Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
6011z ostatnich 7 dni
22999z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Poszukiwany monter wentylacji i klimatyzacji do pracy w Belgii

Typ ogłoszenia: zlecenie
Przedmiot:

Data zamieszczenia: 2024-01-12
Dane kontaktowe Zamawiającego: Osoba/ Firma Prywatna
39-400 Tarnobrzeg
powiat: Tarnobrzeg
tel. 515834167
Województwo: podkarpackie
Miasto: Tarnobrzeg
Wadium: ---
Nr telefonu: tel. 515834167
Termin składania ofert: 2024-02-12 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Wilsko Sp. Z o.o. , posiada 19-letnie doświadczenie głównie w branży budowlanej. Obecnie zatrudniamy blisko 200 pracowników, w tym: spawacze, monterzy oraz instalatorzy budowlani. Nasze usługi realizujemy na terenie Polski, Belgi i innych krajów UE. Jesteśmy wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER WENTYLACJI i KLIMATYZACJI - praca w Belgi
Zakres obowiązków:
montaż nowych instalacji gazowych, wodno- kanalizacyjnych, ogrzewania (naprawy oraz renowacje) w budynkach
montaż armatury sanitarnej, grzejników, kotłów, boilerów itp.
wykonywanie przyłączy budynków
praca z rysunkiem oraz schematem technicznym

Wymagania:
Wymagania:
doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
znajomość technik montażu oraz obsługi narzędzi i sprzętu branżowego.
umiejętność czytania schematów oraz dokumentacji technicznej
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
mile widziane uprawnienia na podesty ruchome, zwyżkach oraz podnośniki koszowe
mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
prawo jazdy kat B

Uwagi:
Podczas kontaktu z ogłaszającym powołaj się na serwis dostępny w polu www

Przetargi z podobnych kategorii