Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
5839z ostatnich 7 dni
22744z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Usługa sceno techniczna z wykorzystaniem sprzętu własnego (Agregat TwinPack)

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Usługa sceno techniczna z wykorzystaniem sprzętu własnego (Agregat TwinPack)

Data zamieszczenia: 2024-05-09
Dane kontaktowe Zamawiającego: "TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJI
ul. Jana Pawła Woronicza 17
00-999 Warszawa
powiat: Warszawa
karolina.rusinek-rolska@tvp.pl
https://tvp.eb2b.com.pl/auction/auction/preview-auction/id/13006
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2024-05-13 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Postępowanie otwarte pn.: Usługa sceno techniczna z wykorzystaniem sprzętu własnego (Agregat TwinPack) Zleceniobiorcy wraz z obsługą, transportem i paliwem, i ubezpieczeniem do realizacji audycji telewizyjnej "ZBIGNIEW WODECKI ZNAJDZIESZ MNIE ZNOWU - KONCERT"
Opis postępowania: Szanowni Państwo,
informujemy o wszczęciu postępowania zakupowego w trybie postępowania otwartego, którego przedmiotem jest usługa sceno techniczna z wykorzystaniem sprzętu własnego (Agregat TwinPack) Zleceniobiorcy wraz z obsługą, transportem i paliwem, i ubezpieczeniem do realizacji audycji telewizyjnej "ZBIGNIEW WODECKI ZNAJDZIESZ MNIE ZNOWU - KONCERT".

Postępowanie prowadzone jest w oparciu o Regulamin udzielania zamówień wyłączonych spod przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, którego treść zamieszczona jest na Platformie elektronicznej Zamawiającego w zakładce ,,Regulacje i procedury".

Informacje o postępowaniu, wymagania Zamawiającego oraz sposób realizacji zamówienia zawarte są w opisie poniżej, Drafcie Umowy oraz Załączniku nr 1 Specyfikacja agregatu, Załączniku nr 2 Harmonogram, Załączniku nr 3 Protokół oraz Informacjach o protokole. Wszystkie załączniki są dostępne dla Oferentów w zakładce ,,Załączniki".

Przedmiotem zamówienia jest - usługa sceno techniczna z wykorzystaniem sprzętu własnego (Agregat TwinPack) Zleceniobiorcy wraz z obsługą, transportem i paliwem, i ubezpieczeniem do realizacji audycji telewizyjnej pn.: "ZBIGNIEW WODECKI ZNAJDZIESZ MNIE ZNOWU - KONCERT", realizowanej w terminie 06-08.06.2024r., na podstawie załączonych do niniejszego postępowania załączników.

Zakwaterowanie po stronie Kontrahenta.

Miejsce realizacji: ICE Kraków Congress Centre Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych oraz wariantowych w postępowaniu. TERMIN SKŁADANIA ofert upływa w dniu 13.05.2024 roku o godz. 12:00. Ofertę należy złożyć elektronicznie na Platformie w zakładce ,,Oferta" poprzez wpisanie całkowitej ceny netto za realizację całości przedmiotu zamówienia na formularzu elektronicznym. Oprócz ceny netto za realizację przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć w formie załącznika Warunki techniczne celem weryfikacji. Potwierdzeniem złożenia oferty jest komunikat ,,Oferta została zapisana. Po upływie w/w terminu, złożenie oferty i dokumentów na Platformie będzie niemożliwe. Termin związania ofertą wynosi 30 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się od dnia upływu terminu składania ofert.

Sposób dokonywania zmiany lub wycofania oferty:

1) Oferent może samodzielnie wprowadzić zmiany do treści złożonej oferty elektronicznie na platformie w zakładce ,,Oferta" poprzez wpisanie nowej całkowitej ceny netto za realizację całości przedmiotu zamówienia na formularzy elektronicznym.

2) Oferent może samodzielnie wycofać ofertę poprzez skorzystanie z polecenia ,,Usuń obecną ofertę" z poziomu zakładki ,,Oferta".

3) Oferent może samodzielnie usunąć i dodać dokumenty na platformie poprzez ich usunięcie/dodanie w formacie pliku pdf lub jpg w zakładce ,,Załączniki".

Oferent nie może skutecznie dokonać zmian lub wycofać oferty po upływie wyznaczonego terminu do składania ofert.

Zamawiający informuje, że jedynym kryterium oceny ofert o wadze 100 % jest całkowita cena netto za całość przedmiotu zamówienia. Zamawiający jako najkorzystniejszą wybierze ofertę Kontrahenta, która uzyska najwyższą ocenę w rankingu złożonych ofert. Zaoferowana cena musi zawierać wszystkie koszty niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia, o których mowa we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik do niniejszego postępowania. Cenę należy zaokrąglić do dwóch miejsc po przecinku, stosując matematyczną zasadę zaokrągleń. Cena musi być podana w PLN. Osobą uprawnioną po stronie Zamawiającego do kontaktowania się z Kontrahentami w sprawie niniejszego postępowania w zakresie procedury udzielenia zamówienia jest Pani Karolina Rusinek-Rolska, nr 517 884 895, adres e-mail: karolina.rusinek-rolska@tvp.pl
Grupa asortymentowa:

Dokument nr: WNZ-000360/24

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://tvp.eb2b.com.pl/auction/auction/preview-auction/id/13006
Etapy i terminy
Etap Runda Data rozpoczęcia Data zakończenia
1 składanie ofert 2024-05-08 14:30 2024-05-13 12:00

Wymagania:
Warunki składania oferty w postępowaniu
Sposób składania ofert: Wartość
Rodzaj ceny: Cena netto
Wymóg składania ofert: Wszystkie przedmioty postępowania
Termin związania ofertą: 30 dni
Forma składania ofert/wniosków: Elektronicznie
Domyślna waluta: PLN

Kontakt:
"TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJI
ul. Jana Pawła Woronicza 17
00-999 Warszawa
KAROLINA RUSINEK-ROLSKA
karolina.rusinek-rolska@tvp.pl
Zamawiający: Zakład Główny
Województwo: MAZOWIECKIE

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.