Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
6130z ostatnich 7 dni
24519z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Przetargi z województw:

Zrobotyzowana cela spawalnicza do dużych gabarytów

Typ ogłoszenia: przetarg
Przedmiot:

Zrobotyzowana cela spawalnicza do dużych gabarytów

Data zamieszczenia: 2024-03-21
Dane kontaktowe Zamawiającego: BORIMEX ZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
110A
39-305 Borowa
powiat: mielecki
17 581 05 30
arkadiusz.krupa@borimex.pl
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/186811
Województwo: podkarpackie
Miasto: Borowa
Wadium: ---
Nr telefonu: 17 581 05 30
Termin składania ofert: 2024-04-23 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
,,Zrobotyzowana cela spawalnicza do dużych gabarytów"
ZAPYTANIE OFERTOWE NR C7/BORIMEX/SMART/2024 w ramach projektu nr FENG.01.01-IP.02-0740/23 pt. ,,Autonomiczna platforma terenowa"
Powstaje w kontekście projektu
FENG.01.01-IP.02-0740/23 - Autonomiczna platforma terenowa.

Część 1
Część 1. Urządzenia i oprogramowanie

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
PARAMETRY.
1. Część 1 przedmiotu zamówienia obejmuje zaprojektowanie, dostawę, budowę i integrację zrobotyzowanej celi spawalniczej do dużych gabarytów wraz z wdrożeniem procesów - urządzenia i oprogramowanie.
2. Część 1 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzenia nie mniej niż 3 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 4 dni i dotyczyć m.in.: zakresu programowania i obsługi robota. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia w siedzibie Wykonawcy lub wskazanym przez Wykonawcę miejscu, lecz w takim przypadku zapewnia podstawowe wyżywienie w trakcie szkolenia. W przypadku szkolenia poza siedzibą Zamawiającego, koszty dojazdu i noclegu pokrywa Zamawiający. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
3. Część 1 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzenia nie mniej niż 3 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 3 dni i dotyczyć m.in.: zakresu programowania offline robota. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia w siedzibie Wykonawcy lub wskazanym przez Wykonawcę miejscu, lecz w takim przypadku zapewnia podstawowe wyżywienie w trakcie szkolenia. W przypadku szkolenia poza siedzibą Zamawiającego, koszty dojazdu i noclegu pokrywa Zamawiający. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
4. Część 1 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzenia nie mniej niż 3 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 3 dni i dotyczyć m.in.: zakresu pracy z kamerą laserową oraz programowania wielościegowego. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia w siedzibie Wykonawcy lub wskazanym przez Wykonawcę miejscu, lecz w takim przypadku zapewnia podstawowe wyżywienie w trakcie szkolenia. W przypadku szkolenia poza siedzibą Zamawiającego, koszty dojazdu i noclegu pokrywa Zamawiający. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
5. Część 1 przedmiotu zamówienia zaprojektowana i wykonana zgodnie z Koncepcją uniwersalnego projektowania i użyteczna dla wszystkich, w możliwie największym stopniu, bez potrzeby adaptacji lub specjalistycznego projektowania.
6. Część 1 przedmiotu zamówienia prosta w obsłudze umożliwiająca pracę osobom o różnym stopniu niepełnosprawności.
7. Część 1 przedmiotu zamówienia umożliwi użyteczność dla osób o różnej sprawności, elastyczność w użytkowaniu, proste i intuicyjne użytkowanie, czytelną informację, tolerancję na błędy, wygodne użytkowanie bez wysiłku, wielkość i przestrzeń odpowiednią dla dostępu i użytkowania oraz zachowanie percepcji równości.
8. Część 1 przedmiotu zamówienia może być obsługiwana cyfrowo, gdzie wszelkie funkcje obsługi mogą być wyświetlane cyfrowo, a zatem komunikowanie może odbywać się również z wykorzystaniem dźwięku lub samego obrazu. Dostępność zapewniona, ponieważ nie zawiera żadnych elementów, czy cech stanowiących potencjalnej bariery w jego użytkowaniu dla osób z niepełnosprawnościami.
9. Część 1 przedmiotu zamówienia ma być dopuszczona do użytkowania przez posiadanie Deklaracji zgodności CE lub równoważnej certyfikacji.
10. Część 1 przedmiotu zamówienia bezpieczna dla obsługi i otoczenia.
11. Część 1 przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie pełnej dokumentacji DTR (instrukcja obsługi, instrukcja BHP w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej, katalog części zamiennych, schematy elektryczne, schematy mechaniczne, schematy hydrauliczne i pneumatyczne, deklaracja zgodności zgodna z obowiązującymi przepisami na terenie Unii Europejskiej), wszelkie atesty, certyfikaty, instrukcje, które umożliwiają prawidłowe i zgodne z przepisami prawa korzystanie z Urządzenia i jego elementów.
12. Część 1 przedmiotu zamówienia powinna składać się z co najmniej 5 modułów.
MODUŁ 1 - RAMIĘ ROBOTA.
Pełen opis wymagań ze względu na ograniczoną liczbę znaków znajduje się w zapytaniu ofertowym nr C7/BORIMEX/SMART/2024 z dnia 21 marca 2024 r.
MODUŁ 2 - SPAWALNICZE ŹRÓDŁO PRĄDU.
Pełen opis wymagań ze względu na ograniczoną liczbę znaków znajduje się w zapytaniu ofertowym nr C7/BORIMEX/SMART/2024 z dnia 21 marca 2024 r.
MODUŁ 3 - KONSTRUKCJA, RAMY, TOROWISKA, POZYCJONERY, ELEMENTY TOWARZYSZĄCE.
Pełen opis wymagań ze względu na ograniczoną liczbę znaków znajduje się w zapytaniu ofertowym nr C7/BORIMEX/SMART/2024 z dnia 21 marca 2024 r.
MODUŁ 4 - JEDNOSTKA FILTROWENTYLACYJNA.
Pełen opis wymagań ze względu na ograniczoną liczbę znaków znajduje się w zapytaniu ofertowym nr C7/BORIMEX/SMART/2024 z dnia 21 marca 2024 r.
MODUŁ 5 - OPROGRAMOWANIE.
Pełen opis wymagań ze względu na ograniczoną liczbę znaków znajduje się w zapytaniu ofertowym nr C7/BORIMEX/SMART/2024 z dnia 21 marca 2024 r.
Wszystkie wymienione powyżej oraz szczegółowo w zapytaniu ofertowym parametry są obligatoryjne.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Termin podpisania Protokołu odbioru końcowego (dostawa, uruchomienie i odbiór końcowy): nie dłuższy niż do 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Część 2
Część 2. Instalacje specjalistyczne i uzupełniajace

