Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4802z ostatnich 7 dni
21605z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z województw:

Usługa remontu sanitariatów

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Usługa remontu sanitariatów

Data zamieszczenia: 2023-11-14
Dane kontaktowe Zamawiającego: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim
Ks. Piotra Skargi 3
97-300 Piotrków Trybunalski
powiat: Piotrków Trybunalski
telefon: (44) 648-63-53
s.gorecki@policealna.org.pl
Województwo: łódzkie
Miasto: Piotrków Trybunalski
Wadium: ---
Nr telefonu: telefon: (44) 648-63
Termin składania ofert: 2023-11-20 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
ZAPYTANIE OFERTOWE
na usługę remontu sanitariatów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim
Przedmiot zamówienia:
Usługa remontu sanitariatów.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Położenie płytek podłogowych oraz ściennych, wyrównanie i malowanie ścian i sufitów, montaż armatury łazienkowej, włączników światła, gniazd, kratek wentylacyjnych oraz drzwi.
1. Dostarczenie farb oraz materiałów do wyrównania powierzchni ścian, płytek ściennych i podłogowych, armatury łazienkowej.
2. Odpowiednie zabezpieczenie ościeżnic, okien, pomieszczeń sąsiadujących.
3. Przygotowanie powierzchni tynków pod malowanie; gładź gipsowa lub zastosowanie płyt kartonowo - gipsowych, likwidacja przebarwień.
4. Przygotowanie powierzchni tynków pod malowanie (gruntowanie powierzchni).
5. Malowanie farbą akrylową lub lateksową koloru białego (sufit i ściany) do uzyskania pełnego pokrycia.
6. wymiana kratek wentylacyjnych.
7. wymiana oświetlenia, gniazd i włączników na nowoczesne, energooszczędne dedykowane do pomieszczeń sanitarnych z odpowiednim nasileniem.
8. wymiana drzwi (10 sztuk) na drzwi dedykowane do pomieszczeń sanitarnych, (4 szt. z zamkami, 6 szt. zamykanych od wewnątrz).
9. położenie płytek na podłogach oraz ścianach do wysokości 2m o wysokiej jakości, antypoślizgowych, odpornych na wilgoć i wytrzymałych.
10. montaż zestawów podtynkowych wraz z miską wc i deską wolno opadającą - 4 szt. montaż umywalek (około 55x45) wraz z bateriami,
11. montaż kolumny prysznicowej - 2 szt.
12. przygotowanie stanowiska prysznicowego z montażem zestawu liniowego z zachowaniem spadków, zastosowanie preparatu uszczelniającego w płynie, montaż rurek i zasłonek.
13. Odbiór gruzu i odpadów.
Opis pomieszczenia w którym wykonane zostanie malowanie:
2 sanitariaty o powierzchni odpowiednio: I piętro budynku - 15,92 m2 - składający się z korytarza, przedsionka wc, natrysku, pomieszczenia gospodarczego, II piętro budynku - 15,55 m2 - składający się z korytarzy, przedsionka wc, natrysku, pomieszczenia gospodarczego. Całość sufity - 31,47m2, podłogi 31,47 m2.
Inne warunki zamówienia:
Usługa stanowiąca przedmiot niniejszego zapytania ofertowego musi być wykonana zgodnie z przepisami prawa, w tym prawa budowlanego, Polskimi Normami oraz sztuką budowlaną.
Wszystkie materiały wykorzystane podczas prac musza posiadać odpowiednie atesty.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania wszystkich działań związanych z realizacją niniejszego zamówienia zgodnie z przepisami BHP.
Wszystkie prace winny być wykonane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę i umiejętności w danym zakresie.
Zamawiający może zamknąć postępowanie bez wybrania oferty lub wybierze jedynie część przedmiotu zamówienia, w przypadku, gdy żadna ze złożonych ofert nie odpowiada warunkom określonym przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie także prawo anulowania zapytania ofertowego bez podania przyczyny.

Składanie ofert:
Ofertę można przesłać listownie lub osobiście na adres: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego WŁ w Piotrkowie Trybunalskim, Ul. Ks. Piotra Skargi 3, 97-300 Piotrków Trybunalski lub na e-mail: s.gorecki@policealna.org.pl w temacie proszę wpisać ,,Zapytanie ofertowe"
nie później niż do dnia 20.11.2023 r. do godz. 9.00

Miejsce i termin realizacji:
Termin realizacji zamówienia:
w okresie od 21.11.2023 r - 18.12.2023 r.

Wymagania:
Kryterium wyboru oferty:
Cena 100%
Forma płatności:
Wywiązanie się z zawartej umowy będzie skutkować wystawieniem faktury. Płatność będzie dokonana w ciągu 14 dni od otrzymania faktury przez Zamawiającego.
Oferty złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zadania, z przyczyn których nie można przewidzieć w chwili ogłoszenia zapytania ofertowego.
Niniejsze rozeznanie cenowe nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity z 2022r., poz.1710 ze zm.)

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2023

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.