Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
6130z ostatnich 7 dni
24519z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Wykonanie zadania polegającego na pracach konserwatorskich i budowlanych dachu oraz...

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Wykonanie zadania polegającego na pracach konserwatorskich i budowlanych dachu oraz elewacji wewnętrznych i zewnętrznych w kościele

Data zamieszczenia: 2024-03-01
Dane kontaktowe Zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Rocha w Cieksynie
ul. Marszałka Piłsudskiego 10
09-132 Cieksyn
powiat: nowodworski (mazowiecki)
tel. 798 233 527
Województwo: mazowieckie
Miasto: Cieksyn
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 798 233 527
Termin składania ofert: 2024-04-02 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Rocha w Cieksynie zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie zadania
polegającego na pracach konserwatorskich i budowlanych dachu oraz elewacji wewnętrznych i zewnętrznych w kościele p.w. Świętej Doroty w Cieksynie, współfinansowanego z Rządowego Programu Ochrony Odbudowy Zabytków.
Nazwa zadania/inwestycji: ,, Remont kościoła pw. św. Doroty w Cieksynie "
Zakres prac/opis zamówienia: W ramach zadania Wykonawca wykona prace konserwatorskie i budowlane dachu oraz elewacji wewnętrznych i zewnętrznych kościoła p.w. św. Doroty w Cieksynie, zgodnie z projektem:
Prace rozbiórkowe: pokrycie dachu, rynny i rury spustowe.
Prace ogólnobudowlane:
wykonanie ,,zszywania" budynku w technologii systemowej, wykonanie pokrycia dachu, wykonanie ,,opierzeń", rynien, rur deszczowych, wykonanie instalacji odgromowej,
wykonanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych elewacji, prace wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne.
1. PROGRAM PRAC:
> Prace budowlane przy dachu i obróbkach blacharskich:
1) Uzupełnienia lub wymiana obróbek blacharskich, zwłaszcza szczytów, z blachy tytan-cynk w brytach łączonych na rąbek stojący. W uzasadnionych przypadkach można zamontować system ochrony przed ptakami w formie kolców, cienkich, przezroczystych siatek lub żyłek osłaniających większe płaszczyzny.
2) Wymiana wg. projektu architektonicznego rynien i rur spustowych na nowe, o przekroju ponadwymiarowym i montaż pasów podrynnowych i nadrynnowych. Demontaż pełnych płotków przeciwśniegowych i zastąpienie ich systemowymi ażurowymi ocynkowanymi płotkami przeciwśniegowymi, aby w przypadku silnego deszczu woda nie przeskakiwała poza obrys rynien. Demontaż pokrycia dachu na styku z wieżą i wykonanie prawidłowego opierzenia wzdłuż ścian wieży i klatki schodowej, zgodnie z projektem architektonicznym.
3) Wykonanie szczelnego przejścia rur spustowych w istniejącą doziemną instalację kanalizacji deszczowej zgodnie z projektem architektonicznym, co zredukuje ilość wody deszczowej wnikającej w grunt bezpośrednio przy ścianach fundamentowych.
4) Wymiana istniejącego komina wentylacyjnego, zgodnie z projektem architektonicznym. Demontaż wentylatora mechanicznego i zastąpienie go siatką przeciw gryzoniom.
5) Montaż nawiewników systemowych, w celu umożliwienia dodatkowego przewietrzania wnętrza, zgodnie z projektem architektonicznym.
> Prace budowlane i konserwatorskie elewacji:
1) Ostrożne i delikatne czyszczenie odsłoniętego lica muru ceglanego za pomocą szczotek i osuszenie muru.
2) Dezynfekcja powierzchni lica ceglanego preparatem bakterio- grzybo- i glonobójczym do czyszczenia i gruntowania zanieczyszczonych i zagrożonych zanieczyszczeniem biologicznym materiałów budowlanych (np. BFA Remmers, Keim Sikagard 715 W lub analogicznym).
3) Przygotowanie podłoża, powierzchni ściany po okresie stabilizacji wilgotnościowej, wzmocnienie preparatem, np. KEIM Spezial-Fixativ lub równoważnym.
