Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
2664z ostatnich 7 dni
22990z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz Remont chodnika...

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz Remont chodnika procesyjnego, dzwonnicy oraz dachu kościoła

Data zamieszczenia: 2024-02-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Zygmunta w Królewie
Królewo 99
09-131 Joniec
powiat: płoński
Telefon: (23)661 61 21
parafia.krolewo@onet.pl
Województwo: mazowieckie
Miasto: Joniec
Wadium: ---
Nr telefonu: Telefon: (23)661 61
Termin składania ofert: 2024-03-11 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Nazwa inwestycji: Remont chodnika procesyjnego, dzwonnicy oraz dachu kościoła przy Parafii Św. Zygmunta w Królewie.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 (dwie) części:
Część I Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (projektu budowlano-konserwatorskiego) na Remont chodnika procesyjnego, dzwonnicy oraz dachu kościoła przy Parafii Św. Zygmunta w Królewie.
Część II Remont chodnika procesyjnego, dzwonnicy oraz dachu kościoła przy Parafii Św. Zygmunta w Królewie.
Wykonawca może złożyć ofertę na I Część lub na II Część lub na jedną Cześć lub na dwie Części.
Opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na Remont chodnika procesyjnego, dzwonnicy oraz dachu kościoła przy Parafii Św. Zygmunta w Królewie.
1. Wykonanie projektu budowlanego do złożenia w Starostwie Powiatowym w Płońsku 4 egz.
2. Złożenie do uzgodnienia projektu do Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Warszawie, Oddział w Ciechanowie i uzyskanie pozwolenia na prace remontowo budowlane, wraz z zatwierdzeniem programu prac konserwatorskich 1 egz.
a) Wykonanie przeglądu obiektu pod kątem planowanych prac remontowo-konserwatorskich.
b) Uzyskanie mapy do celów projektowych.
c) Wykonanie dokumentacji zdjęciowo opisowej przedstawiających zakres prac.
d) Wykonanie projektu budowlano- konserwatorskiego.
e) Opracowanie programu konserwatorskiego i zatwierdzenie zakresu prac oraz użytych technologii z konserwatorem zabytków.
f) Wykonanie ekspertyzy technicznej wraz z oceną bezpieczeństwa i ochrony dla inwestycji.
g) Wykonanie kosztorysów inwestorskich wraz z obmiarem robót.
h) Wykonanie dokumentu Specyfikacja robót budowlanych - STWiOR,
i) Uzyskanie pozwolenia budowlanego na prowadzone prace remontowe.
j) Pełnienie nadzoru autorskiego (bez dodatkowego wynagrodzenia) nad opracowaną dokumentacją od momentu podpisania przez Zamawiającego umowy z wykonawcą robót budowlanych do dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego robót;
Opracowana dokumentacja powinna być kompletna z punktu widzenia zadania inwestycyjnego, które ma być wykonane na jej podstawie, spójna i skoordynowana we wszystkich specjalnościach, a w szczególności posiadająca niezbędne uzgodnienia i rozwiązania szczegółowe w zakresie umożliwiającym realizację zadania inwestycyjnego bez dodatkowych opracowań i uzupełnień.
Należy tak określać przedmiot zamówienia aby nie był on opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia chyba, że będzie to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i nie można opisać go za pomocą dostatecznie dokładnych określeń a wskazaniu takiemu muszą towarzyszyć wyrazy ,,lub równoważne" wraz z wykazaniem warunków równoważności.
Należy opisywać przedmiot zamówienia za pomocą cech technicznych i jakościowych, przy przestrzeganiu Polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane.
Planowany zakres prac jaki należy ująć w dokumentacji:
1. chodnik procesyjny (rozbiórka istniejącej nawierzchni i podbudowy, wykonanie koryta pod nową konstrukcję, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego oraz betonu, wykonanie nowej nawierzchni z płyt kamiennych z wypełnieniem spoin, uporządkowanie terenu),
2. remont dzwonnicy (roboty rozbiórkowe, ołacenie połaci dachowych łatami, krycie dachu gontami, oczyszczenie i pomalowanie ścian dzwonnicy, oczyszczenie i pomalowanie konstrukcji wsporczej dzwonu, malowanie stolarki),
3. remont cząstkowy pokrycia dachu kościoła (wymiana cząstkowa rur i rynien dachowych, wymiana cząstkowa blachy płaskiej, naprawa i uszczelnienie połączeń)

