąpienia lub unieważnienia w całości lub w części zapytania ofertowego, bez wskazania przyczyny lub do wprowadzenia dodatkowego etapu zapytania. Jeżeli w wyniku modyfikacji treści zapytania niezbędny będzie dodatkowy czas na wprowadzenie zmian w ofertach, PKPE Holding Sp. z o.o. może przedłużyć termin składania ofert lub wyznaczyć czas na złożenie aktualizacji oferty.?

PKPE Holding Sp. z o.o. ma prawo zażądać dodatkowych danych pozwalających na ocenę kondycji finansowej podmiotu, tj. sprawozdania finansowego lub podanie wysokości: obrotów, wynik finansowy oraz zobowiązania i należności w przypadku podmiotu niezobowiązanego do publikacji danych finansowych. W przypadku przedłożenia przez Oferenta odpisów ze stosownych rejestrów, nie mogą być one starsze niż 30 dni od dnia złożenia Oferty. Każdorazowo Oferta winna zawierać oświadczenie, że na dzień złożenia Oferty dane ujawnione w przedłożonym rejestrze nie uległy zmianie.

PKPE Holding Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia RFI po I etapie postępowania, dowolnego wyboru podmiotu/ podmiotów, z którymi będą prowadzone negocjacje, w odniesieniu do części lub całości zakresu złożonych odpowiedzi oraz do zawarcia umowy z więcej niż jednym wyłonionym Oferentem. Zakres umowy może obejmować całość lub część zakresu Oferty.

PKPE Holding Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pominięcia ofert złożonych po Terminie Składania Ofert określonym w Harmonogramem RFI bądź w inny sposób niezgodnych z niniejszym RFI.

Oferta powinna mieć datę obowiązywania nie krótszą niż 60 dni od daty jej złożenia tj. dojścia wspomnianej oferty do Osób Kontaktowych w taki sposób, aby Osoby Kontaktowej mogły w zwykłym toku czynności się z nią zapoznać. W czasie obowiązywania oferty brak jest możliwości jej odwołania.

Wszelkie koszty przygotowania ofert i ich złożenia obciążają Oferenta. Jednocześnie informujemy, iż PKPE Holding Sp. z o.o. odpowie tylko na wybrane oferty.

Kontakt:
W razie pytań zapraszam do kontaktu:
mail: m.baczyk@pkpeholding.pl

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2023

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.