4) Uzupełnienie ubytków cegieł w wątku muru, wydłutowanie spoin i wyrównanie nierówności tynkiem spełniającym warunki tynku wyrównawczego i podkładowego, do wypełniania spoin, wypełniania i wyrównywania ubytków, w cegle zaprawą czysto wapienną lub z niewielką przymieszką puzzolany. W przypadku głębszych ubytków lica muru wymiana zdegradowanych cegieł, przemurowanie z użyciem zaprawy hydraulicznej, np. KEIM Porosan Trass Zemmentputz lub równoważnym.
5) Nałożenie tynków przepuszczalnych dla pary wodnej, odpornych na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych tj. mróz, odpornych na działania soli. Przy rekonstrukcjach tynków zostaną użyte zaprawy czysto wapienne lub wapienne z niewielkim dodatkiem domieszek hydraulicznych w postaci puzzolany. Dopuszcza się stosowanie gotowych mieszanek np. firmy Schwepa, Mapei (seria Antique) lub analogicznych. Nie dopuszcza się użycia tynków z przymieszkami z trasu i cementu portlandzkiego, jako zbyt mało elastycznych i o za wysokiej wytrzymałości mechanicznej.
6) Naprawa spękań statycznych, wypełnienie szczelin metodą iniekcji renowacyjnymi zaprawami z dodatkowym wzmocnieniem uzupełnień prętami z włókna węglowego, np. Sika Flex, lub systemu wzmacniania murów HELIFIX; licowanie ubytków warstwy wypraw tynkarskich zaprawą np.:KEIM Deckputz Historisch Fein lub analogiczną.
7) Naprawa głębokich spękań starych wypraw tynkarskich wapienno cementową renowacyjną zaprawą szpachlową np.: KEIM Universalputz lub analogiczną z dodatkowym wzmocnieniem.
8) Uzupełnienie drobnych rys i spękań starych wypraw tynkarskich wapienno cementową renowacyjną zaprawą szpachlową np.: KEIM Universalputz Fein lub analogiczną.
9) Odtworzenie powierzchni wypraw tynkarskich zgodnie z wymaganą fakturą, zastosowanie drobnoziarnistej zaprawy wapiennej np.: KEIM Kalkputz Fein lub wapienno cementowej renowacyjnej zaprawy cienkowarstwowej KEIM Universalputz Fein lub analogicznej,
10) Gruntowanie powierzchni ścian przed malowaniem preparatem krzemianowym, np.: KEIM Soldalit-Fixativ lub analogicznym.
11) Zabezpieczenie wypraw tynkarskich w miejscach szczególnie narażonych na opadyatmosferyczne, hydrofobizacja preparatem np.: KEIM Silangrund lub analogicznym przed aplikacją pierwszej warstwy farby.
12) Wykonanie powłok malarskich powierzchni wypraw tynkarskich ścian zewnętrznych farbą krzemianową, np. KEIM Soldalit lub analogiczną, malowanie zgodnie z ustaloną kolorystyką.
> Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
2. ROZWIĄZANIA RÓWNOWAŻNE
1) Wszystkie nazwy własne materiałów i urządzeń użyte w dokumentacji przetargowej są podane przykładowo i określają jedynie minimalne, oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Należy traktować je jako przykładowe. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, przy zachowaniu co najmniej takiego samego poziomu jakości, trwałości, funkcjonalności (w tym kosztów utrzymania) oraz kompatybilności z pozostałymi materiałami. Zastosowanie ich w żaden sposób nie może wpłynąć negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w projekcie. W przypadku zaoferowania materiałów lub produktów równoważnych Wykonawca, zobowiązany jest załączyć dowody potwierdzające równoważność oferowanych przez niego materiałów i produktów.
2) Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to tylko z uwagi na to, że nie mógł opisać przedmiotu zamówienia winny, wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, a wskazaniu takiemu zawsze towarzyszą wyrazy ,,lub równoważny" i Zamawiający oczywiście dopuszcza rozwiązania równoważne.