CPV: 71.22.00.00-6, 71.24.80.00-8

Dokument nr: 1/2024

Składanie ofert:
Miejsce i sposób składania ofert
Oferta powinna zostać złożona do dnia 11 marca 2024 roku do godz. 10:00 osobiście, listownie, przesyłką kurierską na adres Zamawiającego:
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Zygmunta w Królewie; Królewo 99, 09-131 Joniec powiat płoński
lub pocztą elektroniczną na adres: parafia.krolewo@onet.pl
W przypadku ofert przesłanych pocztą elektroniczną w tytule wiadomości należy wpisać ,,Zapytanie ofertowe na: Część I Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na Remont chodnika procesyjnego, dzwonnicy oraz dachu kościoła przy Parafii Św. Zygmunta w Królewie, a dokument z wymaganymi załącznikami musi być przesłany w
formie skarm podpisanej oferty (pdf). Równocześnie podpisany oryginał należy niezwłocznie dostarczyć do Zamawiającego.

Miejsce i termin realizacji:
Harmonogram realizacji zamówienia
Przedmiot zamówienia winien być zrealizowany do dnia 30.09.2024 roku (do trzydziestego września 2024 roku) przy czym Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszej realizacji.

Wymagania:
Zamawiający wymaga w stosunku do Wykonawców przedstawienia w ofercie: wypełnionego i podpisanego formularza ofertowego wg. wzoru stanowiącego Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego; zaoferowana w formularzu ofertowym cena powinna uwzględniać wykonanie wszystkich prac i czynności oraz zawierać wszelkie koszty związane z realizacją zamówienia, świadczonego przez okres i na warunkach określonych w ofercie Wykonawcy, w tym także koszt z tytułu przeniesienia majątkowych praw autorskich. Wykonawca poda cenę ryczałtową netto i brutto za przedmiot zamówienia, kwotę podatku VAT oraz stawkę podatku VAT. Cenę oferty należy podać cyframi w złotych polskich z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Cenę brutto należy również podać słownie.
Lista dokumentów/oświadczeń wymaganych od Wykonawcy
Dokumenty obligatoryjne wymagane od Wykonawcy:
1. Oferta (Formularz ofertowy Załącznik Nr 1)
2. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające spełnienie warunków wskazanych w Zapytaniu (Załącznik Nr 2; Załącznik Nr 3);
3. Dokument rejestrowy (w przypadku podmiotów zagranicznych wydruk z właściwego rejestru przedsiębiorców). Jeśli Wykonawcę reprezentuje osoba inną niż upoważniona w ww. dokumencie rejestrowym, proszę załączyć stosowne pełnomocnictwo.
Wymagania podstawowe 1. Warunki udziału Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności
1. Wykonawca musi posiadać uprawienia do wykonania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień. (Oświadczenie Wykonawcy Załącznik Nr 2 ), tj. dysponują odpowiednimi osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, posiadającymi niezbędne uprawnienia do wykonywania czynności będących przedmiotem zamawianej usługi, tj. odpowiednie uprawnienia projektowe. Na potwierdzenie spełniania tego warunku Wykonawca przedłoży wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z załącznikiem Nr 2 do niniejszego zapytania ofertowego.
Wiedza i doświadczenie
Wykonawca musi wykazać się doświadczeniem w okresie ostatnich 3 lat od dnia złożenia oferty w realizacji co najmniej 1 usługi polegającej na opracowaniu kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej prace budowlane lub remontowe dotyczące obiektu wpisanego do rejestru zabytków wraz z dowodami, że usługa została
wykonana należycie. Na potwierdzenie spełnienia tego warunku Wykonawca przedłoży wraz z ofertą wykaz usług wykonanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem nazwy obiektu dla którego były wykonane prace projektowe, nr wpisu obiektu do rejestru zabytków, ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których te usługi zostały wykonane - wg załącznika nr 3 do niniejszego zapytania ofertowego oraz dowody określające, czy wykazane usługi zostały wykonane lub są wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane. Potencjał techniczny
