Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5683z ostatnich 7 dni
24364z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Klimatyzacja pomieszczeń

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Klimatyzacja pomieszczeń

Data zamieszczenia: 2024-03-26
Dane kontaktowe Zamawiającego: Mercus Logistyka Sp. z o.o
ul. Kopalniana 11
59-101 Polkowice
powiat: polkowicki
https://oneplace.marketplanet.pl/zapytania-ofertowe-przetargi/-/rfp/view/1738676/klimatyzacja-pomieszczen-wydzial-przewozow-osobowych-mercus-logistyka-glogow-ul-piastowska-5
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Polkowice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2024-04-02 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Klimatyzacja pomieszczeń, Wydział Przewozów Osobowych Mercus Logistyka - Głogów Ul. Piastowska 5
Opis zapytania
Mercus Logistyka sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż klimatyzatorów KAISAI (2 szt.) w pomieszczeniach Wydziału Przewozów Osobowych Mercus Logistyka zlokalizowanych w Głogowie przy Ul. Piastowskiej 5.
Jednostki wewnętrzne do montażu na ścianie w pomieszczeniu kierowców oraz pomieszczeniu dyspozytora, jednostki zewnętrzne - na ścianie zewnętrznej na systemowej konstrukcji w miejscu wskazanym na zdjęciach.
W ramach zadnia należy wykonać:
o dostawa i montaż nowego urządzenia (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna prod. KAISAI model KWX-18HRHI+KWXHRHO o mocy chł./grz. - 5,3/5,6 kW - praca w funkcji chłodzenia i ogrzewania) z pilotem bezprzewodowym; przewidziany grawitacyjny odpływ skroplin na zewnątrz,
o dostawa i montaż nowego urządzenia (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna prod. KAISAI model KWX-12HRHI+KWX12HRHO o mocy chł./grz. - 3,5/3,8 kW) z pilotem bezprzewodowym; z pompką skroplin - przewidziany odpływ na zewnątrz
o montaż instalacji czynnika chłodniczego, odpływu skroplin (pompki) oraz przewodów sterujących i zasilających pomiędzy urządzeniami oraz zasilanie od wskazanego punktu w korytarzu.
o po zakończeniu montażu wykonawca dokona uruchomienia instalacji, sprawdzenia działania oraz przeszkoli użytkownika bezpośredniego w zakresie obsługi urządzenia, korzystania z pilota bezprzewodowego oraz rozpoznawania stanów alarmowych w pracy urządzenia.

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://oneplace.marketplanet.pl
TERMIN SKŁADANIA ofert
02.04.2024 | 13:00

Miejsce i termin realizacji:
Lokalizacja
59-101 Polkowice
Zakładany termin realizacji: do 15.05.2024r.

Wymagania:
Zamawiający zastrzega możliwość:
- zmiany lub odwołania postępowania w sprawie zamówienia (Zapytania ofertowego),
- zmiany lub odwołania warunków udziału w postępowaniu, o czym powiadomi Oferentów niezwłocznie po wprowadzeniu zmian lub o odwołaniu warunków,
- unieważnienia lub zamknięcia Zapytania na każdym jego etapie, bez podania przyczyny,
Dodatkowo:
o Ofertę należy sporządzić w oparciu o udostępnione przez Zamawiającego materiały i ogólną wiedzę techniczną.
o Termin związania Wykonawców z ofertą wynosi 45 dni.
o Ocena ofert zostanie przeprowadzona poprzez analizę ceny ryczałtowej netto. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z najniższą ceną (należy załączyć wypełniony i podpisany formularz)
o UWAGA:
Wykonawca zobowiązany jest do spełnienia wszystkich wymagań dotyczących instalacji chłodniczych napełnianych gazami zubożającymi warstwę ozonową określonych w przepisach ustaw z dnia 15 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 881 z późn. zm.) oraz z dnia 12 lipca 2017 r. (Dz.U. 2017 poz. 1567) i Rozp. Min. Rozwoju i Finansów z dn. 07.12.2017 (Dz.U. 2017 poz. 2147)

Złożenie oferty w postępowaniu jest jednoznaczne z akceptacją warunków określonych w "Założeniach do postępowania" oraz "Ogólnych warunków realizacji i rozliczeń na roboty budowlano-montażowe w Mercus Logistyka", stanowiących załączniki do niniejszego zapytania.
o GWARANCJA: min. 36 miesięcy.
o Płatność 30 dni od daty wpływu prawidłowo wystawionej faktury.
Prace należy wykonać w sposób zabezpieczający normalne funkcjonowanie obiektów w miejscu prowadzenia robót. Całość prac należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, z Warunkami technicznymi oraz przepisami i wymogami branżowymi z wykorzystaniem materiałów dopuszczonych do stosowania w budownictwie, posiadających odpowiednie certyfikaty, atesty i dopuszczenia.
Wykonawca powinien mieć na uwadze konieczność spełnienia dodatkowych warunków wymaganych dla dopuszczenia do pracy pracowników firm zewnętrznych przez służby BHP na oddziałach poszczególnych zakładów. (tj. odbycie dodatkowych szkoleń itp.)
Prace należy wykonać we współpracy ze służbami utrzymania ruchu danego zakładu oraz Mercus Logistyka.

Kontakt:
Kontakt z zamawiającym możliwy jest poprzez platformę OnePlace

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.