3) Zamawiający w celu oceny równoważności będzie stosował następujące kryteria:
o Zamawiający podda ocenie zastosowane rozwiązania równoważne pod kątem tego, czy zastosowane rozwiązania równoważne nie będą zmieniać funkcjonalności, standardu zaprojektowanych rozwiązań i czy zachowają minimalne parametry funkcjonalne oraz czy umożliwiają uzyskanie efektu zamierzonego przez Zamawiającego (technicznego, ekonomicznego i ekologicznego) i czy zachowają minimalne parametry techniczne, jakościowe.;
o Jeżeli zastosowane przez Wykonawcę rozwiązania równoważne nie będą zmieniać funkcjonalności czy standardu, zaprojektowanych rozwiązań i zachowają minimalne parametry funkcjonalne oraz będą umożliwiać uzyskanie efektu zamierzonego przez Zamawiającego (technicznego, ekonomicznego i ekologicznego) i zachowają minimalne parametry techniczne, jakościowe to Zamawiający przyjmie zastosowane (zaproponowane) przez Wykonawcę rozwiązania równoważne.
4) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany w ofercie wskazać, które pozycje oferty zawierają rozwiązania równoważne wraz z ich opisem lub normami, w tym z wykazaniem, że oferowane przez niego rozwiązania równoważne spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz złożeniem oświadczenia, że oferowane przez niego rozwiązania równoważne spełniają wymagania określone przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
5) W przypadku, gdy Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a w odniesieniu do wskazanych norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych towarzyszą wyrazy "lub równoważne".
6) W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia obowiązuje podobna procedura w przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych. W związku z powyższym Wykonawca powinien wskazać planowane do zastosowania rozwiązania równoważne wraz z ich opisem lub normami, w tym z wykazaniem, że planowane do zastosowania przez niego rozwiązania równoważne spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz złożeniem oświadczenia, że planowane do zastosowania przez niego rozwiązania równoważne spełniają wymagania określone przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
7) W przypadku wystąpienia w dokumentacji przetargowej odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne.
8) W przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych Wykonawca, zobowiązany jest wykazać, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego.
9) Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia występują odniesienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych dodaje się po ich brzmieniu zwrot ,,lub równoważne".
3. Prace należy prowadzić zgodnie z decyzją Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nrWN.5142.268.2022.JB z dnia 2 lutego 2023 r., stanowiącą pozwolenie naprowadzenie prac konserwatorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków (załącznik do zapytania ofertowego) i zgodnie z programem prac konserwatorskich oraz projektem architektoniczno-budowlanym, na podstawie których została wydana decyzja.
4. Informacji na temat zadania udziela ksiądz proboszcz Ryszard Kolczyński. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest osobiście zapoznać się z obiektem (in situ) po wcześniejszym umówieniu się z Zamawiającym na termin przeprowadzenia oględzin.

CPV: 45410000-4, 45261000-4, 45453100-8

Dokument nr: 01/2024

Składanie ofert:
TERMIN SKŁADANIA ofert: do dnia 2024-04-02 - decyduje data wpływu oferty do siedziby Zamawiającego (Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Rocha w Cieksynie, Ul. Marszałka Piłsudskiego 10, 09-132 Cieksyn).

Miejsce i termin realizacji:
Termin realizacji zadania: 8 miesięcy od dnia podpisania umowy

Wymagania:
> WIZJA LOKALNA
1) Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej - Załącznik nr 3.
2) Wprowadzono wymóg odbycia wizji lokalnej. W takim przypadku złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty.
3) W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z wykonawcami - kościół przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Rocha w Cieksynie (ul. Marszałka Piłsudskiego 10; 09-132 Cieksyn, kontakt: proboszcz parafii. Ks. Ryszard Kolczyński, tel. 798 233 527
5. Zamówienie jest udzielane w drodze postępowania zakupowego i nie podlega ustawie PrawoZamówień Publicznych.
Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Polski Ład.
W przypadku nie otrzymania dofinansowania na realizację zadania Zamawiający zastrzega sobie prawo
niepodpisania umowy z Wykonawcą.
Istotne postanowienia umowy
Istotne postanowienia umowy, możliwości jej zmiany stanowią załącznik nr 4 do niniejszego zapytania ofertowego.
1. Wymogi formalne oferty.
Formularz oferty cenowej powinien:
1) być wypełniony i złożony na załączonym formularzu -załącznik nr 1,
2) być opatrzony pieczątką firmową,
3) posiadać datę sporządzenia,
4) być sporządzony w języku polskim,
5) wskazywać tylko jedną cenę (brutto i netto) wyrażoną w polskich złotych
6) być podpisany przez wykonawcę.
