Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
129z dziś
6102z ostatnich 7 dni
23669z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Prace porządkowe na działkach

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Data zamieszczenia: 2024-04-17
Dane kontaktowe Zamawiającego: Urząd Gminy Osielskox
ul. Szosa Gdańska 55A
86-031 Osielsko
powiat: bydgoski
tel. 52) 324 18 00, tel.: (52) 324-18-79
bewicz.m@osielsko.pl
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Osielsko
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 52) 324 18 00,
Termin składania ofert: 2024-04-23 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Wójt Gminy Osielsko zaprasza do złożenia oferty na wykonanie poniżej przedstawionej usługi na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Osielsko:

1. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są prace porządkowe na działkach stanowiących własność Gminy Osielsko:
Działka ewid. nr 249, obręb Żołędowo (część działki oznaczona kolorem czerwonym)
Prace porządkowe obejmujące:
o zebranie wszystkich wskazanych przez Zamawiającego odpadów zalegających na powierzchni wskazanej części przedmiotowej działki
o załadunek, wywóz i przekazanie sprzątniętych odpadów przedsiębiorcy prowadzącemu działalność w zakresie przetwarzania odpadów. (wymóg dostarczenia karty przekazania odpadów w dniu odbioru robót)

Działka ewid. nr 533/25, obręb Osielsko (część działki oznaczona kolorem czerwonym)
o zebranie trzech pozostawionych" big bagów" z zawartością oraz zebranie sposobem ręcznym porozrzucanych odpadów w promieniu 5 m od zalegających ,,big bagów".
Działka ewid. nr 327/2, obręb Maksymilianowo (część działki oznaczona kolorem czerwonym)
o zebranie sposobem ręcznym porozrzucanych odpadów ze wskazanej powierzchni rowu melioracyjnego (pasy rowu melioracyjnego, skarpy rowu oraz dno rowu bez wody, a w przypadku obecności wody w rowie, zebranie odpadów pływających na powierzchni wody).
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć we własnym zakresie sprzęt i materiały niezbędne
do wykonania usługi.
Koszt przekazania odpadów przedsiębiorcy prowadzącemu działalność w zakresie przetwarzania odpadów leży po stronie Wykonawcy.
Wykonawca świadczący usługę jest wytwórcą odpadów i staje się ich posiadaczem w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.), co oznacza, iż na Wykonawcy ciążą obowiązki wynikające z ww ustawy oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie.

Dokument nr: OŚ.6236.14.2024

Składanie ofert:
Oferty należy przesłać pocztą lub dostarczyć do Urzędu Gminy Osielsko lub przesłać na adres bewicz.m@osielsko.pl

do dnia 23.04.2024 r.

(decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Osielsko) na załączonym formularzu ofertowym z dopiskiem: Prace porządkowe na terenie Gminy Osielsko.

Miejsce i termin realizacji:
2. Termin wykonania zadania

Zadanie należy wykonać do 30 dni od dnia podpisania umowy.

Wymagania:
3. Kryterium oceny ofert:
Najniższa cena:
Do ofert należy dołączyć:
o Wypełniony formularz ofertowy
o Wypełniony załącznik nr 1 do formularza ofertowego - oświadczenie o wykluczeniu
o Wypełniony załącznik nr 2 - klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczone na stronie www.bip.osielsko.pl
Zamawiający ma zamiar zawrzeć z Wykonawcą umowę w formie pisemnej na wykonanie zamówienia.
Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do zawarcia umowy.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
W przypadku unieważnienia postępowania Zamawiający nie ponosi kosztów postępowania.
Do niniejszego rozeznania cenowego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.). Podstawa prawna art. 2 ust. 1 pkt 1 tejże ustawy.

Kontakt:
5. Dodatkowe informacje:
W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel.: (52) 324-18-79

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii