Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
1140z dziś
7151z ostatnich 7 dni
21652z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Infrastruktura drogowa oraz uzbrojenie terenów

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Infrastruktura drogowa oraz uzbrojenie terenów

Data zamieszczenia: 2024-04-19
Dane kontaktowe Zamawiającego: GMINA STRAWCZYN
ul. Żeromskiego 16
26-067 Strawczyn
powiat: kielecki
+48413038002
sekretariat@strawczyn.pl
https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/
Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Strawczyn
Wadium: w oryginalnej treści
Nr telefonu: +48413038002
Termin składania ofert: 2024-05-09 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Infrastruktura drogowa oraz uzbrojenie terenów w miejscowości Oblęgorek (Kornatki), gmina Strawczyn
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1. Infrastruktura drogowa oraz uzbrojenie terenów w miejscowości Oblęgorek (Kornatki), gmina Strawczyn
ETAP I. Uzbrojenie terenów w sieć wodno - kanalizacyjną w miejscowości Oblęgorek (Kornatki), gmina Strawczyn
Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej:
Zadanie 1. Kanalizacja sanitarna:
Zakres robót:
Kanały sanitarne z rur PCV 200 o długości 2300,5 m
Zaieć wodociągowa:
Zakres robot:danie 2. S
Sieć wodociągowa z rur PE100 SDR11 PN16 90/8,2 mm o długości 43,5m
Sieć wodociągowa z rur PE100 SDR11 PN16 125/10,0 mm o długości 1736m
UWAGA!! Zamawiający modyfikuje sposób wykonania zaprojektowanej sieci wodociągowej z rur PE100 SDR11 PN16 110/10,0 mm na zastosowanie rur PE100 SDR11 PN16 125/10,0 mm.
W przedmiarze robót zostały ujęte zmiany.
Budowa przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych:
Zadanie 3. Przyłącza kanalizacyjne:
Zakres robót:
Przyłącza kanalizacyjne z rur PCV litych SDR 34 O160mm- szt. 43, łączna długość - 239,0 m
Zadanie 4. Przyłącza wodociągowe:
Zakres robót:
Przyłącza wodociągowe rur PE SDR 11 O40mm, szt.43, łączna długość - 256,5 m
Do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie robót budowanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zawiadomienia
o zakończeniu budowy.
Uwaga!!!
Na etapie wykonywania robót budowlanych związanych z budową sieci wodno - kanalizacyjnej oraz po ich zakończeniu, Wykonawca zobowiązany jest do stworzenia warunków umożliwiających właścicielom posesji przyległych do pasa drogowego w sposób nieutrudniający dojazd do nieruchomości, w tym do budowanego przedszkola.
ETAP II. Budowa infrastruktury drogowej w formule zaprojektuj i wybuduj w miejscowości Oblęgorek (Kornatki), gmina Strawczyn.
Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg:
1-ul. Michała Wołodyjowskiego - droga publiczna klasy D o długości w osiach około L5 m
2- Ul. Przedszkolna - droga publiczna dojazdowa D o długości w osiach około L 0 m
3- łącznik Ul. Przedszkolnej i Ul. Kalinowej - droga publiczna dojazdowa D o długości w osiach około L5 m
wraz z infrastrukturą towarzyszącą (oświetleniem uliczny, odwodnieniem dróg, kanałem technologicznym jeśli zajdzie konieczność) o łącznej długości około 1150 mb, w formule zaprojektuj i wybuduj.
Zadanie obejmuje m. in.:
1. Wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie stosownego zezwolenia na realizacją robót na podstawie programu funkcjonalno - użytkowego.
2. Dokonanie inwentaryzacji terenu w celu poprawnego rozeznania warunków terenowych niezbędnych do prawidłowego oszacowania kosztów, zakresu prac projektowych i budowanych.
3. Uwzględnienie w dokumentacji projektowej wszelkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania dróg np. przebudowa/budowa zjazdów, włączeń na skrzyżowaniach, przebudowę/budowę/wymianę przepustów, umocnienie skarp i skarp rowów, kolizji z infrastrukturą techniczną, budowę/przebudowę odwodnienia, budowę kanału technologicznego (jeżeli wymagane), oświetlenia ulicznego, budowę chodnika, nawierzchni dróg, itd.
4. Uzgodnienie koncepcji i dokumentacji z zarządcą drogi (Zamawiający).
5. Uzgodnienia z Zamawiającym dotyczące rozwiązań technicznych zastosowanych na etapie projektowania.
6. Uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i uzgodnień do realizacji zadania.
7. Uzyskanie stosownego zezwolenia na realizację robót.
8. Wykonanie robót budowanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu budowy.
9. Opracowanie i uzgodnienie projektu stałej organizacji ruchu na cały odcinek dróg.
10. Zamawiający wymaga kierownika robót posiadających uprawnienia w branży sanitarnej na każdym etapie robót budowlanych.
Przedmiot zamówienia należy wykonać należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej, PFU i przedmiarze robót, które stanowią integralny załącznik do niniejszej SWZ.
1) Przedmiot zamówienia (ETAP I) określa dokumentacja projektowa, a roboty wyszczególnione w przedmiarze robót a nie ujęte w dokumentacji należy również wycenić. Ponadto roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a zawarte w dokumentacji projektowej również podlegają wycenie.
2) Przedmiot zamówienia (ETAP II) określa SWZ, PFU, szacunkowy przedmiar robót.
3) Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami w celu ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4) Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i inspektora nadzoru Strony ustalają zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy.
5) Jeżeli wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ parametry lub normy krajowe lub przenoszące na normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to oznacza, że mają takie znaczenie, że parametry techniczne tak wskazanych produktów określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Wykonawca jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i w załącznikach do SWZ, również dopuszcza się wykazanie normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w dokumentacji. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania ,,równoważności".
6) Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych.
7) Wykonawca jest zobowiązany do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót.
8) Wykonanie robót, odbiory częściowe oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót należy prowadzić w oparciu o aktualne normy i przepisy.
9) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość zastosowanych materiałów.
10) Teren, na którym prowadzona będzie inwestycja jest ogólnodostępny i można go zwizytować bez udziału Zamawiającego.
11) Wyłącznie za zgodą Zamawiającego dopuszcza się zastosowanie innych rozwiązań technicznych w zakresie zagospodarowania terenu i konstrukcji drogi.
Uwaga !
Wykonawca własnym staraniem i na swój koszt zapewni sobie dostęp do wody i energii elektrycznej na cele budowlane na czas realizacji Inwestycji. Koszt zużycia wody i energii elektrycznej w czasie realizacji inwestycji pokrywa Wykonawca.
Wykonawca zobowiązany jest postępować z odpadami zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca jako wytwórca odpadów w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt. 32 ustawy o odpadach ma obowiązek zagospodarowania powstałych podczas realizacji zadania odpadów zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz. U. z 2020 r., poz. 797 ze zm.) i ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2020 r., poz. 1219 ze zm.).
Część 2. Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy realizacji zadania pn.: Infrastruktura drogowa oraz uzbrojenie terenów w miejscowości Oblęgorek (Kornatki), gmina Strawczyn
1. Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy realizacji inwestycji pn. Infrastruktura drogowa oraz uzbrojenie terenów w miejscowości Oblęgorek (Kornatki), gmina Strawczyn w zakresie robót określonych w dokumentacji projektowej, programie funkcjonalno - użytkowym i wykonanej dokumentacji projektowej przez Wykonawcę.
WYKAZ OBOWIĄZKÓW I ZAKRESU CZYNNOŚCI NADZORU INWESTORSKIEGO
- Weryfikacja i opiniowanie dokumentacji projektowej na etapie wykonania oraz zapoznanie się z projektowanymi rozwiązaniami
- Dokładna znajomość dokumentacji projektowej oraz treści umowy zawartej przez Zamawiającego z Wykonawcą robót budowlanych, a także treści umowy pomiędzy Wykonawcą, a podwykonawcą lub dalszymi podwykonawcami,
- Zapoznanie się z terenem budowy,
- Wykonanie wszystkich czynności przewidzianych dla inspektora nadzoru na mocy przepisów art. 25 ustawy Prawo budowlane,
- Kontrolowanie przebiegu prac (ich ilość i terminowość) oraz jakości użytych przez Wykonawcę materiałów, urządzeń i wykorzystywanego sprzętu,
- Bieżąca kontrola zgodności wykonywania robót budowlanych przez Wykonawcę i podwykonawców z harmonogramem rzeczowo-finansowym,
- Bieżąca kontrola robót w zakresie zgodności ich wykonywania z dokumentacją projektowo-techniczną, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, normami budowlanymi i przepisami prawa budowlanego oraz zasadami wiedzy technicznej,
- Kontrolowanie rozliczenia robót oraz dokonywanie potwierdzenia merytorycznego wykonania prac,
- Kontrolowanie prawidłowości prowadzenia dziennika budowy przez Wykonawcę robót budowlanych i dokonywanie w nim wpisów dotyczących wszystkich okoliczności mających znaczenie dla prowadzenia właściwego procesu budowlanego,
- Koordynowanie robót,
- Wydawanie wykonawcy robót budowlanych poleceń potwierdzonych wpisem do dziennika budowy dotyczących: usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń, akceptacji materiałów budowlanych, wykonania prób i badań, także wymagających odkrycia robót lub elementów zakrytych oraz przedstawienia ekspertyz dotyczący prowadzonych robót budowlanych, dowodów dopuszczenia do obrotu i stosowania w budownictwie wyrobów budowlanych oraz urządzeń technicznych (jeżeli dotyczy),
- Niezwłoczne sygnalizowanie Zamawiającemu o wszelkich okolicznościach mogących mieć wpływ na terminowość oraz poprawność wykonywanych robót budowlanych oraz o wystąpieniu okoliczności nieprzewidzianych w dokumentacji projektowej,