Oferta powinna zawierać wszystkie załączniki wymagane w niniejszym zapytaniu ofertowym.Dokumenty powinny być sporządzone w języku polskim (lub z przysięgłym tłumaczeniem na język polski), powinny być czytelne, a w przypadku kserokopii potwierdzone ,,za zgodność z oryginałem". Oferta powinna zostać przesłana za pośrednictwem poczty tradycyjnej, kurierem lub też dostarczona osobiście na adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Rocha w Cieksynie, ul. Marszałka Piłsudskiego 10, 09-132 Cieksyn, w zamkniętej kopercie z opisem: ,,Oferta - remont kościoła." Ofertę należy złożyć we wskazanym w niniejszym zapytaniu ofertowym terminie (decyduje data wpływu oferty do Zamawiającego).
Uchybienie któremukolwiek z wymogów formalnych, złożenie oferty niekompletnej lub po terminie spowoduje jej odrzucenie.
Ofertę stanowi wypełniony kompletnie dokument stanowiący załącznik nr 1 do zapytania ofertowego (oferta cenowa) wraz z wymaganymi (wymienionymi w zapytaniu ofertowym)załącznikami.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
1) Brak powiązań kapitałowych lub osobowych.
W celu uniknięcia konfliktu interesów zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym z zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:
uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
posiadaniu co najmniej 10 % udziałów lub akcji,
pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika, pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwawinii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
2) Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z2022 r. poz. 835).
3) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki:
> dotyczące zdolności zawodowej:
skierowanie do wykonania zadania osoby/osób posiadającej uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń oraz spełniającego wymagania wynikające z art. 37c ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 840 ze zmianami) - do kierowania lub samodzielnego wykonywania prac konserwatorskich;
skierowanie do wykonania zadania osoby/osób spełniających wymagania wynikające z art. 37a ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 840 ze zmianami) - do kierowania lub samodzielnego wykonywania prac konserwatorskich;
Zamawiający dopuszcza możliwość łączenia funkcji w przypadku osób, które posiadają w/w wymagania łącznie.
> dotyczące minimalnego doświadczenia:
posiadanie przez Wykonawcę minimalnego doświadczenia w pracach konserwatorskich i/lub restauratorskich, polegającego na wykonaniu co najmniej trzech prac konserwatorskich i/lub restauratorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, wykonanych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie.
3. Udzielenie gwarancji na wykonane prace.
Zamawiający wymaga co najmniej 5 letniej gwarancji na zasadach określonych w niniejszym zapytaniu ofertowym.
4. Weryfikacja spełnienia warunków:
> wykonawca wykaże spełnienie warunków w formie oświadczeń złożonych w formularzu oferty (załącznik nr 1) oraz na podstawie załączonych do oferty dokumentów.
> Wymagane wykształcenie i doświadczenie osoby skierowanej do wykonywania prac, wynikające z art. 37c ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 840 ze zmianami) Wykonawca wykaże załączając do oferty potwierdzone za zgodność z oryginałem dyplom ukończenia szkoły oraz zaświadczenie o odbyciu wymaganego stażu.
art. 37c ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami
1. Pracami konserwatorskimi, pracami restauratorskimi lub badaniami konserwatorskimi, prowadzonymi przy zabytkach wpisanych do rejestru kieruje osoba, która ukończyła studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, w zakresie konserwacji i restauracji dzieł sztuki lub konserwacji zabytków oraz która po rozpoczęciu studiów drugiego stopnia lub po zaliczeniu szóstego semestru jednolitych studiów magisterskich przez co najmniej 9 miesięcy brała udziaf w pracach konserwatorskich, pracach restauratorskich lub badaniach konserwatorskich, prowadzonych przy zabytkach wpisanych do rejestru, inwentarza muzeum będącego instytucją kultury lub zaliczanych do jednej z kategorii, o których mowa w art. 14a Lista Skarbów Dziedzictwa ust. 2.
