Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
110z dziś
6239z ostatnich 7 dni
22592z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Prace związane z utrzymaniem czystości i porządku grobów wojennych oraz terenu Cmentarza

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Data zamieszczenia: 2024-03-21
Dane kontaktowe Zamawiającego: Urząd Miejski w Lublińcu
ul. Paderewskiego 5
42-700 Lubliniec
powiat: lubliniecki
tel. 34 353 01 00 wew. 170 wew. 171
um@lubliniec.pl
Województwo: śląskie
Miasto: Lubliniec
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 34 353 01 00 we
Termin składania ofert: 2024-03-28 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
zapraszamy do złożenia oferty na prace
związane z utrzymaniem czystości i porządku grobów wojennych oraz terenu Cmentarza Wojskowego przy ul
Stalmacha w Lublińcu oraz grobów wojennych na cmentarzu przy Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym
przy Ul. Sportowej w Lublińcu.
I. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem czystości i porządku grobów wojennych oraz
terenu Cmentarza Wojskowego przy ul Stalmacha w Lublińcu oraz grobów wojennych na cmentarzu przy
Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu. W ramach prac związanych z utrzymaniem
czystości i porządku Wykonawca obowiązany jest do:
1) Pielęgnacji trawników obejmującej wygrabianie liści, gałązek i innych nieczystości z 7501m2 powierzchni
oraz do usunięcia liści, gałązek i innych nieczystości z grobów, a także do wywiezienia i
zagospodarowania powstałych odpadów.
2) Mechanicznego koszenia trawników o powierzchni 7501m2, ręcznego zgrabienia i wywiezienia trawy,
uporządkowania alejek po wykonanym zabiegu koszenia, a także do wywiezienia i zagospodarowania
powstałych odpadów.
3) Ręcznego zamiatania alejek o powierzchni 951 m2 wraz z usunięciem trawy wyrastającej między
płytkami, wywiezienia oraz zagospodarowania zebranych liści i zanieczyszczeń.
4) Oczyszczenia 183 szt. grobów na cmentarzu wojskowym polegającego na: plewieniu, odchwaszczaniu,
przycięciu krzewów, zebraniu wyrwanych chwastów i innych nieczystości oraz ich wywiezieniu oraz
zagospodarowaniu
5) Oczyszczenia mogiły zbiorowej żołnierzy Armii Czerwonej na cmentarzu wojskowym polegającej na
plewieniu, odchwaszczaniu, przycięciu krzewów, zebraniu wyrwanych chwastów i innych nieczystości
oraz ich wywiezieniu i zagospodarowaniu.
6) Oczyszczenia 17 grobów wojennych na cmentarzu wojskowym polegającego na plewieniu,
odchwaszczaniu, zebraniu wyrwanych chwastów i innych nieczystości oraz ich wywiezieniu.
7) Oczyszczenia pomnika Powstańców Śląskich na cmentarzu wojskowym wraz z 2 zniczami znajdującymi
się przed pomnikiem, 1 tablicą upamiętniającą Zbrodnię Katyńską oraz Ofiary Katastrofy pod
Smoleńskiem znajdującą się przy krzyżu obok pomnika oraz 1 ławeczką granitową na znicze, która jest za
pomnikiem. Oczyszczeniu podlegają także płyty granitowe okalające pomnik. Usługa oczyszczenia polega
na: plewieniu, odchwaszczaniu oraz ręcznym zamieceniu terenu wokół pomnika w obszarze obejmującym
płyty granitowe, zebraniu wyrwanych chwastów i innych nieczystości oraz wywiezieniu ich.
8) Oczyszczenia mogiły zbiorowej 194 dzieci - ofiar eksperymentu przeprowadzonego przez hitlerowców w
latach 1942- 1944 na cmentarzu przy szpitalu neuropsychiatrycznym, a w szczególności do wygrabienia
liści, plewienia, odchwaszczania, zebrania wyrwanych chwastów i innych nieczystości oraz ich
wywiezienia.
9) Oczyszczenia mogiły zbiorowej żołnierzy Armii Czerwonej na cmentarzu przy szpitalu
neuropsychiatrycznym polegającego na: odchwaszczeniu, plewieniu, przycięciu krzewów, wygrabieniu
liści, zebraniu wyrwanych chwastów i innych nieczystości oraz wywiezieniu ich.
10) Pielęgnacji 17 grobów wojennych na cmentarzu wojskowym polegającej na umyciu granitowych ram wraz
z krzyżem.11) Pielęgnacji polegającej na umyciu pomnika Powstańców Śląskich na cmentarzu wojskowym oraz
elementów znajdujących się przy pomniku tj.: 2 zniczy granitowych, 1 tablicy upamiętniającej Zbrodnię
Katyńską oraz Ofiary Katastrofy pod Smoleńskiem, 1 ławeczkę granitową na znicze oraz płyt granitowych
okalających pomnik.
12) Pielęgnacji mogiły zbiorowej żołnierzy Armii Czerwonej na cmentarzu wojskowym (umycie).
13) Pielęgnacji mogiły zbiorowej 194 dzieci - ofiar eksperymentu przeprowadzonego przez hitlerowców w
latach 1942- 1944 na cmentarzu przy szpitalu neuropsychiatrycznym - umycie.
14) Pielęgnacji mogiły zbiorowej żołnierzy Armii Czerwonej na cmentarzu przy szpitalu
neuropsychiatrycznym - umycie.
15) Usuwania kwiatów, wiązanek oraz zniczy po uroczystościach w 4 miejscach pamięci i przy 17 szt.
Grobach oraz wywóz i zagospodarowanie powstałych odpadów.
2. Po stronie Wykonawcy jest zebranie, wywiezienie i utylizacja odpadów powstałych w wyniku
prowadzonych prac w zakresie i na koszt Wykonawcy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do składania po zakończeniu każdego etapu prac protokołu pisemnego
wraz z oświadczeniem o sposobie zagospodarowania odpadów z uwzględnieniem aktualnych przepisów.
4. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić we własnym zakresie i na własny koszt narzędzia i sprzęt
niezbędny do realizacji zadania.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli prawidłowości wykonania usługi.
6. Obowiązkiem Wykonawcy jest natychmiastowe wykonanie poprawek w przypadku stwierdzenia
wadliwego wykonania usługi.
7. Wykonawca zobowiązany jest do ścisłej współpracy z Zamawiającym.
8. Dodatkowe roboty wykonane przez Wykonawcę nie mogą stanowić podstawy do roszczeń o dodatkową
zapłatę.
9. Cena podana przez zleceniobiorcę za świadczoną usługę jest obowiązująca przez okres
ważności umowy i nie będzie podlegała waloryzacji w okresie jej trwania.
10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany podanych w kalkulacji cenowej ilości wykonywanych
zabiegów stanowiącej zał. nr 2 do zapytania ofertowego, które mają charakter jedynie szacunkowy (zostały
określone na podstawie prognozowanych potrzeb Zamawiającego). Krotność usług i ich terminy oraz zakres
może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i potrzeb Zamawiającego. Wykonawca
zobowiązuje się zatem do utrzymania cen jednostkowych podanych w ofercie, według których będą
realizowane poszczególne prace zgodnie z poleceniem rozpoczęcia prac. W przypadku zmniejszenia zakresu
realizacji zadania Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tego tytułu.
11. Zamawiający zabrania wjazdu jakimkolwiek pojazdem na płyty granitowe okalające pomnik Powstańców
Śląskich na cmentarzu wojskowym ze względu na możliwość uszkodzenia płyt.

