Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
6130z ostatnich 7 dni
24519z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Inspektor nadzoru

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Inspektor nadzoru

Data zamieszczenia: 2024-03-28
Dane kontaktowe Zamawiającego: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
Więźniów Oświęcimia 20
32-600 Oświęcim
powiat: oświęcimski
przetargi@auschwitz.org
Województwo: małopolskie
Miasto: Oświęcim
Wadium: w wymaganiach
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2024-04-11 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
inspektor nadzoru b-115 i b-122
Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Świadczenie usług wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, dla dwóch etapów obejmujących poniższe zakresy:
a) Etap I - nadzór inwestorski w okresie realizacji zadania:
,,Konserwacja i remont murowanych baraków mieszkalnych - o nr inw. B-115 i B-122 usytuowanych na odcinku BI dawnego KL Auschwitz II- Birkenau na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu" w zakresie zgodnym z uzyskanymi decyzjami i pozwoleniami wraz ze wszystkimi robotami związanymi z realizacją niniejszego Zadania.
Zadanie polegać będzie na konserwacji i remoncie budowlanym dwóch zabytkowych murowanych baraków mieszkalnych. Celem wszystkich czynności obejmujących konserwację i remont jest doprowadzenie do spełnienia wymagań podstawowych, dotyczących bezpieczeństwa konstrukcji, bezpieczeństwa pożarowego i użytkowego baraków, które po zakończeniu w/w prac będą funkcjonować jako udostępnione do zwiedzania obiekty muzealne pozostające w zasobach Państwowego Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu.
W zakres robót związanych z realizacją niniejszego Zadania: Konserwacja i remont baraków murowanych B-115 i B-122 wchodzi m.in. demontaż hal namiotowych stanowiących przykrycie i zabezpieczenie na czas prowadzenia prac konserwatorskich, robót budowlanych i badań archeologicznych; organizacja i wykonanie zaplecza budowy wraz z niezbędnymi utwardzeniami terenu, wykonanie tymczasowych dróg dojazdowych, przeniesienie zaplecza budowy Zamawiającego, podłączenie i uziemienie zaplecza, wykonanie tymczasowego zasilania w energię zaplecza Zamawiającego, kontenera IN i hal namiotowych.
b) Etap II - nadzór inwestorski w okresie rękojmi i gwarancji udzielonej przez Wykonawcę robót;
Udział w przeglądach obiektów w okresie gwarancji i rękojmi, kontrolowanie usuwania ujawnionych wad i usterek, komisyjne przeprowadzenie odbiorów prac realizowanych w okresie gwarancji i rękojmi udzielonej przez Wykonawcę robót
Zakresy prac dla Etapu I:
Roboty budowlane szczegółowo określają projekty budowlane, projekty techniczne, dokumenty formalno-prawne oraz STWiORB dla każdego z tych baraków, będące częścią składową dokumentacji technicznej (załącznik nr 8 do umowy),
Prace towarzyszące związane z organizacją i wykonaniem zaplecza terenu budowy oraz wykonania utwardzenia nawierzchni na potrzeby ruchu budowlanego łącznika z drogi technicznej przy baraku B-110 wraz z wykonaniem tymczasowego zasilania w energię elektr. zaplecza Zamawiającego, kontenera Inspektora nadzoru oraz hal namiotowych na potrzeby robót przy barakach B-115 i B-122"
Prace konserwatorskie dla baraków o nr inw. B-115 i B-122 szczegółowo określają programy prac konserwatorskich dla każdego z tych baraków, będące częścią składową dokumentacji technicznej (załącznik nr 8 do umowy),
Prace archeologiczne dla baraków o nr inw. B-115 i B-122 szczegółowo określają programy prac archeologicznych dla każdego z tych baraków, będące częścią składową dokumentacji technicznej (załącznik nr 8 do umowy),
demontaże hal namiotowych wzniesionych nad barakami o nr inw. B-115 i B-122 szczegółowo określają projekty budowlano-wykonawcze hal nr 3 i nr 4, projekty organizacji robót, projekty demontażu hal, dokumentacje powykonawcze, będące częścią składową dokumentacji technicznej hal namiotowych (załącznik nr 8 do umowy),

CPV: 71247000-1

Dokument nr: 2024/BZP 00264472

Otwarcie ofert: Termin otwarcia ofert: 2024-04-11 12:00

Specyfikacja:
SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://bip.malopolska.pl/auschwitz,m,429304,2024.html
3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie.
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak.
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: adres strony internetowej https://bip.malopolska.pl/auschwitz,m,429304,2024.html
Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się będzie przy użyciu platformy eZamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/pl/.
2. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawców i Zamawiającego za pośrednictwem platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@auschwitz.org, z zastrzeżeniem, że złożenie oferty odbywa się wyłącznie przy użyciu platformy e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/pl/.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, cyfrowego odwzorowania dokumentów w postaci papierowej (elektronicznych kopii dokumentów stworzonych w postaci papierowej) oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w opisane zostały w module edukacyjnym https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/ 11 https://media.ezamowienia.gov.pl/pod/2022/07/Oferty-5.2.1.pdf Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia, akceptuje te wymagania oraz warunki korzystania z ww. platformy.
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem platformy e-Zamówienia wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
Za datę przekazania oferty przyjmuje się datę jej złożenia na platformie e-Zamówienia. Za datę przekazania wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub cyfrowych odwzorowań dokumentów w postaci papierowej (elektronicznych kopii dokumentów stworzonych w postaci papierowej) oraz innych informacji przyjmuje się datę ich złożenia na platformie e-Zamówienia albo w szczególnych uzasadnionych przypadkach, o których mowa w pkt 2 powyżej, ich przekazania na adres poczty elektronicznej Zamawiającego wskazany w pkt 2 powyżej.
Ogólne zasady korzystania z Platformy:
Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie e-Zamawiający, tj.: a/ stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; b/ Komputer PC, parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HDD zainstalowany jedne z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04 Zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: o Chrome 66.0 lub nowsza o Firefox 59.0 lub nowszy o Safari 11.1 lub nowsza o Edge 14.0 i nowsze c/ Tablet/Telefon, Parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS Przeglądarka Chrome 61 lub nowa 6.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script, oraz cookies; 6.3. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj.: plików o wielkości do 150 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, docx, xlsx, csv, jpg, jpeg, tif, png, svg, zip, tar, gz, gzip, 7z, XAdES, CAdES, PAdES. Preferuje się pliki w pdf.
Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich złożenia / wysłania na platformie e-Zamówienia. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę e-Zamówienia stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanych w szczególnych uzasadnionych wypadkach, o których mowa w ppkt 2 powyżej na adres e-mail, Zamawiający przyjmuje datę dostarczenia wiadomości na adres e-mail Zamawiającego.
Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawców.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie.
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski

Składanie ofert:
TERMIN SKŁADANIA ofert: 2024-04-11 10:00
Miejsce składania ofert: otwarcie nastąpi przy użyciu platformy e-zamówienia

Miejsce i termin realizacji:
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące

Wymagania:
1. Wykonawca przystępujący do niniejszego postępowania jest zobowiązany wnieść wadium
o wartości 11 000,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych) na czas związania ofertą.
2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Pzp.
3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
3.1. Pieniądzu,
3.2. Gwarancjach bankowych,
3.3. Gwarancjach ubezpieczeniowych,
3.4. Poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy
z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
4. W przypadku wniesienia wadium w formach określonych powyżej w pkt 3.2.- 3.4., dokument winien być wystawiony na Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, ul. Więźniów Oświęcimia 20, 32-600 Oświęcim.
5. Wadium w formie pieniężnej wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego:
nr konta 53 1130 1150 0012 1268 9790 0006 Bank Gospodarstwa Krajowego,
Kod Swift (wymagany przy przelewach międzynarodowych): GOSKPLPW
6. Wnosząc wadium Wykonawca winien powołać się na nazwę niniejszego postępowania oraz nr nadany postępowaniu przez Zamawiającego ................................................/....../2024).
7. Wadium w formie niepieniężnej:
7.1. Nr postępowania: ...................................Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
7.2. Treść dokumentu wadium winna zawierać nazwę niniejszego postępowania oraz nr nadany postępowaniu przez Zamawiającego.
7.3. Udzielona gwarancja:
7.3.1.musi być gwarancją samoistną, nieodwołalną, bezwarunkową i płatną na pierwsze żądanie, bez konieczności przedkładania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów,
7.3.2.musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w Ustawie,
7.3.3.z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty Zamawiającemu całej kwoty wadium,
7.3.4.treść gwarancji nie może zawierać klauzuli zwalniającej gwaranta od odpowiedzialności wskutek zwrotu dokumentu gwarancji,
7.3.5.w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 Pzp), Zamawiający wymaga, aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum).
8. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 Pzp
SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Świadczenie usług wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, dla dwóch etapów obejmujących poniższe zakresy:
a) Etap I - nadzór inwestorski w okresie realizacji zadania:
,,Konserwacja i remont murowanych baraków mieszkalnych - o nr inw. B-115 i B-122 usytuowanych na odcinku BI dawnego KL Auschwitz II- Birkenau na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu" w zakresie zgodnym z uzyskanymi decyzjami i pozwoleniami wraz ze wszystkimi robotami związanymi z realizacją niniejszego Zadania.
Zadanie polegać będzie na konserwacji i remoncie budowlanym dwóch zabytkowych murowanych baraków mieszkalnych. Celem wszystkich czynności obejmujących konserwację i remont jest doprowadzenie do spełnienia wymagań podstawowych, dotyczących bezpieczeństwa konstrukcji, bezpieczeństwa pożarowego i użytkowego baraków, które po zakończeniu w/w prac będą funkcjonować jako udostępnione do zwiedzania obiekty muzealne pozostające w zasobach Państwowego Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu.
W zakres robót związanych z realizacją niniejszego Zadania: Konserwacja i remont baraków murowanych B-115 i B-122 wchodzi m.in. demontaż hal namiotowych stanowiących przykrycie i zabezpieczenie na czas prowadzenia prac konserwatorskich, robót budowlanych i badań archeologicznych; organizacja i wykonanie zaplecza budowy wraz z niezbędnymi utwardzeniami terenu, wykonanie tymczasowych dróg dojazdowych, przeniesienie zaplecza budowy Zamawiającego, podłączenie i uziemienie zaplecza, wykonanie tymczasowego zasilania w energię zaplecza Zamawiającego, kontenera IN i hal namiotowych.
b) Etap II - nadzór inwestorski w okresie rękojmi i gwarancji udzielonej przez Wykonawcę robót;
Udział w przeglądach obiektów w okresie gwarancji i rękojmi, kontrolowanie usuwania ujawnionych wad i usterek, komisyjne przeprowadzenie odbiorów prac realizowanych w okresie gwarancji i rękojmi udzielonej przez Wykonawcę robót
Zakresy prac dla Etapu I:
Roboty budowlane szczegółowo określają projekty budowlane, projekty techniczne, dokumenty formalno-prawne oraz STWiORB dla każdego z tych baraków, będące częścią składową dokumentacji technicznej (załącznik nr 8 do umowy),
Prace towarzyszące związane z organizacją i wykonaniem zaplecza terenu budowy oraz wykonania utwardzenia nawierzchni na potrzeby ruchu budowlanego łącznika z drogi technicznej przy baraku B-110 wraz z wykonaniem tymczasowego zasilania w energię elektr. zaplecza Zamawiającego, kontenera Inspektora nadzoru oraz hal namiotowych na potrzeby robót przy barakach B-115 i B-122"
Prace konserwatorskie dla baraków o nr inw. B-115 i B-122 szczegółowo określają programy prac konserwatorskich dla każdego z tych baraków, będące częścią składową dokumentacji technicznej (załącznik nr 8 do umowy),
Prace archeologiczne dla baraków o nr inw. B-115 i B-122 szczegółowo określają programy prac archeologicznych dla każdego z tych baraków, będące częścią składową dokumentacji technicznej (załącznik nr 8 do umowy),
demontaże hal namiotowych wzniesionych nad barakami o nr inw. B-115 i B-122 szczegółowo określają projekty budowlano-wykonawcze hal nr 3 i nr 4, projekty organizacji robót, projekty demontażu hal, dokumentacje powykonawcze, będące częścią składową dokumentacji technicznej hal namiotowych (załącznik nr 8 do umowy),
4.2.6.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
4.3.5.) Nazwa kryterium: Dodatkowe doświadczenie Inżyniera Kontraktu / Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (pełniącego funkcję koordynatora Zespołu Inżyniera Kontraktu) - w specjalności konstrukcyjno-budowlanej -
