Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5975z ostatnich 7 dni
23542z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej

Data zamieszczenia: 2024-04-09
Dane kontaktowe Zamawiającego: Urząd Gminy w Kołczygłowach
ul. Słupska 56
77-140 Kołczygłowy
powiat: bytowski
Telefon: (59) 82 13 231, 232, 233, Fax: (59) 82 13 597, tel. 59 821 39 12
ug@kolczyglowy.pl
Województwo: pomorskie
Miasto: Kołczygłowy
Wadium: ---
Nr telefonu: Telefon: (59) 82 13
Termin składania ofert: 2024-04-17 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej dla zadania inwestycyjnego pn.: Budowa i przebudowa infrastruktury wodno - ściekowej na terenie gminy Kołczygłowy realizowanego w formule "zaprojektuj i wybuduj"
ZAPYTANIE OFERTOWE
NA UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO PONIŻEJ 130 000,00 ZŁ NETTO
Działając w trybie art. 2 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) dla zamówień, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 130 000,00 zł netto, Gmina Kołczygłowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn.:
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej dla zadania inwestycyjnego pn.: Budowa i przebudowa infrastruktury wodno - ściekowej na terenie gminy Kołczygłowy, realizowanego w formule ,,zaprojektuj i wybuduj"
I. Opis przedmiotu zamówienia.
1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej dla zadania inwestycyjnego realizowanego w formule ,,zaprojektuj i wybuduj" polegającego na budowie i przebudowie infrastruktury wodno - ściekowej na terenie gminy Kołczygłowy.
1) Rodzaj zamówienia - usługa.
2. Przedmiot zamówienia dotyczy sprawowania nadzoru inwestorski nad realizacją zadań inwestycyjnych obejmujących:
1) Budowę infrastruktury wodno - ściekowej w miejscowościach Radusz, Jezierze, Gałąźnia Wielka i Podgórze.
a) Przedmiotem zamówienia jest nadzór inwestorski nad opracowaniem dokumentacji projektowej oraz realizacją robót budowlanych związanych z budową infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miejscowości Radusz, Jezierze, Gałąźnia Wielka i Podgórze.
b) Zakres prac objętych nadzorem inwestorskim obejmować będzie m.in.:
- budowę sieci wodno - kanalizacyjnej w miejscowości Jezierze, w ramach której planuje się opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z armaturą odcinającą, hydrantami p.poż., oznakowaniem oraz sieci
kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z uzbrojeniem w studnie kanalizacyjne, a także odtworzenie nawierzchni drogi gruntowej za pomocą tłucznia kamiennego;
- budowę sieci wodno - kanalizacyjnej w miejscowości Radusz, w ramach której planuje się opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z armaturą odcinającą, hydrantami p.poż., oznakowaniem oraz sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z uzbrojeniem w studnie kanalizacyjne oraz przepompownie ścieków;
- budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowości Radusz, w ramach której planuje się opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z uzbrojeniem w studnie kanalizacyjne;
- budowę sieci wodociągowej w miejscowości Gałąźnia Wielka, w ramach której planuje się opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z armaturą odcinającą, hydrantami p.poż., oznakowaniem;
- budowę przyłącza wodociągowego w miejscowości Podgórze, w ramach którego planuje się opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie przyłącza wodociągowego wraz z armaturą odcinającą, a także odtworzenie nawierzchni drogi gruntowej za pomocą tłucznia kamiennego.
c) Szczegółowy zakres nadzoru inwestorskiego, zawarty został w dokumentacji przetargowej (Program funkcjonalno - użytkowy), dostępnej na stronie internetowej:
https://ezamowienia.EOV.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-795a6cbf-980d-llee-9ee7-
e2087acl6d09.