Dokument nr: SK.414.00002.2024

Składanie ofert:
OPIS SPOSOBU SKŁADANIA OFERT
Ofertę należy dostarczyć jedną z poniższych form:
1. W formie pisemnej na dzienniku podawczym w Urzędzie Miejskim w Lublińcu, w Centrum Obsługi
Mieszkańców przy Ul. Paderewskiego 7A 42-700 Lubliniec, od poniedziałku do piątku, w godz. pracy urzędu.
Oferta powinna znajdować się w zamkniętej kopercie/opakowaniu zaadresowanym do Zamawiającego,
opatrzona napisem: ,,Oferta cenowa na prace związane z utrzymaniem czystości i porządku grobów
wojennych oraz terenu Cmentarza Wojskowego przy ul Stalmacha w Lublińcu oraz grobów wojennych na
cmentarzu przy Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym przy Ul. Sportowej w Lublińcu".
2. W formie elektronicznej - poprzez przesłanie skanu wypełnionych dokumentów e-mail: um@lubliniec.pl
V. TERMIN SKŁADANIA OFERT:
Ofertę należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.03.2024r do godz. 15:00 (liczy się data wpływu
do urzędu).
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Miejsce i termin realizacji:
II. TERMIN REALIZACJI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Termin wykonania zamówienia: w okresie od daty podpisania umowy do dnia 30.11.2024 r. lub do dnia
wyczerpania kwoty, jaką Zamawiający przeznacza na realizację przedmiotowego zamówienia (w zależności od
tego, które ze zdarzeń wystąpi jako pierwsze).

Wymagania:
III. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY
Oferta powinna zawierać:
1. wypełniony formularz ofertowy wg załączonego wzoru - ceny powinny być podane liczbowo z
dokładnością do drugiego miejsca po przecinku, określone wyłącznie w walucie polskiej, nie dopuszcza się
wskazania cen w przedziale od-do;
2. wypełnioną kalkulację cenową - ceny powinny być podane liczbowo z dokładnością do drugiego miejsca
po przecinku, określony wyłącznie w walucie polskiej, nie dopuszcza się wskazania cen w przedziale od-do;
VI. KRYTERIA WYBORU OFERT
Spośród złożonych ofert uznanych za ważne i spełniające wymogi formalne, zostanie wybrana najkorzystniejsza
oferta z punktu widzenia następujących kryteriów i wag:
Cena brutto za jaką zostanie zrealizowane zamówienie - 100%
VII. WYNIK POSTĘPOWANIA
Zamawiający niezwłocznie po wybraniu oferty najkorzystniejszej albo po zamknięciu postępowania bez dokonania
wyboru, powiadomi Wykonawców w formie ogłoszenia publikowanego na BIP Miasta Lublińca
VIII. INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAWARCIA UMOWY
1. Wybrany Wykonawca zobowiązany jest w terminie do 7 dni od daty powiadomienia o wyborze oferty
podpisać umowę.
2. Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia od zawarcia umowy bez podania przyczyny, a także do
pozostawienia postępowania bez wyboru oferty lub ograniczenia przedmiotu zamówienia, w tym rezygnacji z
poszczególnych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Kontakt:
IX. OSOBY DO KONTAKTÓW:
1. Marta Widera, tel. 34 353 01 00 wew. 170 - Wydział Komunalny
2. Natalia Piskoń, tel. 34 353 01 00 wew. 171 - Wydział Komunalny

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii