Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5668z ostatnich 7 dni
24001z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Wykonanie montażu systemu tryskaczy wraz z niezbędnym elementem rurociągu

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Wykonanie montażu systemu tryskaczy wraz z niezbędnym elementem rurociągu

Data zamieszczenia: 2023-05-22
Dane kontaktowe Zamawiającego: Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o
ul. Instalacyjna 2
97-427 Rogowiec
powiat: bełchatowski
agata.berg@es-k.pl
Województwo: łódzkie
Miasto: Rogowiec
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2023-05-25 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
>>Wykonanie montażu systemu tryskaczy wraz z niezbędnym elementem rurociągu na potrzeby realizacji zadania pn. ,,Rozbudowa systemu zabezpieczeń ppoż. układu transportu paliwa w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole"<<

Składanie ofert:
Ofertę należy dostarczyć w terminie do dnia 25.05.2023r. do godz. 10:00, w jednej z wybranych form :
a. drogą elektroniczną na adres: agata.berg@es-k.pl w formie dokumentów nieszyfrowanych;
b. drogą elektroniczną na adres:agata.berg@es-k.pl w postaci zaszyfrowanego i spakowanego pliku za pomocą programu 7-Zip wykorzystując jedno z rozszerzeń: *.7z, *.zip, przy czym hasło należy przekazać odrębną wiadomością e-mail +/- 10 minut względem terminu składania ofert;
c. w sekretariacie siedziby Spółki na adres Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o., 97-427 Rogowiec, Ul. Instalacyjna 2, w szczelnie zamkniętej kopercie z dopiskiem: >>Wykonanie montażu systemu tryskaczy wraz z niezbędnym elementem rurociągu na potrzeby realizacji zadania pn. ,,Rozbudowa systemu zabezpieczeń ppoż. układu transportu paliwa w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole"<< - nie otwierać do dnia 25.05.2023r. do godz. 10:00.

Wymagania:
Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z możliwością przeprowadzenia negocjacji, z zachowaniem zasad określonych w niniejszym dokumencie, zaś w zakresie w nim nieuregulowanym stosuje się zapisy wewnętrzne Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. z uwzględnieniem Kodeksu Postępowania dla Partnerów Biznesowych Spółek GK PGE oraz zgodnie z ,,Dobrymi Praktykami Zakupowymi", dostępnymi na stronie: http://www.es-k.pl/compliance.
Jednocześnie informujemy, że oferta winna być opracowana i złożona na zasadach określonych przez Zamawiającego w udostępnionych dokumentach. Oferta niezgodna z ww. dokumentami może zostać odrzucona przez Zamawiającego.
Informacje dodatkowe:
Wszelkie dokumenty złożone przez Wykonawcę nie podlegają zwrotowi, wszystkie koszty i wydatki związane z przygotowaniem ofert obciążają Wykonawcę.
Wszystkie informacje uzyskane w postępowaniu ofertowym objęte są poufnością i nie mogą być ujawnione bez pisemnej zgody Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o.
Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do unieważnienia lub odstąpienia od postępowania w każdym czasie bez podania przyczyny.
Wszystkie dokumenty załączone do oferty powinny być dołączone w oryginale lub kopiach poświadczonych za zgodność z oryginałem przez osoby uprawnione do reprezentacji lub posiadające stosowne pełnomocnictwo.

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2023

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.