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
3. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą brać udział wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. W tym zakresie Zamawiający wymaga, aby Wykonawca:
3.1. w okresie ostatnich pięciu (5) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał usługę polegającą na pełnieniu wielobranżowego nadzoru inwestorskiego:
3.1.1. dla co najmniej 1 (jednej) budowy, która była pełniona nad robotami budowlanymi
o wartości nie mniejszej niż 5.500.000,00 zł brutto, polegającymi na remoncie, budowie, przebudowie obiektu o kubaturze nie mniejszej niż 3500 m^3, wpisanego do rejestru zabytków lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury oraz obejmowała co najmniej następujące specjalności:
(1) konstrukcyjno - budowlaną,
(2) instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
(3) instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych elektroenergetycznych,
3.1.2. Zamawiający uzna warunek określony w pkt 3.1.1 za spełniony, również w przypadku, gdy Wykonawca wykaże się doświadczeniem na podstawie umowy na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu lub Inwestora Zastępczego, o ile umowa ta obejmowała pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w zakresie opisanym w pkt. 3.1.1
3.1.3. Pełnienie ww. funkcji powinno dotyczyć pełnego okresu realizacji robót budowlanych - od ich rozpoczęcia, aż do ich zakończenia potwierdzonego wydanym protokołem odbioru końcowego (lub innym dokumentem o skutkach tożsamych).
3.2. Wykonawca obowiązany jest do udokumentowania i dysponowania osobami zdolnymi do wykonania Zamówienia (kluczowy personel) t.j :
3.2.1. jedną (1) osobą, która będzie wykonywała nadzór inwestorski w branży konstrukcyjno- budowlanej oraz w charakterze Inżyniera Kontraktu / Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, spełniającą łącznie następujące minimalne wymagania:
3.2.1.1. posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
3.2.1.2. posiadającą co najmniej 24 miesięczne doświadczenie (nabyte po uzyskaniu uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń oraz spełnieniu warunku opisanego w art. 37c Ustawy o ochronie zabytków i opieki nad zabytkami z dnia 23 lipca 2003 r) jako inspektor nadzoru inwestorskiego, kierownik budowy lub kierownik robót budowlanych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury;
3.2.1.3. posiadającą doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru nad realizacją robót budowlanych na inwestycji, w ramach której wykonano również prace konserwatorskie o wartości robót budowlanych nie mniejszej niż 5.500.000,00 zł brutto dotyczących obiektu o kubaturze nie mniejszej niż 3500 m^3;
3.2.1.4. przynależącą do właściwej izby samorządu zawodowego (legitymuje się aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa).
3.2.2. jedną (1) osobą, która będzie wykonywała nadzór inwestorski w branży elektrycznej, spełniającą łącznie następujące minimalne wymagania:
3.2.2.1. posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
3.2.2.2. posiadającą co najmniej 18 miesięczne doświadczenie (nabyte po uzyskaniu uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych bez ograniczeń oraz spełnieniu warunku opisanego w art. 37c Ustawy o ochronie zabytków i opieki nad zabytkami z dnia 23 lipca 2003r.) jako inspektor nadzoru inwestorskiego lub kierownik budowy lub kierownik robót budowlanych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury;
3.2.2.3. posiadającą doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej podczas realizacji robót budowlanych o wartości nie mniejszej niż 3.500.000,00 zł brutto oraz dotyczących obiektu o kubaturze nie mniejszej niż 2500 m^3,
3.2.2.4. przynależącą do właściwej izby samorządu zawodowego (legitymuje się aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa).
3.2.3. jedną (1) osobą, która będzie wykonywała nadzór inwestorski w branży sanitarnej, spełniającą łącznie następujące minimalne wymagania:
3.2.3.1. posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
3.2.3.2. posiadającą co najmniej 18 miesięczne doświadczenie (nabyte po uzyskaniu uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń oraz spełnieniu warunku opisanego w art. 37c Ustawy o ochronie zabytków i opieki nad zabytkami z dnia 23 lipca 2003 r) jako inspektor nadzoru inwestorskiego lub kierownik budowy lub kierownik robót budowlanych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury;
3.2.3.3. posiadającą doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej podczas realizacji robót budowlanych o wartości nie mniejszej niż 3.500.000,00 zł brutto oraz dotyczących obiektu o kubaturze nie mniejszej niż 2500 m^3,
3.2.3.4. przynależącą do właściwej izby samorządu zawodowego (legitymuje się aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa)
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
1. Wykonawca przystępujący do niniejszego postępowania jest zobowiązany wnieść wadium
o wartości 11 000,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych) na czas związania ofertą.
2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Pzp.
3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
3.1. Pieniądzu,
3.2. Gwarancjach bankowych,
3.3. Gwarancjach ubezpieczeniowych,
3.4. Poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy
z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
4. W przypadku wniesienia wadium w formach określonych powyżej w pkt 3.2.- 3.4., dokument winien być wystawiony na Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, ul. Więźniów Oświęcimia 20, 32-600 Oświęcim.