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
PARAMETRY.
1. Część 2 przedmiotu zamówienia obejmuje zaprojektowanie, dostawę, budowę i integrację instalacji specjalistycznych i uzupełniających stanowiących element zrobotyzowanej celi spawalniczej do dużych gabarytów.
2. Część 2 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzeń nie mniej niż 2 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 8 godzin i dotyczyć m.in.: podstawowego serwisowania i przeglądów bieżących. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia wyłącznie w siedzibie Wykonawcy. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
3. Część 2 przedmiotu zamówienia zaprojektowana i wykonana zgodnie z Koncepcją uniwersalnego projektowania i użyteczna dla wszystkich, w możliwie największym stopniu, bez potrzeby adaptacji lub specjalistycznego projektowania.
4. Część 2 przedmiotu zamówienia prosta w obsłudze umożliwiająca pracę osobom o różnym stopniu niepełnosprawności.
5. Część 2 przedmiotu zamówienia umożliwi użyteczność dla osób o różnej sprawności, elastyczność w użytkowaniu, proste i intuicyjne użytkowanie, czytelną informację, tolerancję na błędy, wygodne użytkowanie bez wysiłku, wielkość i przestrzeń odpowiednią dla dostępu i użytkowania oraz zachowanie percepcji równości.
6. Część 2 przedmiotu zamówienia ma być dopuszczona do użytkowania przez posiadanie Deklaracji zgodności CE lub równoważnej certyfikacji.
7. Część 2 przedmiotu zamówienia bezpieczna dla obsługi i otoczenia.
8. Część 2 przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie pełnej dokumentacji DTR (instrukcja obsługi, instrukcja BHP w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej, katalog części zamiennych, schematy, deklaracja zgodności zgodna z obowiązującymi przepisami na terenie Unii Europejskiej).
9. Część 2 przedmiotu zamówienia powinna składać się z co najmniej 2 modułów.
MODUŁ 1 - STANOWISKA ODCIĄGOWE DO SCZEPIANIA (PRZYGOTOWANIE DO ZROBOTYZOWANEGO SPAWANIA).
10. Stanowiska odciągowe do sczepiania wyposażone w jednostkę filtrowentylacyjną, 8 spawalniczych ramion odciągowych oraz instalację stanowiska odciągowego z rurami ssawnymi oraz istniejącymi kolektorami głównymi.
11. Jednostka fitrowentylacyjna o mocy minimum 7,5 kW.
12. Wyposażona w filtry patronowe przystosowane do odciągu dymów spawalniczych i pyłów o wydajności minimum 7500 m3/h i max ciśnieniem co najmniej do 3900 Pa.
13. Jednostka posiadająca automatyczne oczyszczanie filtra w sekwencjach czasowych oraz oczyszczanie wywoływane ręcznie.
14. Ciśnienie pracy w przedziale 2-4 bar.
15. Jednostka posiadająca certyfikat typu DIN EN ISO 15012-1 lub rozwiązanie równoważne i dopuszczona dla klasy spawalniczej W3 jako stacjonarne urządzenie dla odciągu dymów spawalniczych.
16. Powierzchnia filtracyjna minimum 80m2.
17. Rodzaj filtra: dla klasy pyłu zgodnie z DIN EN 60335-2-69:2008 lub rozwiązanie równoważne.
18. Sterowanie procesem oczyszczania: zależne od stopnia zabrudzenia filtrów.
19. Budowa sterowania: osobno w kablem zasilającym minimum 15 m.
20. Punkt znamionowy pracy (efektywna wydajność): minimum 6000 m3/h przy ciśnieniu co najmniej 3100+-5% Pa.
21. Jednostka wyposażona w tłumik przy wyrzucie powietrza.
22. Jednostka wyposażona w falownikowy system sterowania pracą silnika.
23. Jednostka wyposażona w automatyczny system impregnacji filtrów.
24. Króciec wlotowy min 350 mm.
25. Pojemnik na pył minimum 45 litrów.
26. Obudowa dźwiękochłonna.
27. Jednostka wyposażona w łapacz iskier, oraz wyposażenie przeciwpożarowe składające się co najmniej z czujki pyłu/dymu, sygnalizację świetlna i dźwiękową oraz przyłącze do gaśnicy. System przeciwpożarowy powinien zapewniać w sytuacji awaryjnej co najmniej automatyczne zatrzymanie wentylatora oraz odcięcie dopływu sprężonego powietrza.
28. Zasuwy odcinające do kanałów sterowana elektrycznie lub elektro-pneumatycznie w sytuacji awaryjnej.
29. Jednostka filtrowentylacyjna posiadająca automatyczne oczyszczanie filtra w sekwencjach czasowych oraz oczyszczanie wywoływane ręcznie.
30. Jednostka wyposażona w automatyczny system impregnacji filtrów patronowych wraz z czynnikiem do impregnacji w ilości min 75 kg.
31. Dopuszczalny poziom hałasu jednostki filtrowentylacyjnej poniżej 79 dB w odległości 1m od urządzenia.
32. Każde z ośmiu ramion odciągowych minimum 4 mb o przyłączu min 150 mm wyposażone w zewnętrzny lub wewnętrzny mechanizm utrzymujący ramię oraz przeguby zapewniające łatwe manewrowanie przy stanowisku pracy.
33. Każde z ośmiu ramion odciągowych przystosowane do pracy ciągłej odciągu dymów spawalniczych, lekkich pyłów i gazów.
34. Króćce przyłączeniowe odpowiednie do średnicy przyłączeniowej ramienia.
35. Wsporniki do zamontowania ramienia na słupie lub ścianie.
36. Ramiona lub przyłącza wyposażone w szczelne przepustnice odcinające.
37. Ssawka odciągowa ramion z możliwością obrotu oraz uchyłu.
38. Przepustnica regulacyjna umieszczona w ramionach lub rurach przyłączeniowych do kolektora głównego.
39. Instalacja ramion i stanowiska odciągowego do kolektorów głównych.
40. Co najmniej 16 liniowych lamp świetlnych LED o neutralnej barwie światła, wersja podwieszana, o mocy min 60W, klasa IP - pyłoszczelna lub wyższa, przystosowane do montażu na hali produkcyjnej na wysokości min 5 metrów. Wyposażone w zasilacze oraz system typu DALI lub równoważny, podział na min 4 sekcje z czujnikami ruchu.
41. DOSTAWA i montaż lamp świetlnych stanowiska.
MODUŁ 2 - INSTALACJA RUROCIĄGOWA DLA MIESZANINY GAZÓW SPAWALNICZYCH.
42. Rurociąg ze stali nierdzewnej przystosowany do zasilania mieszanką Ar/CO2 z wiązek za pomocą wysokociśnieniowego trójdrożnego zaworu oraz reduktora ciśnienia z podgrzewaczami i możliwością podpięcia do 2 wiązek 200 bar wężami wysokociśnieniowymi z tworzywa. Ciśnienie robocze panelu redukującego 0,2-20 bar. Przepływ min 60Nm3/h. Przyłącza i inne niezbędne wyposażenie do podłączenia wiązek z gazem.
43. Długość rurociągu minimum 210 mb, z czego kolektor główny o przekroju 22x1 - minimum 164 mb, zejścia do punktów poboru minimum 46mb, przekrój 15x1.
44. Instalacja wyposażona w 13 punktów poboru zakończonymi w zawory z reduktorem i rotametrem oraz zaworem odcinającym. Ciśnienie pracy max 25 bar, przepływ 0-28l/min regulowane, przyłącza wlotowe i wylotowe.
45. Uzupełnienie posadzki pod robota spawalniczego - parametry: beton B30 posadzkowy powierzchniowo utwardzony zbrojony 2x siatką stalową 10x10 cm drut fi nie mniej niż 10 mm, wymiar otworu do zabetonowania #25x260x404 cm.
46. Uzupełnienie posadzki pod torowisko obrotnika - parametry: beton B30 posadzkowy powierzchniowo utwardzony zbrojony 2x siatką stalową 10x10 cm drut fi nie mniej niż 10 mm, wymiar otworu zabetonowania #25x340x140 cm.
47. Zamawiający zapewnia zwyżkę do celów instalacyjnych.
Wszystkie wymienione powyżej oraz szczegółowo w zapytaniu ofertowym parametry są obligatoryjne.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Termin podpisania Protokołu odbioru końcowego (dostawa, uruchomienie i odbiór końcowy): nie dłuższy niż do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Z

Część 3
Część 3. Logistyka stanowiska v1

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
PARAMETRY.
1. Część 3 przedmiotu zamówienia obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę, zapewnienie niezbędnego sprzętu do montażu, montaż elementów logistyki wielkogabarytowej stanowiących element zrobotyzowanej celi spawalniczej do dużych gabarytów.
2. Część 3 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzeń nie mniej niż 2 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 4 godz. i dotyczyć m.in.: podstawowego serwisowania i przeglądów bieżących. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia wyłącznie w siedzibie Wykonawcy. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
3. Część 3 przedmiotu zamówienia zaprojektowana i wykonana zgodnie z Koncepcją uniwersalnego projektowania i użyteczna dla wszystkich, w możliwie największym stopniu, bez potrzeby adaptacji lub specjalistycznego projektowania.
4. Część 3 przedmiotu zamówienia prosta w obsłudze umożliwiająca pracę osobom o różnym stopniu niepełnosprawności.
5. Część 3 przedmiotu zamówienia umożliwi użyteczność dla osób o różnej sprawności, elastyczność w użytkowaniu, proste i intuicyjne użytkowanie, czytelną informację, tolerancję na błędy, wygodne użytkowanie bez wysiłku, wielkość i przestrzeń odpowiednią dla dostępu i użytkowania oraz zachowanie percepcji równości.
6. Część 3 przedmiotu zamówienia ma być dopuszczona do użytkowania przez posiadanie Deklaracji zgodności CE lub równoważnej certyfikacji.
7. Część 3 przedmiotu zamówienia bezpieczna dla obsługi i otoczenia.
8. Część 3 przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie pełnej dokumentacji DTR (instrukcja obsługi, instrukcja BHP w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej, katalog części zamiennych, schematy, deklaracja zgodności zgodna z obowiązującymi przepisami na terenie Unii Europejskiej).
9. Magazyn logistyczny w postaci namiotu zewnętrznego do składowania elementów i przyrządów spawalniczych.
10. Szerokość minimum 14,0 m, długość minimum 26,9 m. Wymiary zewnętrzne ograniczone możliwością zabudowy.
11. Wysokość do okapu minimum 5,0 m.
12. Kąt nachylenia dachu jednospadowego około 5 stopni z tolerancją +/- 1 stopień.
13. Odporność temperaturowa w przedziale nie mniejszym niż od -30 st.C do +70 st.C.
14. Konstrukcja nośna wykonana w klasie EXC2 ze stalowych lub aluminiowych profili zgodnie z normą EN 1090-2:2008 oraz A1:2011 lub rozwiązanie równoważne. Słupy pionowe wykonane w systemie niekratownicowym.
15. Elementy stalowe zabezpieczone poprzez cynkowanie ogniowe lub inne powłoki o odporności w komorze solnej minimum 300h.
16. Poszycie dachu z blachy trapezowej typu T35 lub o profilu zbliżonym, grubość blachy min 0,35mm, lakierowanego w kolorze uzgodnionym z Zamawiającym wg standardowej palety producenta.
17. Poszycie ścian blachą trapezową o grubości minimum 0,5mm w kolorze białym.
18. 4 bramy stalowe (po 2 na stronę przy czołach namiotu) rozsuwane na boki o szerokości minimum 4,5 metra (odległość krawędzi bram od ścian bocznych 1,5 metra). Wysokość min 3,8 metra.
19. Obciążenia zgodne z normą PN-EN 13782:2017-04 lub rozwiązanie równoważne, strefa obciążenia śniegiem II - 90kg/m2 + waga instalacji fotowoltaicznej, I strefa wiatrowa min 22m/sek.
20. Orynnowanie wraz z rurami spustowymi o wymiarach min 130/100mm.
21. Pełna dokumentacja konstrukcyjna.
Wszystkie wymienione powyżej oraz szczegółowo w zapytaniu ofertowym parametry są obligatoryjne.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Termin podpisania Protokołu odbioru końcowego (dostawa, uruchomienie i odbiór końcowy): nie dłuższy niż do 9 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Część 4
Część 4. Logistyka stanowiska v2

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
PARAMETRY.
1. Część 4 przedmiotu zamówienia obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę, montaż elementów logistyki wielkogabarytowej stanowiących element zrobotyzowanej celi spawalniczej do dużych gabarytów.
2. Część 4 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzeń nie mniej niż 2 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 8 godzin i dotyczyć m.in.: podstawowego serwisowania i przeglądów bieżących. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia wyłącznie w siedzibie Wykonawcy. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
3. Część 4 przedmiotu zamówienia zaprojektowana i wykonana zgodnie z Koncepcją uniwersalnego projektowania i użyteczna dla wszystkich, w możliwie największym stopniu, bez potrzeby adaptacji lub specjalistycznego projektowania.
4. Część 4 przedmiotu zamówienia prosta w obsłudze umożliwiająca pracę osobom o różnym stopniu niepełnosprawności.
5. Część 4 przedmiotu zamówienia umożliwi użyteczność dla osób o różnej sprawności, elastyczność w użytkowaniu, proste i intuicyjne użytkowanie, czytelną informację, tolerancję na błędy, wygodne użytkowanie bez wysiłku, wielkość i przestrzeń odpowiednią dla dostępu i użytkowania oraz zachowanie percepcji równości.
6. Część 4 przedmiotu zamówienia ma być dopuszczona do użytkowania przez posiadanie Deklaracji zgodności CE lub równoważnej certyfikacji.
7. Część 4 przedmiotu zamówienia bezpieczna dla obsługi i otoczenia.
8. Część 4 przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie pełnej dokumentacji DTR (instrukcja obsługi, instrukcja BHP w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej, katalog części zamiennych, schematy, deklaracja zgodności zgodna z obowiązującymi przepisami na terenie Unii Europejskiej).
9. Część 4 przedmiotu zamówienia powinna składać się z co najmniej 2 modułów.
MODUŁ 1 - SUWNICA LOGISTYCZNA STANOWISKA DO ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU ELEMENTÓW DO SZCZEPIANIA.
10. Suwnica jednodźwigarowa natorowa.
11. Udźwig minimum 2 t.
12. Rozpiętość minimum 11 m.
13. Wysokość podnoszenia minimum 3,65 m przy wysokości hali 4,9 m.
14. Wciągnik elektryczny podnoszenie 2 biegi pracy - szybki/wolny.
15. Wciągnik elektryczny przejazd 2 biegi pracy - szybki/wolny.
16. Przejazd suwnicy 2 biegi pracy - szybki/wolny.
17. Długość toru jezdnego minimum 30 m.
18. Sterowanie radiowe + kaseta sterownicza.
19. Zasilanie 400V.
20. Szynoprzewód, zasilanie końcowe dla długości toru jezdnego.
21. Odbieraki prądowe.
22. Osłony termiczne w celu zabezpieczenia przed promiennikami ciepła.
23. Grupa natężenia pracy FEM/ISO: 2m/A5 lub rozwiązanie równoważne.
24. Środowisko pracy: hala.
25. Odbiór UDT z dostawą niezbędnych obciążników do przeprowadzenia badania.
26. Estakada wolnostojąca dla suwnicy.
27. Po 6 słupów na stronę estakady.
28. Kotwy do mocowania estakady.
29. Obliczenia odboi.
30. Odboje na końcach estakady.
31. Przygotowanie dokumentów oraz poświadczeń budowlanych dotyczących torowiska, wymogów posadzki/fundamentu (protokół budowlany + operat geodezyjny, jeśli będzie wymagany).
MODUŁ 2 - SUWNICA LOGISTYCZNA STANOWISKA DO ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU DUŻYCH WYROBÓW SPAWANYCH.
32. Suwnica jednodźwigarowa natorowa.
33. Udźwig minimum 3,2 t.
34. Rozpiętość minimum 23 m.
35. Wysokość podnoszenia minimum 7,8 m przy wysokości główki szyny 8170mm.
36. Wciągnik elektryczny podnoszenie 2 biegi pracy - szybki/wolny.
37. Wciągnik elektryczny przejazd 2 biegi pracy - szybki/wolny.
38. Przejazd suwnicy 2 biegi pracy - szybki/wolny.
39. Urządzenie antykolizyjne.
40. Sterowanie radiowe + kaseta sterownicza.
41. Zasilanie 400V.
42. Zasilanie z istniejącego szynoprzewodu.
43. Odbieraki prądowe.
44. Grupa natężenia pracy FEM/ISO: 2m/A5.
45. Środowisko pracy: hala.
46. Odbiór UDT z dostawą niezbędnych obciążników do przeprowadzenia badanie.
Wszystkie wymienione powyżej oraz szczegółowo w zapytaniu ofertowym parametry są obligatoryjne.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Termin podpisania Protokołu odbioru końcowego (dostawa, uruchomienie i odbiór końcowy): nie dłuższy niż do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Część 5
Część 5. Logistyka stanowiska v3

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
PARAMETRY.
1. Część 5 przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę elementów logistyki wielkogabarytowej stanowiących element zrobotyzowanej celi spawalniczej do dużych gabarytów.
2. Część 5 przedmiotu zamówienia obejmuje przeszkolenie w obsłudze Urządzenia nie mniej niż 2 osób wskazanych przez Zamawiającego, przy czym szkolenie powinno składać się z części teoretycznej i praktycznej, trwać minimum 4 godz. i dotyczyć m.in.: podstawowego serwisowania i przeglądów bieżących. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie szkolenia wyłącznie w siedzibie Wykonawcy. Szkolenie udokumentowane zostanie protokołem.
3. Część 5 przedmiotu zamówienia zaprojektowana i wykonana zgodnie z Koncepcją uniwersalnego projektowania i użyteczna dla wszystkich, w możliwie największym stopniu, bez potrzeby adaptacji lub specjalistycznego projektowania.
4. Część 5 przedmiotu zamówienia prosta w obsłudze umożliwiająca pracę osobom o różnym stopniu niepełnosprawności.
5. Część 5 przedmiotu zamówienia umożliwi użyteczność dla osób o różnej sprawności, elastyczność w użytkowaniu, proste i intuicyjne użytkowanie, czytelną informację, tolerancję na błędy, wygodne użytkowanie bez wysiłku, wielkość i przestrzeń odpowiednią dla dostępu i użytkowania oraz zachowanie percepcji równości.
6. Część 5 przedmiotu zamówienia ma być dopuszczona do użytkowania przez posiadanie Deklaracji zgodności CE lub równoważnej certyfikacji.
7. Część 5 przedmiotu zamówienia bezpieczna dla obsługi i otoczenia.
8. Część 5 przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie pełnej dokumentacji DTR (instrukcja obsługi, instrukcja BHP w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej, katalog części zamiennych, schematy, deklaracja zgodności zgodna z obowiązującymi przepisami na terenie Unii Europejskiej).
9. Część 5 przedmiotu zamówienia stanowi wózek logistyczny dostaw elementów spawanych.
10. Wózek widłowy czterokierunkowy z podporami dolnymi.
11. Udźwig minimum 3000 kg.
12. Napęd elektryczny.
13. Baterie Li-ion min 450 Ah.
14. Ładowarka/Prostownik baterii Li-ion do wózka.
15. Przystosowany do operowania wewnątrz hal jak i zewnątrz.
16. W pełni zabudowana kabina operatora.
17. Ogrzewanie kabiny operatora.
18. Możliwość jazdy w czterech kierunkach, zapewniająca maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej i kompletacyjnej.
19. Niewrażliwy na wstrząsy układ napędowy umożliwiający szybką pracę wózka.
20. Zespół redukcji drgań i hałasu ograniczający uciążliwość pracy wózka dla operatora.
21. Wysokość podnoszenia minimum 4000 mm.
22. Wysokość konstrukcji masztu nie więcej niż 2900 mm.
23. Długość całkowita (długość podpór oraz kabiny) nie więcej niż 2000 mm.
24. Szerokość całkowita nie więcej niż 2300 mm.
25. Przechył masztu przód/tył.
26. Światła robocze przód/tył.
27. Błyskowe światło ostrzegawcze.
28. Sygnał dźwiękowy cofania.
29. Widły minimum 150x50x850 mm.
30. Pozycjoner wideł.
31. Przeprowadzenie badania UDT w cenie, opłatę do UDT ponosi Zamawiający.
Wszystkie wymienione powyżej oraz szczegółowo w zapytaniu ofertowym parametry są obligatoryjne.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Termin podpisania Protokołu odbioru końcowego (dostawa, uruchomienie i odbiór końcowy): nie dłuższy niż do 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

CPV: 42662000-4, 42997300-4, 42520000-7, 44160000-9, 44211100-3, 42410000-3, 42410000-3

Dokument nr: 2024-50905-186811, C7/BORIMEX/SMART/2024

Składanie ofert:
TERMIN SKŁADANIA ofert
2024-04-23

Miejsce i termin realizacji:
Planowany termin podpisania umowy
2024-05

Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
podkarpackie
Powiat
mielecki
Gmina
Borowa
Miejscowość
Borowa

Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
podkarpackie
Powiat
mielecki
Gmina
Borowa
Miejscowość
Borowa

Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
podkarpackie
Powiat
mielecki
Gmina
Borowa
Miejscowość
Borowa

Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
podkarpackie
Powiat
mielecki
Gmina
Borowa
Miejscowość
Borowa

Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
podkarpackie
Powiat
mielecki
Gmina
Borowa
Miejscowość
Borowa

Wymagania:
Zamawiający zastrzega sobie, że planowany termin realizacji zamówienia może ulec zmianie w przypadku wystąpienia okoliczności, których nie przewidywał lub nie mógł przewidzieć w dniu przygotowywania Zapytania ofertowego. Zamawiający dopuszcza zmianę terminu dostawy urządzenia z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, z uwzględnieniem wymagań określonych w pozycji: ,,Zmiany zapisów umowy".
Za termin zakończenia realizacji umowy strony przyjmują datę podpisania przez Zamawiającego oraz Wykonawcę protokołu odbioru końcowego bez zastrzeżeń.
Warunki odbioru opisano szczegółowo w dołączonym do zapytania ofertowego projekcie umowy o zamówienie.
WARUNKI DOSTAWY
1.Minimalny okres gwarancji w miesiącach: 24 miesiące. Warunki gwarancji opisano szczegółowo w dołączonym do zapytania ofertowego projekcie umowy o zamówienie.
2.Koszt projektowania, dostawy, przygotowania do transportu, transportu (do siedziby BORIMEX ZK Sp. z o.o. 39-305 Borowa 110A, Polska), montażu, uruchomienia, integracji, testów, wdrożenia w cenie urządzenia. Warunki montażu i uruchomienia opisano szczegółowo w dołączonym do zapytania ofertowego projekcie umowy o zamówienie.
3.Koszty szkolenia w cenie urządzenia. Warunki szkolenia opisano szczegółowo w dołączonym do zapytania ofertowego projekcie umowy o zamówienie.
4.Pełna dokumentacja urządzenia w języku polskim.
5.Wszystkie elementy urządzenia fabrycznie nowe, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, nie obciążone prawami osób trzecich, nie stanowiące przedmiotu zabezpieczenia.
6.Wszystkie elementy kompletne i spełniające parametry podane w opisie przedmiotu zamówienia.
7.W cenie oferty Wykonawca uwzględni wszystkie zobowiązania i koszty niezbędne do poniesienia dla realizacji Zamówienia, w tym koszty szkolenia. Wynagrodzenie określone przez Wykonawcę zostanie ustalone na okres ważności Umowy i nie będzie podlegało zmianom, poza zmianami dopuszczonymi w pozycji - dotyczącej zmiany warunków umowy.
8.Wykonawca zapewni, że instalacja i towary dostarczone na podstawie umowy będą spełniać wszelkie właściwe normy, posiadać właściwe atesty oraz będą zgodne z normami europejskimi i będą posiadać certyfikat zgodności CE/Świadectwo Pochodzenia Towaru oraz deklarację zgodności WE.
9.Warunki płatności.
a) Zaliczka w kwocie nie wyższej niż 20% wartości zamówienia w terminie 14 dni od podpisania umowy i dostarczenie faktury proforma.
b) Płatność pośrednia w kwocie nie wyższej niż 50% wartości zamówienia w terminie 14 dni od podpisania protokołu odbioru częściowego TEST1, zgodnie z zapisami punktu 2 wzoru Umowy.
c) Płatność końcowa nie mniej niż 30% w terminie 14 dni po uruchomieniu i podpisaniu bezusterkowego protokołu odbioru końcowego, zgodnie z zapisami punktu 3 wzoru Umowy.
10.Wymagane od Wykonawcy przed odbiorem końcowym przeprowadzenie testów i uruchomienie produkcji 10 detali wytypowanych przez Zamawiającego. Warunki opisano szczegółowo w dołączonym do zapytania ofertowego projekcie umowy o zamówienie.
Wymienione PARAMETRY, TERMIN i WARUNKI są łączne i obligatoryjne.
Szczegółowe wymagania zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr C7/BORIMEX/SMART/2024 z dnia 21 marca 2024 r. w sekcji Załączniki.

Okres gwarancji
minimum 24 miesiące
Zamówienia uzupełniające
Nie przewiduje się zamówień uzupełniających
Warunki zmiany umowy
PEŁEN OPIS W ZAPYTANIU OFERTOWYM
1. Wszelkie zmiany, jakie strony chciałyby wprowadzić do ustaleń wynikających z umowy wymagają pod rygorem nieważności formy pisemnej i zgody obu stron.
2. Umowa może być zmieniona w drodze pisemnego aneksu, bez zmian warunków podlegających ocenie w kryteriach w ramach postępowania ofertowego, za wyjątkiem zmian opisanych poniżej.
3. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w następującym zakresie i okolicznościach:
a) Konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wprowadzonych w umowach pomiędzy Zamawiającym a inną niż Wykonawca stroną, w tym innym dostawcą lub instytucją nadzorującą realizację projektu, w ramach którego realizowane jest Zamówienie, przy czym zmiana może dotyczyć wyłącznie tych zapisów umowy, na które będą miały bezpośredni wpływ modyfikacje, a zmiany nie mogą prowadzić do zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy.
b) Z uwagi na przedłużającą się procedurę wyboru Wykonawcy w postępowaniu o udzieleniu niniejszego zamówienia lub w związku z innymi okolicznościami, których nie dało się wcześniej przewidzieć, uniemożliwiającymi prawidłową realizację dostaw objętych przedmiotem umowy, konieczna stanie się modyfikacja terminów określonych w zapytaniu bądź umowie.
c) Sposobu wykonania przedmiotu umowy wskutek wystąpienia okoliczności, których Zamawiający i Wykonawca nie byli w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności.
d) Wynagrodzenia w przypadku zmiany przepisów podatkowych, w szczególności zmiany stawki podatku od towarów i usług.
e) Zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy.
f) Innych zmian na skutek okoliczności, których Strony nie mogły przewidzieć w chwili zawarcia umowy.
g) Zmiany okresu realizacji przedmiotu umowy, zmiany zakresu przedmiotu umowy w ramach całego projektu wynikającej z potrzeb Zamawiającego w przypadku zaakceptowania przez Instytucję będącą stroną Umowy o dofinansowanie projektu zmian we Wniosku o dofinansowanie.
h) Wystąpienia siły wyższej, uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu zamówienia w terminach określonych w umowie.
i) Powstania rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w umowie, których nie będzie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej postanowień przez strony, przy jednoczesnym braku zmiany charakteru umowy.
j) Zmiana charakteru umowy wynika z wymagań instytucji udzielającej wsparcia.
k) W przypadku wypowiedzenia umowy o dofinansowanie.
l) W przypadku zaistnienia sytuacji gdy zaistnieje konieczność zrealizowania przedmiotu zamówienia przy zastosowaniu innych rozwiązań technicznych, technologicznych lub materiałowych niż wskazane w dokumentacji - w sytuacji, gdy zastosowanie przewidzianych rozwiązań groziłoby niewykonaniem lub wadliwym wykonaniem przedmiotu zamówienia.
4. Niezależnie od zapisów ust. 3 powyżej dopuszcza się zmianę terminu wykonania umowy w przypadkach, gdy:
a) Wystąpiły zjawiska związane z działaniem siły wyższej (klęska żywiołowa, niepokoje społeczne, działania militarne, pandemia, itp.) uniemożliwiające dostawę przedmiotu zamówienia.
b) Wystąpią okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności lub z przyczyn wystąpienia przeszkód formalnoprawnych niezależnych od stron umowy.
c) Powstały opóźnienia na wcześniejszych etapach realizacji projektu, które miały wpływ na opóźnienie dostawy lub płatności za dostawę.
d) Powstały opóźnienia w wydaniu lub zmiany w decyzjach administracyjnych lub innych instytucji (decyzje władz publicznych, zmiany obowiązującego prawa, oczekiwanie na nieprzewidziane wcześniej a konieczne wyniki ekspertyz, wyroki sądowe, itp.).
e) W przypadku wykonania przedmiotu umowy przed terminem umownym i pozyskania przez Zamawiającego środków na zapłatę wynagrodzenia Wykonawcy we wcześniejszym terminie.
f) Wystąpi potrzeba przeprowadzenia dodatkowych dostaw, polegających na częściowej wymianie dostarczonych elementów zamówienia lub instalacji albo zwiększeniu zaplanowanej dostawy, z uwzględnieniem ograniczeń ujętych w ust. 6 i 7 poniżej.
5. Wystąpienie którejkolwiek z wymienionych w ust. 4 powyżej okoliczności w zakresie mającym wpływ na przebieg realizacji zamówienia skutkuje tym, iż termin wykonania umowy może ulec odpowiedniemu przedłużeniu/zmianie o czas niezbędny do zakończenia wykonania jej przedmiotu w sposób należyty. Wszelkie opóźnienia/zmiany muszą być udokumentowane stosownymi protokołami podpisanymi przez Wykonawcę i Zamawiającego, na podstawie których strony ustalą nowe terminy.
Czy dopuszczalna oferta częściowa?
TAK
Warunki, jakie musi spełniać oferent
Typ
Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności
Opis
Warunek 1.1. Wykonawca posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności objętej przedmiotem zamówienia.
Sposób spełnienia warunku nr 1.1: Potwierdzeniem spełnienia warunku będzie przedłożenie aktualnego wydruku z KRS lub wydruk z CEIDG lub inny dokument potwierdzający posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności.
Warunek 1.2. Wobec Wykonawcy nie otwarto likwidacji ani nie ogłoszono upadłości.
Sposób spełnienia warunku nr 1.2: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji danych Wykonawcy w rejestrach publicznie dostępnych oraz żądać dokumentów od Wykonawcy w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Typ
Wiedza i doświadczenie
Opis
Warunek 2.1. Wykonawca posiada niezbędną wiedzę dotyczącą znajomości przedmiotu zamówienia, jego dostawy, instalacji, uruchomienia i obsługi gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej lub zobowiązanie do udostępnienia podmiotów zdolnych do wykonania powyższego.
Sposób spełnienia warunku nr 2.1: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający jest uprawniony do weryfikacji złożonego oświadczenia poprzez możliwość zażądania dokumentów od Wykonawcy w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 2.2. Wykonawca posiada niezbędne doświadczenie dotyczące znajomości przedmiotu zamówienia, jego dostawy, instalacji, uruchomienia i obsługi gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej.
Sposób spełnienia warunku nr 2.2: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego wraz z wykazem potwierdzającym, że Wykonawca zrealizował w okresie ostatnich 3 lat minimum 3 dostawy w zakresie - dostawy i integracji zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych.
Informacja powinna obejmować co najmniej: zestawienie kluczowych elementów stanowiska wraz podstawowymi parametrami technicznymi jak gabaryt, nośność, prędkość, nazwę zamawiającego, rok dostawy. Zamawiający jest uprawniony do weryfikacji złożonego oświadczenia poprzez możliwość zażądania dokumentów od Wykonawcy w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 2.3. Wykonawca posiada niezbędne doświadczenie dotyczące znajomości przedmiotu zamówienia, jego dostawy, instalacji, uruchomienia i obsługi gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej.
Sposób spełnienia warunku nr 2.3: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego wraz z wykazem potwierdzającym, że Wykonawca zrealizował w okresie ostatnich 3 lat minimum 3 dostawy w zakresie - dostawy i integracji rozwiązań technologicznych do śledzenia złącza spawanego w czasie rzeczywistym w postaci kamer lub czujników laserowych posiadających możliwość śledzenia złączy doczołowych.
Informacja powinna obejmować co najmniej: zestawienie i opis wdrożonych rozwiązań technicznych obejmujących zarówno sprzęt jak i oprogramowanie, nazwę zamawiającego, rok dostawy. Zamawiający jest uprawniony do weryfikacji złożonego oświadczenia poprzez możliwość zażądania dokumentów od Wykonawcy w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Typ
Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis
Warunek 3.1. Minimalny roczny przychód na poziomie nie mniejszym niż 3 mln. zł lub jego równowartość w innej walucie.
Sposób spełnienia warunku nr 3.1: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest przedłożenie w dokumentacji oferty informacji o wysokości rocznego przychodu ze sprzedaży osiągniętego przez Wykonawcę w trzech ostatnich zamkniętych okresach obrachunkowych - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji danych zaprezentowanych przez Wykonawcę w rejestrach publicznie dostępnych lub wystąpienia do Wykonawcy o przedłożenie dokumentów potwierdzających zaprezentowane w ofercie wartości w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 3.2. Wykonawca nie posiada zaległości z tytułu podatków lub z tytułu składek na ubezpieczenia społeczne oraz zdrowotne.
Sposób spełnienia warunku nr 3.2: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość wystąpienia do Wykonawcy o przedłożenie Zaświadczeń o braku zaległości w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 3.3. Wykonawca znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewaniającej wykonanie przedmiotu zamówienia.
Sposób spełnienia warunku nr 3.3: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji danych finansowych Wykonawcy w rejestrach publicznie dostępnych lub wystąpienia do Wykonawcy o przedłożenie dokumentów potwierdzających kondycję finansową Wykonawcy w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Typ
Potencjał techniczny
Opis
Warunek 4.1. Wykonawca realizuje zamówienia w oparciu o własne procedury, normy lub systemy zarządzania środowiskowego.
Sposób spełnienia warunku nr 4.1: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość przeprowadzenia własnych audytów lub wizyt w celu weryfikacji przestrzegania przez Wykonawcę norm zarządzania środowiskowego w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 4.2. Wykonawca posiada potencjał techniczny umożliwiający poprawną realizację zamówienia.
Sposób spełnienia warunku nr 4.2: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość przeprowadzenia własnych audytów lub wizyt w celu weryfikacji potencjału technicznego w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Typ
Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis
Warunek 5.1. Wykonawca nie stosuje dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność, orientację seksualną lub religię.
Sposób spełnienia warunku nr 5.1: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość przeprowadzenia własnych audytów lub wizyt w celu weryfikacji przestrzegania przez Wykonawcę klauzul społecznych w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 5.2. Wykonawca stosuje wymagania w zakresie płacy minimalnej, godzin pracy, warunków pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy lub prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.
Sposób spełnienia warunku nr 5.2: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość przeprowadzenia własnych audytów lub wizyt w celu weryfikacji przestrzegania przez Wykonawcę klauzul społecznych w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 5.3. Wykonawca deklaruje stworzenie warunków i chęć zatrudniania pracowników z różnych środowisk społecznych, w tym osób z niepełnosprawnościami czy osób długotrwale bezrobotnych.
Sposób spełnienia warunku nr 5.3: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość przeprowadzenia własnych audytów lub wizyt w celu weryfikacji przestrzegania przez Wykonawcę klauzul społecznych w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Warunek 5.4. Wykonawca posiada zasoby kadrowe umożliwiające poprawną realizację zamówienia.
Sposób spełnienia warunku nr 5.4: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczenia w dokumentacji oferty - Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość przeprowadzenia własnych audytów lub wizyt w celu weryfikacji zasobów kadrowych Wykonawcy w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
Typ
Dodatkowe warunki udziału
Opis
Warunek 1. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w oparciu o kryteria wykluczające.
Sposób spełnienia warunku nr 1: Potwierdzeniem spełnienia warunku jest złożenie oświadczeń w dokumentacji oferty - Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji oświadczenia Wykonawcy przez możliwość weryfikacji rejestrów publicznie dostępnych lub pozyskania informacji od organów państwowych.
WYKLUCZENIA.
Wykluczenie nr 1.
Z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia wykluczone są podmioty powiązane osobowo i kapitałowo z Zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzaniem procedury wyboru wykonawcy, a Wykonawcą polegające w szczególności na:
a) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
b) posiadaniu co najmniej 5% udziałów lub akcji,
c) pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
d) pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli albo pozostawaniu we wspólnym pożyciu z Zamawiającym, jego zastępcą prawnym lub członkami organów zarządzających lub organów nadzorczych Zamawiającego,
e) pozostawaniu z Zamawiającym w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że istnieje uzasadniona wątpliwość co do jego bezstronności lub niezależności w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Wykluczenie nr 2.
Z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza Wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego.
2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki współce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza współce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1.
Wykluczenie nr 3.
Z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza Wykonawcę: wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że Wykonawca odpowiednio przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności.
Wykluczenie nr 4.
Z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza Wykonawcę:
1) który naruszył obowiązki w dziedzinie ochrony środowiska, prawa socjalnego lub prawa pracy:
a) będącego osobą fizyczną skazanego prawomocnie za przestępstwo przeciwko środowisku, o którym mowa w rozdziale XXII Kodeksu karnego lub za przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, o którym mowa w rozdziale XXVIII Kodeksu karnego, lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego,
b) będącego osobą fizyczną prawomocnie ukaranego za wykroczenie przeciwko prawom pracownika lub wykroczenie przeciwko środowisku, jeżeli za jego popełnienie wymierzono karę aresztu, ograniczenia wolności lub karę grzywny;
c) wobec którego wydano ostateczną decyzję administracyjną o naruszeniu obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska, prawa pracy lub przepisów o zabezpieczeniu społecznym, jeżeli wymierzono tą decyzją karę pieniężną;
2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki współce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza współce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo lub ukarano za wykroczenie, o którym mowa w pkt 1 lit. a lub b.
Wykluczenie nr 5.
Z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza Wykonawcy, który znajduje się na liście podmiotów objętych sankcjami oraz wykluczonych z postępowania zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Wykluczenie nr 6.
Z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza Wykonawcę, który podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1).
Typ
Lista wymaganych dokumentów/oświadczeń
Opis
Za datę złożenia oferty uznaje się datę zamieszczenia oferty w Bazie konkurencyjności (BK2021). O terminowym złożeniu oferty decyduje data złożenia oferty za pośrednictwem BK2021.
Sposób składania ofert:
1. Oferty wraz z załącznikami należy składać wyłącznie poprzez BK2021. Każda inna forma złożenia powoduje, że oferta podlega odrzuceniu.
2. Oferty należy złożyć zgodnie z Instrukcją Użytkownika dla systemu Bazy Konkurencyjności, przy czym każdy załączony dokument do Bazy w formie załącznika powinien być podpisany przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy. Każdy dokument Oferty musi być podpisany elektronicznie - wymagana forma pisemna w formie podpisu elektronicznego, o której mowa w art. 781 Kodeksu cywilnego. W przypadku składania oferty przez pełnomocnika należy dołączyć pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty podpisane przez osoby reprezentujące Wykonawcę.
3. Oferty złożone po terminie wskazanym w Zapytaniu ofertowym lub w innej formie zostaną odrzucone.
4. Oferty nie podpisane lub niewłaściwie podpisane zostaną odrzucone.
5. Każdy Wykonawca może przedstawić tylko jedną ofertę na jedną część zamówienia. Każdy Wykonawca może złożyć oferty na dowolną ilość części zamówienia.
6. Oferty składa się w języku polskim. Dokumenty oferty składane w innych językach muszą być przetłumaczone na język polski przez Wykonawcę lub tłumacza przysięgłego, przy czym wiążąca jest treść w języku polskim.
Wykaz dokumentów składanych wraz z Ofertą:
1. Formularz oferty-wypełniony dokument na wzorze stanowiącym Załącznik nr 1A do zapytania ofertowego.
Formularz oferty musi zawierać co najmniej:
a)datę i miejsce sporządzenia,
b)nazwę i adres siedziby Wykonawcy, nr NIP Wykonawcy (lub równoważny nr obowiązujący w kraju, w którym podmiot jest zarejestrowany),
c)imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (telefon oraz adres e-mail) osoby wyznaczonej do kontaktów z Zamawiającym,
d)adres do korespondencji (jeżeli inny niż adres siedziby),
e)oferowaną cenę netto oraz brutto, która uwzględnia wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia (w przypadku ofert podanych w walucie innej niż PLN, wartość oferty do oceny Kryterium cenowego zostanie przeliczona przy zastosowaniu średniego kursu sprzedaży ogłaszanego przez NBP, obowiązującego w dniu sporządzania protokołu wyboru oferty),
f)termin realizacji przedmiotu zamówienia,
g)termin gwarancji,
h)termin ważności oferty,
i)inne dodatkowe informacje wskazane w formularzu,
j)odniesienie do wymaganych parametrów i ewentualne wyjaśnienie zakresu równoważności zaproponowanych parametrów w stosunku do opisu przedmiotu zamówienia (jeśli dotyczy),
k)odniesienie do kryteriów oceny zamówienia,
l)wymagane oświadczenia,
m)uzupełniony wykaz załączników.
2. Specyfikacja techniczna/ oferta handlowa urządzenia zawierająca wszystkie parametry urządzenia opisane w przedmiocie zamówienia i pozostałych częściach zapytania ofertowego obejmująca w szczególności:
a)Odniesienie do każdego z parametrów oferowanego urządzenia określonych w treści zapytania ofertowego i formularza oferty,
b)Odniesienie do każdego z warunków dostawy,
c)Odniesienie do każdego z kryteriów oceny oferty.
3. Dokument rejestrowy: KRS, CEiDG lub równoważny w przypadku Wykonawców spoza Polski.
4. Pełnomocnictwo do podpisania oferty (jeśli upoważnienie osoby podpisującej nie wynika z dokumentów rejestrowych).
5. Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia - wypełniony dokument na wzorze stanowiącym Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.
6. Oświadczenie potwierdzające spełnienie warunków uczestnictwa w postępowaniu ofertowym - wypełniony dokument na wzorze stanowiącym Załącznik nr 3A do zapytania ofertowego.
7. Podpisany elektronicznie projekt umowy o zamówienie, oznaczający zapoznanie się z treścią umowy i akceptację jej postanowień wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 6A do zapytania ofertowego.
8. Inne dokumenty uznane za istotne przez Wykonawcę.
Wersje elektroniczne załączników do wypełnienia są dostępne w BK2021.
Wszystkie załączniki stanowią integralną część Oferty.
Narzędzia konwalidacyjne/sposób poprawy oferty:
1. W ramach dokonywanej oceny, na wniosek Komisji Oceny Ofert, możliwa jest poprawa i uzupełnienia składanych dokumentów. Przyjęta procedura przewiduje możliwość wezwania Wykonawcy do uzupełnienia.
2. Przedmiotem uzupełnienia lub poprawy nie może być formularz oferty - pozostaje on niezmienny. Do formularza oferty można składać wyłącznie dodatkowe pisemne wyjaśnienia.
3. Uzupełnieniu lub poprawie mogą podlegać wyłącznie załączniki do formularza ofertowego, zarówno te które zostały pobrane do wypełniania z BK2021, jak i dołączane załączniki zewnętrzne.
4. Zamawiający może samodzielnie poprawić błędy pisarskie, rachunkowe lub inne oczywiste omyłki w złożonej ofercie.
5. Forma komunikacji między Zamawiającym a Wykonawcą została szczegółowo określona w punkcie ,,Sposób zadawania pytań i komunikacji pomiędzy stronami".
Oferty będą podlegały odrzuceniu jeżeli:
1. Oferta została złożona po terminie składania ofert.
2. Oferta została złożona poza Bazą Konkurencyjności BK2021.
3. Oferta nie będzie podpisana zgodnie z reprezentacją lub udzielonym pełnomocnictwem do jej złożenia.
4. Oferta nie jest podpisana w formie podpisu elektronicznego, o której mowa w art. 781 Kodeksu cywilnego.
5. Treść Oferty nie odpowiada treści Zapytania ofertowego.
6. Oferta złożona przez Wykonawcę nie spełnia wymagań w zakresie parametrów przedmiotu zamówienia określonych w Zapytaniu ofertowym.
7. Oferta złożona przez Wykonawcę nie spełnia wymagań w zakresie warunków dostawy i realizacji zamówienia określonych w Zapytaniu ofertowym.
8. Wykonawca podlega wykluczeniu.
9. Wykonawca nie spełnia warunków udziału w postępowaniu.
10. Oferta zawiera rażąco niską cenę lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia.
11. Ujawniony został konflikt interesów pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą.
12. Wykonawca nie udzieli odpowiedzi na wezwanie o wskazane dokumenty lub wyjaśnienia w wyznaczonym terminie.

