Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
168z dziś
5139z ostatnich 7 dni
22597z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Wymiana istniejących okien na okna w PCV oraz drzwi balkonowych

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Wymiana istniejących okien na okna w PCV oraz drzwi balkonowych

Data zamieszczenia: 2024-05-10
Dane kontaktowe Zamawiającego: Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
ul. Michała Drzymały 30
59-225 Chojnów
powiat: legnicki
tel. 76 818 83 70 wew. 10, 16, kom. 530 726 221, fax 76 81 88 372
zamowieniapubliczne@chzgkim.pl
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Chojnów
Wadium: nie jest wymagane
Nr telefonu: tel. 76 818 83 70 we
Termin składania ofert: 2024-05-27 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
zapraszamy do złożenia oferty na :
"Wymianę istniejących okien na okna w PCV w lokalach mieszkalnych administrowanych przez
ChZGKiM w Chojnowie"
- 19 szt. okien wraz z montażem nawiewników w wybranych oknach ,
- 2 szt. drzwi balkonowych
Poszczególne ceny zaproponowane przez oferenta w zał. nr 1A do zapytania ofertowego uwzględniają :
1) demontaż istniejącego okna oraz wywóz i utylizacja,
2) montaż okna PCV wraz z parapetem wewnętrznym,
3) montaż parapetów zewnętrznych z blachy powlekanej za 1 mb,( tylko na polecenie Zamawiającego)
4) w wybranych pozycjach okien należy zamontować nawiewniki,
5) roboty murarskie wykończeniowe związane z wymianą okien.
Okna PCV powinny być o tych samych wymiarach i podziałach jak istniejące. Przed przystąpieniem do sporządzenia oferty należy przeprowadzić przegląd okien.
Sporządzając ofertę należy :
- uwzględnić usytuowanie okien w budynku (tj. od podwórza i od ulicy) i dopasować do starych okien drewnianych i już wymienionych okien,
- parapety wewnętrzne przyjąć o szerokości 25 cm - 30 cm w kolorze białym,
- parapety zewnętrzne po uzgodnieniu z Zamawiającym.
- Stolarka okienna kolor biały
- współczynnik przenikania szyby 1,1
- współczynnik przenikania stolarki powinien wynikać z obliczeń dla przyjętych powyżej
założeń.
- okna 5 komorowe

Dokument nr: ZP.271.9.2024

Otwarcie ofert: 9. Termin otwarcia ofert - 27.05.2024 r., godz. 11:00

Składanie ofert:
8. Miejsce i termin złożenia oferty
Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego, tj. Chojnowski zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Ul. Drzymały 30, 59-225 Chojnów - Sekretariat (pokój nr 1, II piętro ), do dnia 27.05.2024 r., do godz. 10:00.

Miejsce i termin realizacji:
1. Termin realizacji zamówienia : nie dłuższy niż do dnia 19.08.2024r.