5. Wadium w formie pieniężnej wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego:
nr konta 53 1130 1150 0012 1268 9790 0006 Bank Gospodarstwa Krajowego,
Kod Swift (wymagany przy przelewach międzynarodowych): GOSKPLPW
6. Wnosząc wadium Wykonawca winien powołać się na nazwę niniejszego postępowania oraz nr nadany postępowaniu przez Zamawiającego ................................................/....../2024).
7. Wadium w formie niepieniężnej:
7.1. Nr postępowania: ...................................Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
7.2. Treść dokumentu wadium winna zawierać nazwę niniejszego postępowania oraz nr nadany postępowaniu przez Zamawiającego.
7.3. Udzielona gwarancja:
7.3.1.musi być gwarancją samoistną, nieodwołalną, bezwarunkową i płatną na pierwsze żądanie, bez konieczności przedkładania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów,
7.3.2.musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w Ustawie,
7.3.3.z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty Zamawiającemu całej kwoty wadium,
7.3.4.treść gwarancji nie może zawierać klauzuli zwalniającej gwaranta od odpowiedzialności wskutek zwrotu dokumentu gwarancji,
7.3.5.w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 Pzp), Zamawiający wymaga, aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum).
8. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 Pzp.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiana niniejszej Umowy może nastąpić za zgodą stron, w formie pisemnego aneksu, pod rygorem nieważności.
2. Zmiana Umowy może być dokonana w przypadku:
a) zmiany terminu realizacji Zadania skutkującej zmianą terminu realizacji Przedmiotu umowy (w przypadku przedłużenia się terminu realizacji robót budowlanych w wyniku wprowadzenia aneksu terminowego do umowy z Wykonawcą robót budowlanych lub w przypadku opóźnienia zakończenia realizacji robót budowlanych)
b) wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej wykonywanie Przedmiotu umowy,
c) w przypadku zmiany przepisów prawnych powodujących konieczność zastosowania innych rozwiązań niż zakładano w opisie Przedmiotu umowy
d) ograniczenia zakresu robót wynikającego z braku środków finansowych Zamawiającego lub innych przyczyn leżących po stronie Zamawiającego,
e) zmiany stawki podatku od towarów i usług,
f) zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia ustalonego na podstawie przepisów o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
g) zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne,
h) wprowadzenia minimalnej stawki za roboczogodzinę od umów cywilnoprawnych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa - jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania umowy przez Wykonawcę;
i) zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, z zastrzeżeniem, że dotyczy to wyłącznie zmiany zasad wprowadzonych na szczeblu ustawowym. Niniejsza przesłanka nie będzie miała zastosowania do zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych poczynionych na szczeblu wykonawca (pracodawca) - pracownik.
3. Zmiana wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy w przypadku zaistnienia przesłanki, o której mowa w ust. 2 pkt e), będzie odnosić się wyłącznie do części przedmiotu umowy zrealizowanej, zgodnie z terminami ustalonymi umową, po dniu wejścia w życie przepisów zmieniających stawkę podatku od towarów i usług oraz wyłącznie do części przedmiotu umowy, do której zastosowanie znajdzie zmiana stawki podatku od towarów i usług. W przypadku zmiany, o której mowa w ust. 2 pkt e), wartość wynagrodzenia netto nie zmieni się, a wartość wynagrodzenia brutto zostanie wyliczona na podstawie nowych przepisów.
4. Zmiana wysokości wynagrodzenia w przypadku zaistnienia przesłanki, o której mowa w ust. 2 pkt f), g), h) będzie obejmować wyłącznie część wynagrodzenia należnego Wykonawcy, w odniesieniu do której nastąpiła zmiana wysokości kosztów wykonania umowy przez Wykonawcę, w związku z wejściem w życie przepisów odpowiednio zmieniających wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę lub dokonujących zmian w zakresie zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub w zakresie wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne albo wprowadzających minimalną stawkę za roboczogodzinę od umów cywilnoprawnych.
5. W przypadku zmiany, o której mowa w ust. 2 pkt f) lub h), wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie do wysokości aktualnie obowiązującego minimalnego wynagrodzenia za pracę lub do wysokości aktualnie obowiązującej stawki za roboczogodzinę w umowach cywilnoprawnych, z uwzględnieniem wszystkich obciążeń publicznoprawnych od kwoty wzrostu minimalnego wynagrodzenia lub od kwoty wzrostu stawki za roboczogodzinę w umowach cywilnoprawnych. Kwota odpowiadająca wzrostowi kosztu Wykonawcy będzie odnosić się wyłącznie do części wynagrodzenia pracowników wykonujących przedmiot umowy lub do części wynagrodzenia osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, odpowiadającej zakresowi, w jakim wykonują oni prace bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu umowy.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

Uwagi:
Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
4.3.5.) Nazwa kryterium: Dodatkowe doświadczenie Inżyniera Kontraktu / Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (pełniącego funkcję koordynatora Zespołu Inżyniera Kontraktu) - w specjalności konstrukcyjno-budowlanej -
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Termin związania ofertą: do 2024-05-10

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.