2) Przebudowę zbiornika retencyjnego do magazynowania wody pitnej w miejscowości
Gałąźnia Mała.
a) Przedmiotem zamówienia jest nadzór inwestorski nad opracowaniem dokumentacji projektowej oraz realizacją robót budowlanych związanych z przebudową istniejącego zbiornika retencyjnego do gromadzenia wody pitnej poprzez zabudowę nowego podziemnego (poziomego) zbiornika retencyjnego wykonanego ze stali nierdzewnej o pojemności użytkowej ok. 50 m3, na potrzeby zaopatrzenia w wodę mieszkańców miejscowości Gałąźnia Mała.
b) Zakres prac objętych nadzorem inwestorskim obejmować będzie m.in.:
- prace ziemne i rozbiórkowe związane z demontażem zbiornika oraz infrastruktury towarzyszącej;
- utwardzenie terenu w postaci placu manewrowego z kostki betonowej;
- budowę schodów terenowych wejściowych wraz z balustradą;
- budowę ogrodzenia systemowego panelowego na cokole prefabrykowanym betonowym wraz z furtką i bramą wjazdową;
- przebudowę odcinka sieci wodociągowej wraz z armaturą odcinającą, hydrantem p.poż., oznakowaniem
- budowę podziemnego (poziomego) zbiornika retencyjnego ze stali nierdzewnej o pojemności ok. 50 m3 wraz infrastrukturą towarzyszącą;
- budowę komory zaworu redukcyjnego ciśnienia i przepływu wody wyposażonej m.in. w przepustnicę z napędem elektrycznym, reduktor ciśnienia, filtr siatkowy oraz wodomierz przemysłowy;
- budowę betonowej studni przelewowej z kręgów betonowych;
- budowę wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej;
- budowę oświetlenia w postaci słupów i opraw oświetleniowych LED;
- wdrożenie i instalacja systemu monitoringu i wizualizacji pracy w systemie SCADA.
3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
4. Niedopuszczalne jest łączenie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego z projektantem lub
kierownikiem budowy, w czasie realizacji umowy na roboty budowlane.
5. Do obowiązków Inspektora nadzoru na etapie poprzedzającym rozpoczęcie robót budowlanych
należeć będzie:
1) Weryfikacja koncepcji oraz dokumentacji projektowo - wykonawczej, wraz ze sprawdzeniem jej zgodności z programem funkcjonalno - użytkowym oraz obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej.
2) Analiza merytoryczna dokumentacji projektowo - wykonawczej celem właściwej realizacji pod względem kolejności robót, zastosowanych materiałów i rozwiązań technicznych.
3) Dokonywanie w imieniu Zamawiającego wszelkich zawiadomień właściwych organów zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności ustawy Prawo budowlane, w tym m.in.
0 terminie rozpoczęcia budowy i zakończeniu budowy.
4) Przygotowanie niezbędnych dokumentów do przekazania placu budowy oraz udział w przekazaniu placu budowy przez Zamawiającego.
5) Zapoznanie się z warunkami umowy zawartej pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą robót
1 rzetelne egzekwowanie jej zapisów.
6) Sporządzenie i przekazanie Wykonawcy robót budowlanych zasad określających formę, zakres i sposób obiegu wymaganych, w toku realizacji zadania, dokumentów, poprzedzone uzgodnieniem z Zamawiającym.
6. Do obowiązków Inspektora nadzoru na etapie prowadzenia robót budowlanych należeć będzie:
1) Sprawdzanie jakości wykonywanych robót, wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu materiałów wadliwych i niedopuszczonych do obrotu i stosowania.
2) Nadzór nad zgodnością wykonawstwa robót z dokumentacją projektową, umową
0 wykonanie robót budowlanych, wymaganiami Zamawiającego oraz obowiązującymi przepisami, wiedzą techniczną i sztuką budowlaną, w zakresie rozwiązań funkcjonalno-użytkowych, technicznych, technologicznych i materiałowych, jakości, trwałości i estetyki wykonania.
3) Podczas trwania robót budowlanych obecność na budowie inspektora nadzoru inwestorskiego, co najmniej 1 raz w tygodniu.
4) Obecność na budowie inspektora nadzoru inwestorskiego na każde wezwanie Zamawiającego w przypadku nagłej potrzeby jego udziału w czynnościach podejmowanych przez Zamawiającego na placu budowy. Zamawiający przewidział, że maksymalny czas reakcji inspektora nadzoru wynosi 6 godzin od odbioru przez inspektora nadzoru informacji przekazanej przez Zamawiającego w formie telefonicznej lub drogą elektroniczną. Czas reakcji stanowić będzie kryterium oceny ofert.
5) Organizowanie (w tym na żądanie Zamawiającego) narad koordynacyjnych na budowie, sporządzanie z nich protokołów i przekazywanie ich zainteresowanym stronom.
6) Sprawdzanie, odbiór (częściowy/końcowy) robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, a także w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazanie ich do użytkowania.
7) Dokonanie rozliczeń budowy w zakresie zgodności rachunków/faktur wystawionych przez Wykonawcę robót Zamawiającemu z rzeczywistym wykonaniem zakresu robót oraz ich weryfikacja i potwierdzenie poprawności pod względem ilościowym i jakościowym.
8) Nadzór nad kompletowaniem i kontrola wszelkich dokumentów wymaganych od Wykonawcy robót budowlanych koniecznych do odbioru.
9) Opiniowanie, celem akceptacji przez Zamawiającego, podwykonawców robót budowlanych, projektów umów Wykonawcy robót budowalnych z podwykonawcami, kontroli umów
1 płatności pomiędzy Wykonawcą robót budowlanych a podwykonawcami.
10) W porozumieniu z Zamawiającym, Inspektor nadzoru zobowiązany jest do zawiadomienia
właściwego organu nadzoru o wypadkach naruszenia Prawa budowlanego, dotyczących bezpieczeństwa budowy i ochrony środowiska.
11) Dyspozycyjność wobec Wykonawcy robót i Zamawiającego w sposób zapewniający, że na wezwanie Zamawiającego lub w sprawach nie cierpiących zwłoki, zobowiązany będzie do stawienia się na budowie niezwłocznie od chwili otrzymania wiadomości o potrzebie jego obecności i podjęcia czynności objętych umową.
12) Pełna koordynacja działań, w zakresie współpracy z projektantami, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności w realizacji robót budowlanych wg zatwierdzonej dokumentacji technicznej i konieczności zatwierdzania rozwiązań zamiennych.
13) Udział w kontrolach realizowanych przez podmioty, instytucje i organy, których opinia czy stanowisko jest niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
14) Pisemne zgłaszanie Zamawiającemu informacji dotyczących ewentualnych zakłóceń związanych z realizacją prac, w tym również informacji o wszelkich opóźnieniach w realizacji zadania z określeniem ich przyczyn.
15) Bez zgody Zamawiającego, Inspektor nadzoru nie jest upoważniony do wydawania Wykonawcy polecenia wykonywania robót dodatkowych lub zamiennych.
16) Przygotowanie rozliczenia rzeczowego i końcowego z realizacji umowy na roboty budowlane.
17) Bezzwłocznego powiadomienia Zamawiającego o wystąpieniu konieczności wykonania robót dodatkowych lub zamiennych.
18) Przygotowania dla Zamawiającego protokołu przy udziale przedstawicieli Wykonawcy robót, nadzoru autorskiego zawierającego opis powstałych problemów technicznych, koniecznych zmian w dokumentacji projektowej, opis niezbędnych do wykonania robót.
19) Przedstawienie Zamawiającemu sprawdzonej kalkulacji kosztów Wykonawcy robót na wykonanie robót dodatkowych lub zamiennych (kosztorysy, wyliczenia itp.).
20) Sprawdzenie kompletności i poprawności dokumentacji powykonawczej oraz ewidencjonowanie zmian wprowadzanych w trakcie realizacji robót budowlanych, przed dokonaniem odbioru końcowego.
21) Potwierdzenie gotowości wykonawcy robót do odbioru końcowego oraz przygotowanie i udział w końcowym odbiorze zadania w obecności Zamawiającego.
22) Wszystkie pozostałe czynności określone w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r., póz. 682 z późn. zm.), a szczególności czynności wymienione w art. 25 w/w ustawy.
7. Do obowiązków Inspektora nadzoru po zakończeniu robót budowlanych należeć będzie:
1) Przygotowanie rozliczenia rzeczowego i końcowego z realizacji umowy na roboty budowlane.
2) Sporządzenie harmonogramu prowadzenia przeglądów gwarancyjnych.
3) Uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych z Wykonawcą robót (min. raz do roku) przez okres gwarancji na roboty budowlane, bez dodatkowego i oddzielnego wynagrodzenia.
4) Sprawowanie nadzoru nad robotami związanymi z usuwaniem wad stwierdzonych w okresie gwarancyjnym.
5) Odbiór wykonanych robót związanych z usunięciem wad i pisemnego poświadczenie tego faktu przez cały okres trwania gwarancji.
8. Inspektor nadzoru inwestorskiego ma prawo
1) Wydawać kierownikowi budowy lub kierownikowi robót polecenia, potwierdzone wpisem do dziennika budowy, dotyczące: usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń, wykonania prób lub badań, także wymagających odkrycia robót lub elementów zakrytych oraz przedstawienia ekspertyz dotyczących prowadzonych robót budowlanych i dowodów dopuszczenia do stosowania w budownictwie wyrobów budowlanych oraz urządzeń technicznych zastosowanych przez Wykonawcę robót budowlanych.
2) Żądać od kierownika budowy lub kierownika robót dokonania poprawek bądź ponownego wykonania wadliwie wykonanych robót, a także wstrzymania dalszych robót budowlanych w przypadku, gdyby ich kontynuacja mogłaby wywołać zagrożenie bądź spowodować
9. Wszystkie prace związane z realizacją zamówienia Inspektor nadzoru jest zobowiązany prowadzić zgodnie z PN, przepisami BHP, sztuką budowlaną oraz przepisami szczegółowymi.

CPV: 71248000-8, 71247000-1, 71520000-9

Dokument nr: MK.271.13.2024.ZPP

Specyfikacja:
c) Szczegółowy zakres nadzoru inwestorskiego, zawarty został w dokumentacji przetargowej (Program funkcjonalno - użytkowy), dostępnej na stronie internetowej: https://ezamowienia.Eov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffb00322-c65c-llee-a84d-d63fc4dl9e65.

Składanie ofert:
Ofertę należy złożyć lub przesłać w formie pisemnej (listem poleconym lub osobiście) na adres: Urząd Gminy Kołczygłowy, Ul. Słupska 56, 77-140 Kołczygłowy, pokój nr 8 (sekretariat) w terminie do dnia 17 kwietnia 2024 roku do godz. 12:00

Miejsce i termin realizacji:
Wymagany termin realizacji umowy: od dnia podpisania umowy z inspektorem nadzoru inwestorskiego, do końcowego odbioru robót budowlanych i podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego wraz z kompleksowym rozliczeniem inwestycji. Termin realizacji zadania inwestycyjnego wynosi do 31 grudnia 2024 roku.

Wymagania:
2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji niniejszej umowy, o którym mowa powyżej do czasy faktycznego zakończenia i rozliczenia inwestycji.
3. W przypadku wydłużenia terminu zakończenia inwestycji, Inspektor nadzoru zobowiązany jest do wykonywania swoich obowiązków w ramach oferowanego wynagrodzenia.
III. Warunki udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Inspektorzy nadzoru, którzy spełniają warunki:
1} w zakresie posiadania osób zdolnych do wykonania zamówienia:
Wykonawca spełni warunek jeśli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował podczas realizacji zamówienia co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów,
2) w zakresie posiadania doświadczenia zawodowego:
Wykonawca spełni warunek jeśli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, pełnił funkcję inspektora nadzoru lub kierownika robót budowlanych branży sanitarnej w tym przy realizacji co najmniej jednej roboty budowlanej, obejmującej budowę, przebudowę, rozbudowę sieci wodociągowej lub sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków, o wartości nieniniejszej niż 1000 000,00 zł brutto.
2. W celu potwierdzenia spełnienia warunków określonych w ust. 1, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć - Wykaz osób/usług, sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego oraz dokumenty potwierdzające, że usługa została wykonana należycie. Dokument ten powinien zawierać informację na temat uprawnień i doświadczenia niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
- Zamawiający nie dopuszcza sumowania usług obejmujących pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego lub kierownika robót budowlanych wykonanych w ramach odrębnych kontraktów (umów/zamówień) celem uzyskania wymaganego warunku kwotowego.
- Uprawnienia, o których mowa w ust.l pkt. 1, powinny być zgodne z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r., póz. 682 z późn. zm.) lub ważne odpowiadające im kwalifikacje, nadane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów upoważniające do kierowania robotami budowlanymi w zakresie objętym niniejszym zamówieniem.
- W przypadku osób będących obywatelami państw członkowskich UE, Konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich (EFTA) - stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym - prawo do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na terytorium RP winno być potwierdzone odpowiednią decyzją o uznaniu kwalifikacji zawodowych lub prawa do świadczenia usług transgranicznych.