Wymagania:
2. Warunki udziału w postępowaniu :
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki:
a) Posiadają wiedzę i doświadczenie;
Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca złoży oświadczenie (załącznik nr 2) oraz wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył 3 roboty budowlane w zakresie niezbędnym do wykazania warunku wiedzy i doświadczenia w tym co najmniej 1 zamówienie, którego przedmiotem były roboty budowlane (obejmujące w swoim zakresie wymianę stolarki okiennej ) w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych oraz przedstawi dokumenty potwierdzające, że roboty zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone (załącznik nr 3),
b) Dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia; Za spełnienie tego warunku uznaje się złożenie oświadczenia (załącznik nr 4).
c) Znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej, zapewniającej wykonanie zamówienia. Zamawiający
uzna, że Wykonawca spełnia warunek dotyczący sytuacji ekonomicznej i finansowej jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną, nie niższą niż 50.000,00 zł
d) Nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia. Za spełnienie tego warunku uznaje się złożenie oświadczenia (załącznik nr 2) oraz złożenie aktualnego odpisu z właściwego rejestru, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem składania ofert.(dopuszcza się wydruk z rejestru potwierdzony oświadczeniem Wykonawcy)
3. Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu :
a) Wypełniony i podpisany Formularz ofertowy - załącznik nr 1,
b) Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu - załącznik nr 2,
c) Wykaz robót - załącznik nr 3,
d) Wykaz osób posiadających wymagane przepisami uprawnienia budowlane - załącznik nr 4,
e) Oświadczenie - załącznik nr 5
f) Dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia,
g) Aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, (dopuszcza się wydruk z rejestru potwierdzony oświadczeniem Wykonawcy)
Oferta powinna zawierać wszystkie wymagane dokumenty. oświadczenia i załączniki, które należy złożyć w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę.
4. Opis sposobu przygotowania oferty :
Oferta musi mieć formę pisemną i powinna być sporządzona w języku polskim, Treść oferty musi odpowiadać treści zapytania ofertowego,
Oferta powinna zawierać: imię, nazwisko, nazwę (firmę) i dokładny adres wykonawcy, nr telefonu, nr faksu, adres e-mail, nr REGON i NIP oraz datę sporządzenia oferty,
Dokumenty powinny być sporządzone zgodnie z przedstawionymi przez Zamawiającego wzorcami (załącznikami do zapytania ofertowego),
Odpowiedzi muszą być udzielane na wszystkie pytania zawarte w załącznikach,
Jeżeli zabraknie miejsca należy dołączyć dodatkowe strony, należy ponumerować każdą ze stron w miejscu do tego przeznaczonym w prawym górnym rogu na każdej stronie,
Jeżeli pytanie postawione w załączniku nie dotyczy Wykonawcy, należy wpisać "nie dotyczy",
Wszystkie strony oferty należy zaopatrzyć własnoręcznym podpisem Wykonawcy lub upełnomocnionego
przedstawiciela Wykonawcy,
Niedopuszczalne są wyskrobywania w ofertach, poprawki należy dokonać poprzez skreślenie błędnego zapisu i zaopatrzenie go własnoręcznym podpisem Wykonawcy lub osoby upoważnionej, Ofertę należy umieścić w nieprzejrzystej, zamkniętej kopercie (opieczętowanej) w taki sposób, aby nie budziło to żadnych wątpliwości, co do możliwości jej wcześniejszego otwarcia lub ujawnienia treści oferty przez osoby nieupoważnione. Na kopercie należy umieścić nazwę i adres Zamawiającego oraz napis:
,,Wymianę istniejących okien na okna PCV w lokalach mieszkalnych administrowanych przez
CHZGKiM"
Nie otwierać przed dniem 27.05.2024 r., godz. 11:00 oraz dokładny adres Wykonawcy.
5. Opis sposobu obliczenia ceny :
Cena oferty musi być podana z dokładnością do drugiego miejsca po przecinku, musi być podana w PLN liczbowo i słownie z wyodrębnieniem należnego podatku VAT.
Cena oferty musi uwzględniać wszelkie koszty dodatkowe związane z realizacją przedmiotu zamówienia, w szczególności koszty uzyskania niezbędnych opinii, uzgodnień, zezwoleń, ubezpieczenia, zabezpieczenia. Zamówienie obejmuje wykonanie wszelkich zabezpieczeń.
Cenę ryczałtowa należy określić z uwzględnieniem przeprowadzonej wizji w terenie, powinna ona obejmować całokształt prac wraz z robotami pomocniczymi. Cenę ryczałtową należy traktować jako stałą i nie zmienną przez cały czas trwania umowy.
Wszystkie roboty dodatkowe, które wystąpią w czasie realizacji przedmiotu zamówienia, a które Wykonawca powinien przewidzieć na etapie składania oferty, będą wykonywane w ramach wynagrodzenia ryczałtowego.
6. Okres gwarancji: minimum 60 miesięcy
7. Termin związania ofertą : 30 dni
11. Sposób porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami:
a) Pisemnie - na adres Zamawiającego : Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie, ul. M. Drzymały 30, 59-225 Chojnów
b) Za pośrednictwem faksu: nr 76 81 88 372
c) Drogą elektroniczną (e-mail): zamowieniapubliczne@chzgkim.pl
12. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy/ wadium: Zamawiający nie przewiduje wniesienia wadium.
Zamawiający zażąda od Wykonawcy wniesienia należytego zabezpieczenia przed zawarciem umowy o udzielenie zamówienia. Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej z następujących form:
a) pieniądzu:
Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3% kwoty brutto zawieranej umowy na deklarowany okres gwarancji i rękojmi. Zwolnienie zabezpieczenia nastąpi po 15 dniu po przedstawieniu przez Wykonawcę pozytywnego protokołu z przeglądu pogwarancyjnego i ustaniu okresu gwarancji i rękojmi.
b) gwarancjach ubezpieczeniowych
Wykonawca wniesie zabezpieczenie należytego wykonania umowy w postaci gwarancji ubezpieczeniowej dobrego wykonania o treści zaakceptowanej przez Zamawiającego w wysokości 5% wartości brutto niniejszej umowy (okres obowiązywania gwarancji dobrego wykonania jest równy okresowi wykonania robót budowlanych aż do odbioru końcowego i skwitowania prac przez inwestora).
c) gwarancjach bankowych
Gwarancja bankowa usunięcia wad, usterek w terminie na okres trwania gwarancji lub rękojmi po zakończeniu i odbiorze robót budowlanych do czasu wydania dokumentów potwierdzających odbiór ostateczny (3% wartości wykonanych robót).
Przed upływem okresu gwarancji i rękojmi (co najmniej na 7 dni) Wykonawca wystąpi na piśmie do Zamawiającego celem dokonania czynności przeglądu pogwarancyjnego. 13. Sposób wyboru Wykonawcy :
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej występujący w imieniu Gminy Miejskiej Chojnów zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru Wykonawcy.
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej występujący w imieniu Gminy Miejskiej Chojnów będzie brała pod uwagę: cenę - 90 % i gwarancję - 10% (okres gwarancji na przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 5 lat licząc od daty odbioru końcowego).
KRYTERIUM WAGA
a) Cena 90 % (1% = 1 pkt)
b) Okres gwarancji 10 % (1 % = 1 pkt)
Ocena ofert w zakresie przedstawianych wyżej kryteriów zostanie dokonana wg. następujących
zasad :
Cena
Maksymalna liczba punktów, która może zostać przyznana Wykonawcy w ocenie w/w kryterium wynosi 90 pkt.
Oferta z najniższą ceną otrzyma maksimum możliwych punktów w tym kryterium, tj. 90 pkt. Ocena pozostałych ofert w zakresie przedstawionego wyżej kryterium zostanie dokonana według następujących zasad :
C min
C =...................x 90
Cb
gdzie :
C - Wartość punktowa ceny
C min - Najniższa cena spośród ważnych ofert
C b - Cena badanej oferty
Gwarancja
Maksymalna liczba punktów, która może zostać przyznana Wykonawcy w ocenie w/w kryterium wynosi 10 pkt.
Wymagany (minimalny) okres gwarancji na roboty budowlane to 60 miesięcy ( 5 lat).
Oferta z najwyższą zaoferowaną gwarancją otrzyma maksimum punktów w tym kryterium, tj. 10
pkt.
Ocena pozostałych ofert w zakresie przedstawionego wyżej kryterium zostanie dokonana według następujących zasad;
Gb
G =...................x 10
Gmax
gdzie:
G - Wartość punktowa okresu gwarancji Gmax - Najdłuższa zaoferowana gwarancja Gbad - Gwarancja badanej oferty
Łączna punktacja
W każdej ofercie punkty końcowe wyliczone w każdym kryterium zostaną zsumowane wg wzoru : W=C + G
gdzie :
W - Wartość punktowa badanej oferty
C - Wartość punktowa w kryterium "cena"
G - Wartość punktowa w kryterium "gwarancja"
Oferta, która uzyska najwyższą ilość punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą, a pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z liczbą uzyskanych punktów. 14. Dodatkowe informacje
Zakres robót, wymagania dotyczące właściwości materiałów, sprzętu, transportu oraz opis wykonania i odbioru robót:
Roboty, których dotyczy zapytanie ofertowe, obejmują wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie robót związanych z wymianą stolarki okiennej.
1) demontaż istniejącego starego okna oraz parapetu i wywiezienie wraz z utylizacją (rama okienna powinna być zdemontowana w taki sposób by zewnętrzne ościeża pozostały nieuszkodzone). W przypadku uszkodzenia doprowadzić do stanu istniejącego.
2) dostawa i montaż nowej stolarki okiennej dopasowanej rozmiarem do otworu w ścianie wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi (tylko na polecenie Zamawiającego),
Stolarka okienna kompletnie wykończona powinna być wbudowana wraz z okuciami.
3) montaż parapetów zewnętrznych z blachy powlekanej za lmb, tylko na polecenie Zamawiającego,
4) obsadzenie parapetów wewnętrznych z PCV,
5) wykonanie obróbek tynkarskich ościeży okiennych zewnętrznych i wewnętrznych oraz parapetów wewnętrznych powinno być wykonane z zachowaniem następujących czynności:
- przestrzeń między ościeżnicą, parapetem a ścianą powinno być wypełnione pianką poliuretanową niskoprężną,
- uzupełnienie tynku odpowiednią zaprawą tynkarską (obróbki wykonywane na zewnątrz wykonać przy zastosowaniu zapraw odpornych na działania czynników atmosferycznych),
- obrobienie ościeży i muru przy parapetach wykonać w taki sposób, aby połączenie starej obróbki z nową stanowiło jedną płaszczyznę,
6) Wykonawca zapewnia we własnym zakresie wywóz i utylizację starych okien, odpadów budowlanych (np. śmieci, gruz i inne), co musi zostać potwierdzone w dokumentacji odbiorowej.
7) po pracach montażowych posprzątać mieszkanie lokatora. Ogólne wymagania dotyczące robót.
1. Wykonawca jest odpowiedzialny za prowadzenie robót zgodnie z umową oraz za jakość zastosowanych materiałów posiadających świadectwa dopuszczenia do stosowania w budownictwie.
2. Roboty będą wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.
3. W trakcie trwania robót Wykonawca sporządzi protokół wykonania robót potwierdzonych przez najemców lokali (jednostkowy protokół odbioru).
4. Po zakończeniu robót najemca - użytkownik stolarki okiennej powinien być szczegółowo poinformowany i poinstruowany jak należy się obchodzić i posługiwać zamontowaną stolarką okienną, /wymagane/ potwierdzenia poprzez podpisy na protokołach odbioru robót w poszczególnych mieszkaniach.
5. Po zakończeniu wszystkich robót ujętych w zał. nr 1A Wykonawca zgłosi ich zakończenie i uzgodni z Zamawiającym termin odbioru końcowego.
6. Protokół odbioru będzie sporządzony po komisyjnym odbiorze robót i przyjęciu przez Zamawiającego jako należycie wykonanych.
Dokumentacja robót przy wymianie stolarki okiennej stanowią :
- wykaz stolarki objętej wymianą,
- dokumenty świadczące o dopuszczeniu do obrotu i powszechnego lub jednostkowego zastosowania użytych wyrobów budowlanych, zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą z 16 kwietnia 2004r. o wyrobach budowlanych, karty techniczne wyrobów lub zalecenia producentów, dotyczące stosowania wyrobów,
- protokół odbioru.
Wymagania dotyczące właściwości materiałów
Ogólne wymagania dotyczące materiałów
Materiały stosowane przy wymianie stolarki okiennej powinny:
a) Posiadać certyfikat na znak bezpieczeństwa wykazujący, że zapewniono zgodność z kryteriami technicznymi określonymi na podstawie Polskich Norm, aprobaty technicznej,
b) Posiadać deklarację zgodności lub certyfikat zgodności z :
- Polską Normą lub
- Aprobatą techniczną, w przypadku wyrobów dla których nie ustawiono Polskiej Normy, jeżeli nie są objęte certyfikacją określoną w pkt. a i które spełniają wymogi ST. Jakiekolwiek materiały, które nie spełniają tych wymagań będą odrzucone.
Wymagania dotyczące sprzętu, maszyn i narzędzi.
Wykonawca jest obowiązany do używania jedynie takiego sprzętu, który nie spowoduje niekorzystnego wpływu na jakość wykonywanych usług.
Wymagania dotyczące transportu
Wykonawca jest obowiązany do stosowania jedynie takich środków transportu, które nie wpłyną
niekorzystnie na jakość wykonywania robót i właściwości przewożonych materiałów.
Materiały niezbędne do wykonania robót należy transportować zgodnie z wymogami producentów
materiałów, aprobaty technicznej, zasadami eksploatacji środków transportowych i przepisami ruchu
drogowego.
Wymagania dotyczące wykonania robót
Ogólne zasady wykonywania robót
Wykonawca jest odpowiedzialny za prowadzenie robót zgodnie z umową oraz za jakość zastosowanych materiałów i wykonanych robót za ich zgodność z wymogami ST , wykazem stolarki i poleceniami osoby wyznaczonej przez Zamawiającego.
Sposób odbioru robót
Odbiór końcowy stanowi ostateczną ocenę rzeczywistego wykonania robót w odniesieniu do ich zakresu (ilości), jakości zgodności z kosztorysem ( wykazem stolarki ). Zamawiający przewiduje odbiór jednostkowy montowanych okien oraz odbiór końcowy przedmiotu zamówienia. Przed przystąpieniem do odbioru końcowego :
a) O zakończeniu całości robót i gotowości do dokonania ich odbioru Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego w formie pisemnej.
b) O zakończeniu montażu jednostkowych okien i gotowości dokonania ich odbioru Wykonawca jest zobowiązany postąpić jak w pkt. a.
c) Wraz ze zgłoszeniem o którym mowa w pkt. a Wykonawca jest zobowiązany złożyć :
- wszystkie jednostkowe protokoły odbioru (dla jednego lokalu mieszkalnego)
- wymagane przepisami prawa atesty i aprobaty techniczne na zastosowane materiały, świadectwa o dopuszczeniu do stosowania w budownictwie oraz deklaracja zgodności wyrobu z obowiązującymi normami.
d) Po otrzymaniu zgłoszenia gotowości do odbioru Zamawiający zobowiązany jest wyznaczyć nie później niż w ciągu 7 dni od daty otrzymania pisma termin rozpoczęcia czynności odbiorowych z udziałem upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego.
e) Potwierdzenie odbioru robót stanowi protokół stwierdzający, iż wykonana robota spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.
f) Wykonawca robót obowiązany jest przedłożyć komisji następujące dokumenty:
- specyfikacje techniczne z ewentualnymi zmianami wprowadzonymi w trakcie wykonania robót,
- dokumenty świadczące o dopuszczeniu do obrotu i powszechnego zastosowania użytych materiałów i wyrobów budowlanych.
Roboty związane z wymianą stolarki okiennej zostaną odebrane, jeżeli wszystkie dostarczone przez wykonawcę dokumenty będą kompletne i prawidłowe pod względem merytorycznym. W przypadku niekompletności dokumentów, odbiór może być dokonany po ich uzupełnieniu.
g) Przy chociażby jednym wadliwym wykonaniu robót (dotyczy poszczególnych pozycji ujętych w załączniku nr la ) prace objęte przedmiotem zamówienia nie powinny zostać odebrane. Wykonawca zobowiązany do usunięcia wadliwie wykonanych robót , wykonać je ponownie i powtórnie zgłosić do odbioru.
h) Z czynności odbioru należy sporządzić protokół podpisany przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy. Protokół powinien zawierać :
- ustalenia podjęte w trakcie prac komisji,
- wykaz wad i usterek ze wskazaniem sposobu ich usunięcia,
- stwierdzenie zgodności lub niezgodności wykonania wymiany stolarki okiennej z zamówieniem. Protokół odbioru końcowego jest podstawą do dokonania rozliczenia końcowego pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
Podstawa płatności:
1) Zamawiający przewiduje odbiór jednostkowy montowanych okien oraz odbiór końcowy przedmiotu zamówienia.
2) O zakończeniu całości robót i gotowości do dokonania ich odbioru Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego w formie pisemnej.
3) O zakończeniu montażu jednostkowych okien i gotowości dokonania ich odbioru Wykonawca jest zobowiązany postąpić jak w ust.2.
4) Wraz ze zgłoszeniem o którym mowa w ust.2 Wykonawca jest zobowiązany złożyć :
a) wszystkie jednostkowe protokoły odbioru (dla jednego lokalu mieszkalnego)
b) wymagane przepisami prawa atesty i aprobaty techniczne na zastosowane materiały, świadectwa o dopuszczeniu do stosowania w budownictwie oraz deklaracja zgodności wyrobu z obowiązującymi normami.
5) Po otrzymaniu zgłoszenia gotowości do odbioru Zamawiający zobowiązany jest wyznaczyć nie później niż w ciągu 7 dni od daty otrzymania pisma , o którym mowa w ust. 2 i 3 - termin rozpoczęcia czynności odbiorowych z udziałem upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego
6) Potwierdzenie odbioru robót stanowi protokół stwierdzający , iż wykonana robota spełnia wymagania określone w niniejszej umowie, podpisany przez ze strony Zamawiającego przez upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego, o którym mowa w § 6 umowy, ze strony Wykonawcy bezpośrednio przez niego lub przez przedstawicieli Wykonawcy o których mowa w § 6 umowy.
7) W przypadku stwierdzenia usterek w wykonaniu robót, Zamawiający wyznacza dodatkowy termin do ich usunięcia. W takim przypadku protokół, sporządza się po usunięciu usterek .
8) Wykonawca wystawi fakturę po zakończeniu wszystkich robót i ich odbiorze.
9) Zapłata należności z faktury nastąpi przelewem na konto Wykonawcy
po dostarczeniu Zamawiającemu faktury wraz z dokumentami rozliczeniowymi.
Kontrola jakości robót.
Wykonawca jest odpowiedzialny za pełną kontrolę jakości robót i stosowanych materiałów.

Kontakt:
10. Osoba upoważniona do kontaktu z Wykonawcami:
Roman Burczak - Kierownik OBM tel. 76 81 88 370 (wewn.10), tel. kom. 530 726 221 pod względem technicznym
Dział zamówień publicznych - tel. 76 81 88 370 (wew. 16 ) - pod względem formalnym

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.