Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
13z dziś
6024z ostatnich 7 dni
20524z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Przeglądy serwisowe, naprawy urządzeń klimatyzacji i wentylacji zabudowanych

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Przeglądy serwisowe, naprawy urządzeń klimatyzacji i wentylacji zabudowanych

Data zamieszczenia: 2024-04-23
Dane kontaktowe Zamawiającego: PGE GiEK SA/Centrala/Biuro Optymalizacji Zakupów
ul. Węglowa 5
97-400 Bełchatów
powiat: bełchatowski
+48 77 423 6852
agnieszka.snela@gkpge.pl
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/85656/details
Województwo: łódzkie
Miasto: Bełchatów
Wadium: ---
Nr telefonu: +48 77 423 6852
Termin składania ofert: 2024-05-07 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie o informację (RFI)-Przeglądy serwisowe, naprawy urządzeń klimatyzacji i wentylacji zabudowanych w obiektach PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole
Opis zamówienia:
Zamawiający, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. planuje wszczęcie postępowania pn.: ,,Przeglądy serwisowe, naprawy urządzeń klimatyzacji i wentylacji zabudowanych w obiektach PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole". W celu dochowania należytej staranności, w ramach oszacowania przez Zamawiającego wartości zamówienia, zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji, w zakresie dotyczącym ewentualnych kosztów, jakie musiałby ponieść Zamawiający w przypadku realizacji zamówienia oraz potwierdzenia postawionych warunków udziału. Uzyskanie od Państwa oferty budżetowej jest niezbędne w celu prawidłowego i rzetelnego oszacowania wartości zamówienia i określenia możliwości finansowych Zamawiającego.
Termin realizacji: 2 lata licząc od daty zawarcia Umowy.
Uwaga, Zamawiający zastrzega, że:
- Złożenie odpowiedzi na niniejsze Zapytanie o informację (RFI) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez podmiot składający odpowiedź na nieodpłatne wykorzystanie przez Zamawiającego wszystkich, wskazanych w odpowiedzi na RFI danych do ewentualnego przygotowania przez Zamawiającego OPZ, Wartości szacunkowej zamówienia, warunków Umowy lub innych dokumentów niezbędnych dla Postępowania zakupowego z zastrzeżeniem, że Zamawiający nie ujawni podmiotom trzecim tych danych, a także źródła ich uzyskania",
- ,,Niniejsze Zapytanie o informację (RFI) nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu cywilnego (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.), jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), ani ogłoszeniem w jakimkolwiek trybie prowadzenia zakupowego postępowania niepublicznego, lecz ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat przedmiotu planowanego zakupu",
- ,,Wszelkie informacje przeznaczone są wyłącznie w celu przygotowania odpowiedzi i w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystywane w inny sposób, a uzyskane w wyniku zapytania informacje objęte są poufnością i nie mogą być ujawniane bez pisemnej zgody Zamawiającego".
W przypadku braku odpowiedzi przez Wykonawcę, Zamawiający zwraca się z prośbą o podanie ewentualnych powodów niezłożenia informacji o cenę/potwierdzenia zainteresowania realizacją przedmiotu zamówienia/w jakim zakresie nie spełnia warunków zamówienia.
Zamawiający prosi o wskazanie przez Wykonawców ewentualnych zastrzeżeń do załączonych dokumentów.
Wszelkie pytania zawiązane z przedmiotowym zapytaniem należy kierować poprzez zakładkę "Pytania i odpowiedzi" elektronicznego formularza lub na adres e-mail wskazany w sekcji "Organizator" niniejszego ogłoszenia.
Ponadto, informacje o prowadzonych postępowaniach można również znaleźć na platformie https://oneplace.marketplanet.pl/ - platforma umożliwia rejestrację Wykonawców w Systemie zakupowym GK PGE oraz wyszukiwanie poszczególnych postępowań.
Na stronie internetowej PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. www.pgegiek.pl w zakładce: Przetargi/Podzakładka Przetargi zakupowe/SWPP System PGE, znajduje się dokumentacja przetargowa dotycząca przedmiotowego zapytania.
Dane kontaktowe Help Desk:
Numer telefonu, +48 22 576 87 87, e-mail: helpdesk.zakupy@gkpge.pl

Dokument nr: BR/GEK/CSS/IZO/03017/2024

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/85656/details

TERMIN SKŁADANIA ofert:
07-05-2024 10:00

Uwagi:
Dodatkowe informacje:

Kontakt:
Osoba kontaktowa:
Agnieszka Snela
Adres mailowy do osoby kontaktowej:
agnieszka.snela@gkpge.pl
Telefon do osoby kontaktowej:
+48 77 423 6852

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.