- Żądanie od Wykonawcy usunięcia, dokonania poprawek bądź ponownego wykonania wadliwie wykonanych robót, a także wstrzymania dalszych robót w przypadku, gdyby ich kontynuacja mogła wywołać zagrożenie, być niezgodna z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, bądź spowodować niedopuszczalną niezgodność z projektem,
- Dokonywanie sprawdzenia zastosowanych materiałów i urządzeń pod względem zgodności ze specyfikacjami technicznymi,
- Kontrolowanie jakości stosowanych wyrobów budowlanych w rozumieniu art. 10 Prawa budowlanego, żądanie przeprowadzenia dodatkowych badań jakościowych wyrobów budowlanych w sytuacjach przewidzianych przepisami prawa, oraz obowiązkowe sprawdzenie przedstawionych przez Wykonawcę certyfikatów i deklaracji zgodności materiałów przed ich wbudowaniem, zgodnie z ustawą o wyrobach budowlanych,
- Udzielanie wyjaśnień do ewentualnych propozycji zmian do dokumentacji projektowej,
- Dokonywanie odbiorów robót zanikających i ulegających zakryciu w terminach uzgodnionych z Zamawiającym oraz Wykonawcą (jeżeli dotyczy),
- Udział w czynnościach odbiorów częściowych i odbioru końcowego, a w ramach tych czynności stwierdzanie gotowości do odbioru, przekazanie Zamawiającemu protokołów odbioru oraz dokumentacji powykonawczej, potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz faktu usunięcia ewentualnych wad,
- Potwierdzanie wykonanych robót jako podstawy do sporządzenia faktury przez Wykonawcę celem zapłaty wynagrodzenia,
- Wykonywanie powierzonych czynności sumiennie i fachowo,
- Czuwanie w imieniu Zamawiającego nad prawidłową i terminową realizacją robót oraz ochrona interesów Zamawiającego we wszystkich przejawach nadzoru,
- Przestrzeganie bieżących instrukcji i wskazówek Zamawiającego,
- Zawiadamianie Zamawiającego o dostrzeżonych uchybieniach w realizacji robót budowlanych niezwłocznie po ich wykryciu,
- Udzielanie wyjaśnień w sprawach związanych z dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót z wyłączeniem spraw mających wpływ na wzrost kosztów budowy, Inspektor nadzoru nie może samodzielnie (bez zgody Zamawiającego) podejmować decyzji wywołujących skutki finansowe dla Zamawiającego,
- Przybywanie na każde uzasadnione wezwanie Zamawiającego lub wykonawcy niezwłocznie, najpóźniej w terminie 2 dni od wezwania,
- Udzielanie na żądanie zamawiającego informacji o stanie realizacji robót i ich zaawansowaniu,
- Uczestnictwo w przygotowaniu odpowiedzi na korespondencję oraz wszelkie zapytania dot. budowy,
- Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących budowy oraz sporządzanie i przekazywanie Zamawiającemu protokołów, notatek z tych spotkań w ustalonych terminach,
- Współpraca z projektantem (m.in. uzyskiwanie wyjaśnień dotyczących projektu i zawartych w nim rozwiązań) oraz informowanie go o stwierdzonych błędach lub niejasnościach,
- Przedstawianie Zamawiającemu na piśmie zaleceń dotyczących wyceny robót budowlanych zamiennych i dodatkowych wraz z uzasadnieniem, sprawdzanie protokołów konieczności itp.
- Ustalanie z Zamawiającym rodzaju i zakresu robót koniecznych do wykonania robót poprawkowych,
- Sprawdzanie kosztorysów na ewentualne roboty dodatkowe lub powtarzające,
- Kontrolowanie zabezpieczenia przez Wykonawcę terenu budowy w przypadku odstąpienia od umowy przez którąkolwiek ze stron,
- Kontrolowanie przestrzegania przez Wykonawcę przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów dotyczących ochrony środowiska,
- Poświadczenie terminu zakończenia robót,
- Organizowanie prac związanych z nadzorem w sposób nie powodujący nieuzasadnionej przerwy w realizacji robót przez Wykonawcę lub podwykonawcę,
- Przygotowanie i załatwienie wszelkich spraw formalno - prawnych związanych z prowadzeniem i zakończeniem robót oraz rozwiązywanie wszelkich innych problemów pojawiających się w czasie realizacji inwestycji,
- Obecność na budowie w sposób stały, zapewniający nadzór nad inwestycją - przez stały nadzór rozumie się obecność inspektora nadzoru: dla ETAPU I w branży SANITARNEJ, dla ETAPU II w branży DROGOWEJ na każdym etapie procesu technologicznego gwarantującego właściwą realizację inwestycji na placu budowy nie mniej niż 1 raz w tygodniu oraz podczas opracowania dokumentacji projektowej (ETAP II) poprzez udział w weryfikacji i opiniowaniu dokumentacji projektowej na etapie wykonania oraz zapoznanie się z projektowanymi rozwiązaniami oraz terenem budowy,
- Obecność na budowie, zapewniająca nadzór nad inwestycją - przez nadzór rozumie się obecność inspektora nadzoru w branży sanitarnej, elektrycznej i drogowej na każdym etapie procesu technologicznego gwarantującego właściwą realizację inwestycji na placu budowy oraz podczas opracowania dokumentacji projektowej poprzez udział w weryfikacji i opiniowaniu dokumentacji projektowej na etapie wykonania oraz zapoznanie się z projektowanymi rozwiązaniami oraz terenem budowy,
o Wskazany wymiar czasowy należy traktować jako minimalny a to oznacza, że wszelkie czynności wymagające obecności inspektora nadzoru poza wskazanym limitem nie zwalniają go z obecności podczas tych czynności. Wszystkie pobyty na budowie muszą być udokumentowane wpisami do dziennika budowy.