2. W dziedzinach nieobjętych programem studiów wyższych, o których mowa w ust. 1, pracami konserwatorskimi, pracami restauratorskimi lub badaniami konserwatorskimi, prowadzonymi przy zabytkach wpisanych do rejestru albo na Listę Skarbów Dziedzictwa, kieruje osoba, która posiada:
1) świadectwo ukończenia szkoły średniej zawodowej oraz tytuł zawodowy albo wykształcenie średnie lub średnie branżowe i dyplom potwierdzający posiadanie kwalifikacji zawodowych w zawodach odpowiadających danej dziedzinie lub
2) dyplom mistrza w zawodzie odpowiadającym danej dziedzinie
- oraz która przez co najmniej 4 lata brała udział w pracach konserwatorskich, pracach restauratorskich lub badaniach konserwatorskich, prowadzonych przy zabytkach wpisanych do rejestru, na Listę Skarbów Dziedzictwa, do inwentarza muzeum będącego instytucją kultury lub innych zabytkach zaliczanych do jednej z kategorii, o których mowa w art. 14a Lista Skarbów Dziedzictwa ust. 2.
3. Przepisy ust. 1 i 2 stosuje się do osób, które samodzielnie wykonują prace konserwatorskie, prace restauratorskie lub badania konserwatorskie, prowadzone przy zabytkach wpisanych do rejestru.
> Uprawnienia kierownika budowy uprawnionego do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń oraz spełniającego wymagania wynikające z art. 37c ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 840 ze zmianami) Wykonawca wykaże załączając do oferty potwierdzone za zgodność z oryginałem decyzje odpowiedniej Izby Budowlanej o posiadaniu wymaganych uprawnień przez kierownika budowy oraz zaświadczenie z wykazem posiadanego doświadczenia przez kierownika budowy.
art. 37a ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami
Robotami budowlanymi kieruje albo nadzór inwestorski wykonuje, przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru osoba, która posiada uprawnienia budowlane określone przepisami Prawa budowlanego oraz która przez co najmniej 18 miesięcy brała udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury.
> Warunek dotyczący minimalnego doświadczenia Wykonawca wykaże załączając protokół/y odbioru prac podpisane przez Miejskiego/Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, potwierdzające wykonanie przez Wykonawcę co najmniej trzech prac konserwatorskich i/lub restauratorskich przy obiektach wpisanych do rejestru zabytków.
> Brak powiązań wykonawca wykaże składając wypełnione i podpisane oświadczenie (załącznik nr 2) do zapytania ofertowego
6. Kryteria wyboru oferty:
Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Nazwa Waga kryterium - ilość punktów
1 Cena wykonania 60
2 Okres gwarancji (minimum 5 lat) 40
RAZEM 100
Punkty wyliczone będą w oparciu o wzór matematyczny: S = C + 6, gdzie poszczególne symbole oznaczają:
S-suma uzyskanych punktów,
C- punkty za cenę,
G- punkty za okres gwarancji
Kryterium nr 1:
C = ( Cmin / Cof.) x 60 gdzie:
Cmin - najniższa cena spośród wszystkich złożonych ofert
Cof. - cena zaoferowana w badanej ofercie,
C - ilość punktów przyznanych za kryterium cena
Kryterium nr 2:
G = (Gof/Gmax.) x40 gdzie:
Gmax. - najdłuższy okres gwarancji spośród wszystkich złożonych ofert
Gof. - okres gwarancji zaoferowany w badanej ofercie,
G - ilość punktów przyznanych za kryterium okres gwarancji
> Oferty Wykonawców, którzy zaoferują okres gwarancji krótszy niż 5 lat od daty końcowego protokołu odbioru robót, zostaną odrzucone, jako niezgodne z treścią zapytania.
> W przypadku jeżeli Wykonawca nie wskaże żadnego okresu gwarancji za wady, jako obowiązujący zostanie przyjęty przez Zamawiającego minimalny okres gwarancji za wady 5 lat, licząc od daty końcowego protokołu odbioru robót.
Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę, która uzyska najwyższą ilość punktów w oparciu o ustalone wyżej kryteria. W przypadku uzyskania tej samej ilości punktów przez dwie lub więcej ofert, Zamawiający wybierze ofertę z niższą ceną.
IV. Unieważnienie postępowania
Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania na każdym jego etapie bez podania przyczyny oraz możliwość niepodpisania umowy z wyłonionym Wykonawcą.
Zamawiający ma prawo zakończyć postępowanie bez wyboru Wykonawcy, nie przewiduje się postępowania odwoławczego w sprawie decyzji o wyborze oferenta, odrzuceniu oferty lub zakończeniu postępowania bez wyboru Wykonawcy.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.