Uwagi:
Data opublikowania ogłoszenia
2024-03-21
Data ostatniej zmiany
2024-03-21 14:20:15

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
Kryt.1: Całkowita cena zamówienia netto- waga 70 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty w skali od 0 do 70, wg następującego wzoru:
Liczba punktów = (cena najniższa / cena badanej oferty) x 70.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.2: Czas reakcji serwisowej- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-czas reakcji serwisowej poniżej 2 dni roboczych włącznie -5 pkt.
-czas reakcji serwisowej powyżej 2 dni roboczych -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.3: Termin usunięcia awarii/usterki z tytułu gwarancji- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-termin usunięcia awarii/usterki poniżej 3 dni roboczych włącznie -5 pkt.
-termin usunięcia awarii/usterki powyżej 3 dni roboczych -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.4: Dostępność serwisu- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-serwis dostępny więcej niż 5 dni w tygodniu conajmniej 16 godzin dziennie -5 pkt.
-serwis dostępny do 5 dni (włącznie) w tygodniu conajmniej 16 godzin dziennie -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.5: Czas reakcji serwisowej źródła- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-czas dostawy źródła zastępczego do 48 h włącznie -5 pkt.
-czas dostawy źródła zastępczego powyżej 48 h -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.6: Funkcjonalność związana z zielonymi zamówieniami- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-komplet urządzeń zawiera rozwiązanie monitorujące zużycie energii (kWh) -5 pkt.
-komplet urządzeń nie zawiera opisanej funkcjonalności -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.7: Poziom zużycia energii- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
Liczba punktów (z dwoma miejscami po przecinku) = (zużycie najniższe / zużycie badanej oferty) x 5.

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
Kryt.1: Całkowita cena zamówienia netto- waga 80 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty w skali od 0 do 80, wg następującego wzoru:
Liczba punktów = (cena najniższa / cena badanej oferty) x 80.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.2: Dostępność serwisu- waga 10 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-serwis dostępny więcej niż 5 dni w tygodniu -10 pkt.
-serwis dostępny do 5 dni (włącznie) w tygodniu -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.3: Okres gwarancji- waga 10 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-okres gwarancji co najmniej 36 miesięcy -10 pkt.
-okres gwarancji poniżej 36 miesięcy -0 pkt.

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
Kryt.1: Całkowita cena zamówienia netto- waga 80 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty w skali od 0 do 80, wg następującego wzoru:
Liczba punktów = (cena najniższa / cena badanej oferty) x 80.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.2: Dostępność serwisu- waga 10 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-serwis dostępny więcej niż 5 dni w tygodniu -10 pkt.
-serwis dostępny do 5 dni (włącznie) w tygodniu -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.3: Okres gwarancji- waga 10 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-okres gwarancji co najmniej 48 miesięcy -10 pkt.
-okres gwarancji poniżej 48 miesięcy -0 pkt.

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
Kryt.1: Całkowita cena zamówienia netto- waga 80 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty w skali od 0 do 80, wg następującego wzoru:
Liczba punktów = (cena najniższa / cena badanej oferty) x 80.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.2: Dostępność serwisu- waga 10 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-serwis dostępny więcej niż 5 dni w tygodniu -10 pkt.
-serwis dostępny do 5 dni (włącznie) w tygodniu -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.3: Okres gwarancji- waga 10 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-okres gwarancji co najmniej 36 miesięcy -10 pkt.
-okres gwarancji poniżej 36 miesięcy -0 pkt.

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
Kryt.1: Całkowita cena zamówienia netto- waga 85 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty w skali od 0 do 85, wg następującego wzoru:
Liczba punktów = (cena najniższa / cena badanej oferty) x 85.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.2: Dostępność serwisu- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-serwis dostępny więcej niż 5 dni w tygodniu -5 pkt.
-serwis dostępny do 5 dni (włącznie) w tygodniu -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.3: Okres gwarancji- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
-okres gwarancji co najmniej 36 miesięcy -5 pkt.
-okres gwarancji poniżej 36 miesięcy -0 pkt.
Czy kryterium cenowe
NIE
Opis
Kryt.4: Poziom zużycia energii- waga 5 pkt.
Sposób przyznawania punktacji: Ofertom będą przyznawane punkty wg metodologii:
Liczba punktów (z dwoma miejscami po przecinku) = (zużycie najniższe / zużycie badanej oferty) x 5.

Kontakt:
Osoby do kontaktu
Arkadiusz Krupa
tel.: 17 581 05 30
e-mail: arkadiusz.krupa@borimex.pl

© eurobudowa.pl 2004-2024

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.