CPV: 45233000-9, 45232410-9,45200000-9,45231000-5, 45231400-9,45311000-0,71355000-1,71320000-7,71321000-4, 71247000-1

Dokument nr: 2024/BZP 00294276, RIRP.ZP.271.1.11.2024

Otwarcie ofert: Termin otwarcia ofert: 2024-05-09 11:15

Specyfikacja:
SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/
3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie.
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak.
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Oferty należy sporządzić w języku polskim pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej. Zamawiający wyraża zgodę na złożenie oferty w postaci elektronicznej, podpisanej podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. 1.W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji: elektronicznie na adres e mail:gmina@strawczyn.pl lub za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://strawczyn.ezamawiajacy.pl w zakładce ,,Korespondencja" Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii zdnia23grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U.z2020 r. poz.2415).2.Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu (godz. pracy Zamawiającego: 7:30-15:30 w dni robocze).Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanych na adres e-mail Zamawiającego przyjmuje się datę dostarczenia wiadomości na adres e-mail Zamawiającego. W przypadku skorzystania z Platformy za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich złożenia/wysłania na Platformie.3. Ogólne zasady korzystania z Platformy, z zastrzeżeniem pkt 8 niniejszego Rozdziału; 1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Gmina Strawczyn; https://strawczyn.ezamawiajacy.pl,lub https://oneplace.marketplanet.pl 2) Wykonawca po wybraniu opcji ,,Przystąp do postępowania" zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie ,,zarejestruj się". 3)Rejestracja Wykonawcy trwa maksymalnie do2 dni roboczych. W związku z tym Zamawiający zaleca Wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia Oferty w postaci elektronicznej. Wykonawca wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku rejestracyjnego otrzyma informację, o możliwości przyspieszenia procedury założenia konta, wówczas należy skontaktować się pod numerem telefonu podanym w ww. potwierdzeniu. 4) Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Za datę przekazania zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania za pośrednictwem zakładki,,Korespondencja".7. Zamawiający zgodnie z § 4 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz udostępnienia i przechowywania dokumentów elektronicznych (Dz. U. z 2019r.)-zwane dalej ,,Rozporządzeniem" określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: 1)dokumenty w formacie ,,pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż ,,pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie.
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem II ust. 4 SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z rozdziałem II ust. 4 SWZ

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/
TERMIN SKŁADANIA ofert: 2024-05-09 11:00
Miejsce składania ofert: https://strawczyn.ezamawiajacy.pl

Miejsce i termin realizacji:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Wymagania:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Uwagi:
dostępne w oryginalnej treści ogłoszenia

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.