- Inspektor nadzoru wskazany do realizacji zamówienia w wykazie osób na dzień podpisania umowy musi posiadać aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzone zaświadczeniem wydanym przez tę izbę i o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej (dające prawo wykonywania samodzielnych funkcji technicznych).
- Dopuszcza się uprawnienia równoważne (w zakresie koniecznym do wykonania przedmiotu zamówienia) - dla osób, które posiadają uprawnienia uzyskane przed dniem wejścia w życie ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane lub stwierdzenie posiadania przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie i zachowały uprawnienia do pełnienia tych funkcji w dotychczasowym zakresie.
IV. Podstawy wykluczenia z postępowania.
1. Wykluczeniu podlegają Wykonawcy, którzy nie spełnia warunków udziału, określonych w niniejszym postępowaniu.
2. Ponadto z postępowania wykluczy się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych:
1) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2023 r. póz. 129 z późn. zm.).
2) Wykonawca w celu potwierdzenia niezachodzenia którejkolwiek z okoliczności, o których mowa w pkt. 2, składa stosowne Oświadczenie, które zostało zawarte w Formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego
V. Kryteria wyboru ofert.*
1. Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowane zostanie następujące kryterium oceny ofert:
1) Cena-80%
2) Czas reakcji - 20%
2. Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
1) Cena (C) - waga 80%
a) Ocenie podlegać będzie całkowity koszt realizacji zamówienia uwzględniający wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia. Podstawą przyznania punktów w kryterium ,,Cena" będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym. Oferta może maksymalnie otrzymać 80 pkt w tym kryterium.
b) Dla kryterium ,,Cena" punkty obliczone zostaną według wzoru:
cena najniższa brutto*
C =----------------------------------x 100 pkt x 80%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
2) Czas reakcji (R) - waga 20%
a) Ocenie podlegać będzie czas reakcji inspektora nadzoru na wezwanie Zamawiającego podczas realizacji przedmiotu zamówienia. Kryterium ,,Czas reakcji" inspektora nadzoru inwestorskiego dotyczyć będzie jego osobistego stawiennictwa w przypadku nagłej potrzeby jego udziału w czynnościach podejmowanych przez Zamawiającego na placu budowy. Zamawiający przewidział, że czas reakcji inspektora nadzoru nie może być dłuższy niż 6 godzin od odbioru przez inspektora nadzoru informacji przekazanej przez Zamawiającego w formie telefonicznej lub drogą elektroniczną. Oferta może maksymalnie otrzymać 20 pkt w tym kryterium.
b) Dla kryterium ,,Czas reakcji" punkty przyznane zostaną zgodnie z poniższą tabelą:
Lp. Czas reakcji inspektora nadzoru Liczba punktów
1. do 6 godzin (maksymalny czas reakcji) 0 pkt
2. do 4 godzin 10 pkt
3. do 2 godzin 20 pkt
c) Inspektor nadzoru deklaruje w Formularzu ofertowym czas reakcji w pełnych godzinach tj. 2, 4 lub 6 godzin. Kryterium będzie rozpatrywane na podstawie oświadczenia złożonego przez inspektora nadzoru w Formularzu ofertowym. Czas reakcji inspektora nadzoru monitorowany będzie od momentu wezwania przez Zamawiającego do czasu jego przybycia na plac budowy.
3. Całkowita liczba punktów, jaką otrzyma dana oferta, zostanie obliczona wg poniższego wzoru:
P = C + R Gdzie:
P - całkowita liczba punktów,
C - punkty uzyskane w kryterium ,,Cena",
G - punkty uzyskane w kryterium ,,Czas reakcji"
4. Ilość punktów obliczona będzie z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
5. Za najkorzystniejszą ofertę, zostanie uznana oferta z najwyższą liczbą punktów, spełniająca wymagania niniejszego zapytania ofertowego.
VI. Sposób wyliczenia ceny.
1. W formularzu oferty Wykonawca zobowiązany jest określić cenę oferty brutto, która stanowić będzie wynagrodzenie ryczałtowe za realizację całego przedmiotu zamówienia określonego w niniejszym zapytaniu, podając ją w złotych polskich (PLN), w zapisie liczbowym i słownie z dokładnością do gorsza (do dwóch miejsc po przecinku).
2. Cena oferty jest ceną ostateczną obejmującą wszystkie koszty i składniki związane z realizacją niniejszego zamówienia, w tym m.in. podatek VAT, upusty i rabaty.
