Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
6812z ostatnich 7 dni
27761z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Wykonanie wymiany ogrodzenia i bramy wjazdowej

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Wykonanie wymiany ogrodzenia i bramy wjazdowej

Data zamieszczenia: 2024-06-21
Dane kontaktowe Zamawiającego: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o
Aleje 11 Listopada 91 k
66-400 Gorzów Wielkopolski
powiat: Gorzów Wielkopolski
jolanta.nazimek@psgaz.pl
https://zamowienia.psgaz.pl/auction/auction/preview-auction/id/77125
Województwo: lubuskie
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2024-07-09 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Modernizacja obiektu kubaturowego w Gubinie Ul. Kunickiego 1a - wykonanie wymiany ogrodzenia i bramy wjazdowej obiektu kubaturowego Placówki Gazowniczej w Gubinie
Opis postępowania: 1. Dane Techniczne: Modernizacja obiektu kubaturowego w Gubinie Ul. Kunickiego 1a - wykonanie wymiany ogrodzenia i bramy wjazdowej obiektu kubaturowego Placówki Gazowniczej w Gubinie: 1) typ obiektu: wymiana ogrodzenia i bramy wjazdowej obiektu kubaturowego , 2) lokalizacja: Placówka Gazownicza w Gubinie Ul. Kunickiego 1a, 2. Szczegółowy zakres prac: ? Wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie ogrodzenia, bramy wjazdowej i furtki jednoskrzydłowej, montażem altany na odpady komunalne, wykonaniem instalacji oświetlenia oraz instalacji zasilającej siłownik bramy wjazdowej, bez zmiany relokacji ogrodzenia (zgodnie z granicą działki). 1.1. Zakres prac: a) prace rozbiórkowe: o demontaż istniejącego ogrodzenia wraz z fundamentem oraz wywiezienie wraz z utylizacja materiału powstałego z rozbiórki (gruz i złom), o usunięcie karpiny drzewka owocowego b) prace budowlane: o wytyczenie zaprojektowanego ogrodzenia, o wykonanie fundamentów pod słupki ogrodzeniowe, montaż słupków ogrodzeniowych, o wykonanie podmurówki z prefabrykowanych paneli betonowych gładkich, o montaż paneli ogrodzeniowych typu 2D, o montaż bramy przesuwnej, wyposażonej w napęd automatyczny, o montaż furtki jednoskrzydłowej panelowej, o przełożenie polbruku podczas wykonywanych robót zw. montażem ogrodzenia, o wykonanie instalacji elektrycznej do napędu bramy, o montaż 4 słupów oświetleniowych wraz z oprawami: o doprowadzenie instalacji zasilającej oświetlenie zewnętrzne zapalane z czujnika zmierzchowego - zasilanie do szafy głównej, o wykonanie utwardzenia placu z kostki betonowej wraz z ułożeniem obrzeży pod montaż altany śmietnikowej o montaż altany śmietnikowej wg koncepcji, o uporządkowanie terenu po zakończeniu wykonanych prac, o wykonanie dokumentacji powykonawczej (mapa powykonawcza, atesty, deklaracje dla zastosowanych/wbudowanych materiałów). Zakres prac zgodny z załączonym obmiarem robót (Załącznik nr 2 do Umowy) UWAGA ! Załączony rysunek altany śmietnikowej jest tylko rysunkiem poglądowym. Altana śmietnikowa systemowa - wg dostawcy wybranego producenta - parametry ogólne: wym. 2x3 m, konstrukcja z kształtowników stalowych ocynkowanych i paneli z blachy ocynk. - malowane proszkowo na RAL 7016, drzwi wejściowe dwuskrzydłowe z zamkiem (wkładka-dowolna ilość kluczy, standardowa przy nowej wkładce 3-5), pokrycie z blachy trapezowej ocynk. malowane na RAL 7016, należy pamiętać o przygotowaniu odpowiedniego podłoża/fundamentu pod montaż wiaty.
Grupa asortymentowa: Budowa, przebudowa, rozbudowa, remont budynków

Dokument nr: 2024/W900/WNP-047800

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://zamowienia.psgaz.pl/auction/auction/preview-auction/id/77125
Etapy i terminy
Etap Runda Data rozpoczęcia Data zakończenia
1 składanie ofert 2024-06-21 12:00 2024-07-09 09:00
1 licytacja 2024-07-09 12:00 2024-07-09 12:30

Uwagi:
Termin związania ofertą: 60 dni
Forma składania ofert/wniosków: Elektronicznie

Kontakt:
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o
Jolanta Nazimek
jolanta.nazimek@psgaz.pl

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.