Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5174z ostatnich 7 dni
21771z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Zakup i dostawa materiałów niezbędnych do wykonania opraw obiektów, planowanych

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Zakup i dostawa materiałów niezbędnych do wykonania opraw obiektów, planowanych

Data zamieszczenia: 2023-09-11
Dane kontaktowe Zamawiającego: Muzeum Narodowe w Warszawie
Al. Jerozolimskie 3
00-495 Warszawa
powiat: Warszawa
tel. +48 22 621 10 31
rbiernacka@mnw.art.pl
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. +48 22 621 10 3
Termin składania ofert: 2023-09-15 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
SZACOWANIE WARTOŚCI ZAMÓWIENIA
Przedmiot zamówienia:
zakup i dostawa materiałów (w różnej ilości), niezbędnych do wykonania opraw obiektów, planowanych do umieszczenia na ekspozycji stałej Galerii Format B1 w Muzeum Plakatu MNW w ramach inwestycji ,,Modernizacja Muzeum Plakatu wraz z rearanżacją galerii stałej"
Zamawiający określa poniżej parametry, jakie są wymagane dla poszczególnych materiałów:
Część I: szkło muzealne
Parametry: o filtr UV (300-380 nm) > 70 %, o przepuszczalność światła widzialnego > 98,5 %, o grubość ok. 2 mm, o % odbitych refleksów świetlnych < 1%,
Część II: tektura na plecy
Parametry: o tektura falista lub lita, grubość 2,5 - 3,5mm, o 100 % celulozy, niezawierający ligniny (liczba Kappa <5), o bezkwasowy, pH ekstraktu wodnego 7,5-10; rezerwa zasadowa min. 2% węglanu wapnia, o certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9706:2001 Informacja i dokumentacja. Papier przeznaczony na dokumenty. Wymagania dotyczące trwałości,
Część III kartony
Parametry: ? karton muzealny cieńszy, biały: o kolor - biel, odcień złamany, ciepły, podobny do Nielsen MNK Natur, Antique White; kolor do zatwierdzenia przez Zamawiającego, po przedstawieniu przez Wykonawcę próbek, o 100 % alfacelulozy, niezawierający ligniny (liczba Kappa 1-2), o brak rozjaśniaczy optycznych, pigmentów i barwników, o certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9706:2001 Informacja i dokumentacja. Papier przeznaczony na dokumenty. Wymagania dotyczące trwałości, o bezkwasowy, pH ekstraktu wodnego 7,5-10; rezerwa zasadowa min. 2% węglanu wapnia, o grubość 1,5 mm. ? karton muzealny grubszy, biały, o kolor - biel, odcień złamany, ciepły, podobny do Nielsen MNK Natur, Antique White; kolor do zatwierdzenia przez Zamawiającego, po przedstawieniu przez Wykonawcę próbek, o 100 % alfacelulozy, niezawierający ligniny (liczba Kappa 1-2), o brak rozjaśniaczy optycznych, pigmentów i barwników,

o certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9706:2001 Informacja i dokumentacja. Papier przeznaczony na dokumenty. Wymagania dotyczące trwałości, o bezkwasowy, pH ekstraktu wodnego 7,5-10; rezerwa zasadowa min. 2% węglanu wapnia, o grubość 2 mm. ? karton muzealny czarny, o kolor - czarny, podobny do Nielsen MNK Natur black; kolor do zatwierdzenia przez Zamawiającego, po przedstawieniu przez Wykonawcę próbek, o karton barwiony w masie, barwniki i pigmenty użyte do produkcji kartonu stabilne, odporne na blaknięcie, całkowicie nierozpuszczalne w wodzie, zgodnie z wymogami normy ISO 16245:2009, o 100 % alfacelulozy, niezawierający ligniny (liczba Kappa 1-2), o certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9706:2001 Informacja i dokumentacja. Papier przeznaczony na dokumenty. Wymagania dotyczące trwałości, o bezkwasowy, pH ekstraktu wodnego 7,5-10; rezerwa zasadowa min. 2% węglanu wapnia, o grubość 1,5 mm.
W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości przedmiotu zamówienia, Zamawiający - Muzeum Narodowe w Warszawie zwraca się z prośbą o przedstawienie informacji dotyczących szacunkowych kosztów realizacji zamówienia.
UWAGA! Niniejsze szacowanie wartości zamówienia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem ani zapytaniem o cenę w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t. j. z 2021 r., poz. 1129) lub innych regulaminów obowiązujących w Muzeum Narodowym w Warszawie. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat kosztów opisanej usługi.

Składanie ofert:
Prosimy o przesłanie wyceny kosztów realizacji przedmiotu zamówienia na adres mailowy: rbiernacka@mnw.art.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.09.2023 r do godz. 12:00.

Miejsce i termin realizacji:
I. Termin realizacji przedmiotu zamówienia.
Szacowany termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 15 grudnia br.

Wymagania:
II. Szacunkowy koszt zamówienia.
Wycena przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt I - musi obejmować wszystkie koszty poniesione przez wykonawcę w związku z realizacją zamówienia w okresie trwania umowy, w tym wszystkie opłaty i podatki związane z ponoszonymi kosztami. Pozyskane od Państwa informacje mają na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy nt. możliwej wartości przedmiotu zamówienia.
Zamawiający oczekuje przedstawienia wyceny na wybrany zakres (część) usługi opisany powyżej na formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2023

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.