3. Prawidłowe ustalenie podatku VAT należy do obowiązku Wykonawcy.
2. Oferta otrzymana przez Zamawiającego po terminie podanym powyżej nie będzie rozpatrywana.
3. Wykonawca może wprowadzić zmiany lub wycofać złożoną przez siebie ofertę przed upływem terminu jej składania.
VIII. Opis sposobu przygotowania oferty^
1. Oferta należy złożyć w zamkniętej kopercie na której należy umieścić nazwę i adres Zamawiającego, nazwę i adres Inspektora nadzoru oraz napis: Oferta na Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej dla zadania inwestycyjnego pn.: Budowa i przebudowa infrastruktury wodno - ściekowej na terenie gminy Kołczygłowy, realizowanego w formule ,,zaprojektuj i wybuduj".
2. Ceny podane w ofercie mają być wyrażone cyfrowo i słownie.
3. Ma być ona napisana w języku polskim, czytelną i trwałą techniką.
4. Oferta ma obejmować całość zamówienia.
5. Oferta musi być podpisana własnoręcznym podpisem lub podpisem elektronicznym przez Wykonawcę lub uprawnionych do reprezentacji przedstawicieli Wykonawcy wymienionych w rejestrze firmy lub działających na podstawie pełnomocnictwa.
IX. Wykonawca składając ofertę załącza do niej następujące dokumenty.
1. Wypełniony formularz oferty (Załącznik nr 1).
2. Wypełniony wykaz osób/usług (Załącznik nr 3).
3. Pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej/cych ofertę do podejmowania zobowiązań w imieniu wykonawcy składającego ofertę, gdy prawo do podpisania oferty nie wynika z dokumentu rejestrowego (w formie oryginału lub kopii poświadczonej za zgodność przez notariusza).
4. Kopie dokumentów potwierdzających posiadanie przez Inspektorów nadzoru stosownych uprawnień do wykonywania samodzielnych funkcji technicznej w budownictwie.
5. Aktualne zaświadczenia o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego Inspektorów nadzoru.
6. Wymagane dokumenty powinny być złożone w formie oryginału lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez przedstawicieli podpisujących ofertę.
7. W przypadku braku w ofercie wymaganego dokumentu zamawiający zwróci się jednorazowo o jego uzupełnienie w wyznaczonym terminie. W sytuacji nie uzupełnienia dokumentu oferta zostanie odrzucona.
X. Termin związania ofertą.
1. Termin związania ofertą wynosi 30 dni.
2. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu oznaczonego na składanie ofert.
XII. Postanowienia końcowe.
1. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom przedstawionym w zapytaniu ofertowym i przedstawi najkorzystniejszą ofertę w oparciu o kryteria wyboru określone w zapytaniu ofertowym.
2. Zamawiający w toku badania i oceny ofert może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących oferty, a w przypadku jej niekompletności w zakresie wymaganych dokumentów podmiotowych wezwie do ich uzupełnienia.
3. Niniejsze zapytanie ofertowe ma formę rozeznania rynku i nie stanowi zapytania o cenę w rozumieniu przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Postępowanie zostało upublicznione poprzez zamieszczenie zapytania ofertowego na stronie internetowej Zamawiającego www.bip.kolczyglowv.pl.
4. Zamawiający powiadomi Wykonawców o wyniku postępowania pisemnie, faksem lub drogą elektroniczną oraz opublikuję informację na stronie internetowej.
5. Zamawiający poprawi w treści oferty:
1) oczywiste omyłki rachunkowe i pisarskie,
2) inne omyłki polegające na niezgodności oferty z treścią zapytania ofertowego, niepowodujące istotnych zmian w treści oferty, o których Zamawiający powiadomi Wykonawcę, a Wykonawca wyrazi na nie zgodę.
6. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie podpisania umowy w przypadku złożenia ofert, które przekroczą zabezpieczenie finansowe na wykonanie zadania.
7. W uzasadnionych okolicznościach Zamawiający dopuszcza unieważnienie postępowania.
8. Zadanie inwestycyjne objęte niniejszym postępowaniem realizowane są ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach

Kontakt:
1. Osobą uprawnioną do kontaktów z Inspektorami nadzoru jest Mateusz Pupka Lipiński, tel. 59 821 39 12, e-mail: m.lipinski@kolczylowy.pl

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.