1. Wykonawca znajduje się w sytuacji organizacyjnej zapewniającej wykonanie zamówienia. (Oświadczenie Wykonawcy Załącznik Nr 2) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
1. Wykonawca znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia (Oświadczenie Wykonawcy Załącznik Nr 2);
2. Wykonawca nie jest wpisany do KRD lub innego rejestru długów (Oświadczenie Wykonawcy Załącznik Nr 2)
Dodatkowe warunki
1. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Za termin złożenia oferty rozumie się dzień wpływu oferty do siedziby Zamawiającego lub jej otrzymania na adres poczty elektronicznej wskazany w niniejszym Zapytaniu ofertowym.
2. Złożenie oferty nie stanowi zawarcia umowy.
3. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych.
4. Wykonawca może przed upływem terminu składania ofert zmienić lub wycofać swoją ofertę.
5. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może zwracać się do Wykonawców w celu złożenia wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert oraz przedłożenia dokumentów, potwierdzających prawdziwość informacji podanych w oświadczeniach.
6. W przypadku wygaśnięcia terminu ważności oferty, Zamawiający może zwrócić się do Wykonawcy o jego przedłużenie.
7. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania ofertowego bez podawania przyczyn na każdym etapie.
8. Zamawiający zastrzega możliwość wydłużenia terminu nadsyłania ofert. O tym fakcie każdorazowo powiadomi wszystkich Wykonawców, zamieszczając stosowną informację na stronie upublicznienia zapytania.
9. Wykonawca poprzez złożenie oferty, akceptuje wszystkie warunki postępowania wskazane w niniejszym Zapytaniu.
10. Wynagrodzenie zostanie uregulowane w formie przelewu bankowego na konto wykonawcy wskazane w umowie.
Informacja na temat wykluczenia
Z udziału z postępowania wykluczone są podmioty, w odniesieniu do których wszczęto postępowanie upadłościowe lub których upadłość ogłoszono, a także te powiązane osobowo i kapitałowo z Zamawiającym.
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:
1. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
2. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,
3. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
4. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli,
5. pozostawaniu z Wykonawcą w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że może to budzić uzasadnione wątpliwości, co do bezstronności tych osób.
Warunki zmiany umowy
1. Zakazuje się zmian postanowień niniejszej umowy, chyba że zmiana będzie dotyczyć następujących zdarzeń:
1) uzasadnionych zmian w zakresie sposobu wykonania zamówienia proponowanych przez Zamawiającego lub Wykonawcę, jeżeli te zmiany są korzystne dla Zamawiającego, bez zwiększenia ceny określonej w niniejszej umowie,
2) wystąpienia zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu niniejszej umowy, w tym powodujących konieczność zastosowania innych rozwiązań niż zakładano w opisie przedmiotu zamówienia, powodujących konieczność uzyskania dokumentów, które te przepisy narzucają, zmiany stawki podatku VAT, itp.,
3) wyniknięcia rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w umowie, których nie można usunąć w inny sposób a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej zapisów przez strony,
4) wystąpienia konieczności zmiany osób (śmierć, choroba, ustanie stosunku pracy lub inne zdarzenia losowe lub inne przyczyny niezależne od Wykonawcy) przy pomocy, których Wykonawca realizuje przedmiot umowy,
5) wystąpienia konieczności zmiany osób (śmierć, choroba, ustanie stosunku pracy lub inne zdarzenia losowe lub inne przyczyny niezależne od Zamawiającego), przy pomocy których Zamawiający realizuje przedmiot niniejszej umowy,
6) zmiany terminu realizacji przedmiotu niniejszej umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, a także np. wystąpienia zwłoki w wydaniu przez organy administracji lub inne podmioty wymaganych decyzji, zezwoleń, opinii, uzgodnień.
7) wystąpienia okoliczności siły wyższej, np. wystąpienia zdarzenia losowego, wywołanego przez czynniki zewnętrzne, którego nie można było przewidzieć z pewnością, w szczególności zagrażającego bezpośrednio życiu lub zdrowiu ludzi lub grożącego powstaniem szkody w znacznych rozmiarach - możliwa jest zmiana terminu realizacji zamówienia,
8) wystąpienia zmiany danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną umowy, np. zmiana nr rachunku bankowego, zmiana danych teleadresowych,
9) w przypadku konieczności prowadzenia działań przez osoby trzecie, uniemożliwiające wykonanie przedmiotu zamówienia, które to działania nie są spowodowane przyczynami leżącymi po stronie Wykonawcy - możliwa jest zmiana terminu realizacji zamówienia,
10) zmiany umowy są konieczne na skutek działania organów administracji lub instytucji upoważnionych do wydawania decyzji albo innych aktów władczych lub nadzorczych związanych z realizacją przedmiotu umowy; gdy właściwe organy administracji publicznej i instytucje uzgadniające nie wydały wymaganych decyzji administracyjnych lub uzgodnień w ustawowym terminie, a także w przypadku konieczności dokonania korekt w zatwierdzonym przez Zamawiającego rozwiązaniu projektowym, a wynikających ze zmiany stanowiska Zamawiającego lub stanowiska instytucji uzgadniających (opiniujących).
2. Zmiany umowy mogą nastąpić pod rygorem nieważności, wyłącznie za zgodą obu stron w formie pisemnego aneksu.
3. Strona niniejszej umowy występująca o zmianę postanowień umowy zobowiązana jest do udokumentowania zaistnienia okoliczności, o których mowa w ust. 1.
Zamówienia uzupełniające
Nie istnieje możliwość udzjelenia dotychczasowemu wykonawcy zamówień publicznych dodatkowych / uzupełniających nieobjętych zamówieniem podstawowym.
Ocena oferty
Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji
Warunkiem oceny oferty pod kątem kryteriów jest:
-Odniesienie się w ofercie do wszystkich parametrów technicznych wskazanych w zapytaniu ofertowym;
-Spełnienie minimalnych parametrów technicznych przedmiotu zamówienia.
- Kryteria oceny ofert: a) CENA - ocenie podlega cena całkowita brutto (100%) Sposób przyznawania punktacji: a) CENA
C = (najniższa oferowana cena brutto/ cena brutto oferty badanej) x 100
Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta, która spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego i uzyskała największą ilość punktów. W przypadku, gdy Zamawiający nie może dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że dwie lub więcej ofert zostały złożone o takiej samej cenie i otrzymały taką samą ilość punktów Zamawiający wezwie Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych. Wykonawcy, składając oferty dodatkowe, nie mogą zaoferować cen lub kosztów wyższych niż zaoferowane w złożonych ofertach.

Uwagi:
KLAUZULA INFORMACYJNA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej ,,RODO", informuję, że:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diecezjalny Inspektor Ochrony Danych z siedzibą ul. Tumska 3, 09-402 Płock, adres e-mail: inspektor@diecezjaplocka.pl, tel. 24 / 262 26 40, zwany dalej ,,Administratorem",
2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Kurii Diecezjalnej Płockiej możliwy jest telefonicznie: 24 / 262 26 40, pod adresem e-mail: inspektor@diecezjaplocka.pl lub osobiście w siedzibie Administratora,
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
4. w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany,
5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych oraz prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
6. posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.